امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از فرمایشات امام خمینی (ره )در مورد جنگ تحمیلی

از فرمایشات امام خمینی (ره )در مورد جنگ تحمیلی 1

هر روز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم .
ما انقلابمان را در جنگ به جهان صادر نموده ایم . مامظلومیت خویش وستم متجاوزان را در جنگ ثلبت نموده ایم .
 ما در جنگ ابهت دو ابر قدرت شرق وغرب را شکستیم .ما در جنگ به مردم جهان وخصوصاً مردم منطقه نشان دادیم که علیه تمامی قدرتها وابر قدرتها سالیان سال می توان مبارزه کزد .
جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت .
جنگ ما جنگ حق وباطل بود وتمام نشدنی نیست .
جنگ ما جنگ فقر وغنا بود .
جنگ ما جنگ ایمان ورذالت بود واین جنگ از آدم تا ختم زندگی وجود دارد .
ما در جنگ بر ای یک لحظه هم نادم وپشیمان نیستیم .
راستی مگر فراموش کرده ایم که ما برای ادای تکلیف جنگیده ایم ونتیجه فرع آن بوده است ؟
 سپاس شده توسط نازنین زیودار ، persian7 ، خخخخ ، hidden ninja ، حسن CR7 ، τοxικ ، ~~SARA:HIVA~~ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Son of anarchy
آگهی
نقل قول: هر روز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم .
برکت ما ویرانه های ب جا از شهرهامان بود...
برا همینم بعد سیوخرده ای سال هنوزم آثار این خرابی ها در شهرهای مث خرمشهر پیداست
تا خدایی نکرده ما از برکت های الهی محروم نشویم...

نقل قول: جنگ ما فتح فلسطین را به دنبال خواهد داشت .
فلسطین فتح شد:ggr::ggr::ggr:
The music feels better

سپاس شده توسط Hitchcock ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، Son of anarchy
(15-08-2014، 22:19)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: هر روز ما در جنگ برکتی داشته ایم که در همه صحنه ها از آن بهره جسته ایم .

ولی فراموش نکن اگه یه عده مثل پدرهای منو تو نمیرفتن جنگ الان ما داشتیم عربی با هم صحبت میکردیم
هر جنگی خسارت و تلفات خودش رو داره 
به نظرت اگه امام این حرفا رو نمیزد کسی روحیه داشت بره بجنگه؟؟؟
خدا رو چه دیدی همین الانش هم مقاومت فلسطین دمار از روزگار اسرائیل در اوورده ... یه زمانی ارتش های کشور های عربی نتونستن یه هفته جلوی صهیونیست ها دووم بیارن
ولی الان نیروهای مقاومت بابای صهیونیست ها رو در اووردن به نظرت این خودش پیروزی نیست؟؟Shy
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، خخخخ
نقل قول: یه زمانی 7تا از ارتش های کشور های عربی نتونستن یه هفته جلوی صهیونیست ها دووم بیارن
هرکی میاد یه عددی میگه
یکی میگه 6 تا یکی میگه 7 تا
3 تا بیشتر نبودن عزیزم
قضیه مال 47 سال پیشه میخای همیشه تاریخ یه جور باشه اوضاع؟
همین الانشم مقاومت کار خاصی نکرده و نخواهد کرد!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Son of anarchy ، sevda0
(15-08-2014، 22:44)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: یه زمانی 7تا از ارتش های کشور های عربی نتونستن یه هفته جلوی صهیونیست ها دووم بیارن
هرکی میاد یه عددی میگه
یکی میگه 6 تا یکی میگه 7 تا
3 تا بیشتر نبودن عزیزم
قضیه مال 47 سال پیشه میخای همیشه تاریخ یه جور باشه اوضاع؟
همین الانشم مقاومت کار خاصی نکرده و نخواهد کرد!

حالا من که تاریخ دان نیستم
اصلا سه تا نه یه دونه.........
امام بنده خدا یه حرفی زده خدارو چه دیدی شاید صد سال دیگه محقق شد ما که بخیل نیستم اگه میتونن اسرائیل رو شکست بدن خوب بدن دل ما خنک میشه
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Son of anarchy
(15-08-2014، 22:32)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2014، 22:19)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی فراموش نکن اگه یه عده مثل پدرهای منو تو نمیرفتن جنگ الان ما داشتیم عربی با هم صحبت میکردیم
خدا رو چه دیدی همین الانش هم مقاومت فلسطین دمار از روزگار اسرائیل در اوورده ... یه زمانی 7تا از ارتش های کشور های عربی نتونستن یه هفته جلوی صهیونیست ها دووم بیارن
ولی الان نیروهای مقاومت بابای صهیونیست ها رو در اووردن به نظرت این خودش پیروزی نیست؟؟Shy
با جمله اولت موافقم...
جنگی بود که شروع شد، به خاک ایران حمله شد و باید تجاوز دفع میشد...
ولی آیا این جنگ بدرستی و باتدبیر و سیاست اداره شد؟؟؟؟ (مخصوصا شیش سال آخرش)

بزار ی داستانی رو برات بگم
نه دوتا داستان
اولی برمیگرده به زمان صفویه
شاه عباس صفوی که اومد سر کار با دوتا تهدید رو ب رو بود! عثمانیا در غرب و ازبک ها در شرق
شاه عباس دید نمیتونه همزمان با هر دو مبارزه کنه
پس تصمیم گرفت با عثمانیا صلح کنه و حتی قسمتی از خاک ایرانو بهشون بده
بعد اینکار رفت به سمت شرق ازبک ها رو تارومار کرد و تهدید اونارو کاملا برطرف کرد...
بعدش دوباره رفت سراغ عثمانیا و باهاشون جنگید و شکستشون داد و مجبور به عقب نشینیشون کرد...

دومی مال بعد جنگ جهانی دومه!
در زمان جنگ جهانی شوروی و انگلیس و آمریکا وارد خاک ایران شدن...
بعد جنگ انگلیس و آمریکا نیروهاشون از ایران خارج کردن ولی شوروی از آذربایجان بیرون نرفت و نفت شمال رو میخواست
قوام السلطتنه اون زمان نخست وزیر ایران بود به با استالین توافق کرد که نفت شمال رو به روس ها بده و مجلسم راضی میکنه
ولی ی مشکلی این وسط بود تا زمانی که کشور تحت سلطه قوای بیگانه ست مجلس نمیتونست در مورد تصمیم بگیره...
شورویم به این امید نیروهاشو از آذربایجان خارج کرد قوامم این موضوع رو مطرح کرد تو مجلس مجلسم رد کرد قوامم سریع استفا داد!!! (دست روس ها رو گذاشت تو پوست گردو)
استالین که دید رو دست خورده دوباره خواست حمله کنه آذربایجانو بگیره که قوام به آمریکا اطلاع داد، آمریکام چون با شوروی به شدت رقابت داشت تهدید کرد که شما بیایید مام میاییم...
کلا قضیه کنسل شد...

این دوتا داستانو گفتم که بگم سیاست تو کشور داری حرف اول و آخرو میزنه...
کشورو باید داد دست سیاست مدار، اینکه قلدری کنی بگی ما اینیم فلان میکنیم و درمقابل دنیا وای میسیم
دنیا هیچ غلطی نمیکنه نتیجش میشه شیش سال درجا زدن تو جنگ و اینهمه کشته و زخمی و معلول و خون های ب هدر رفته و کلی شهرای ویران شده و خسارات...
تهشم جام زهرو صلحی که خیلی قبل تر دقیقا با همین شرایط میشد بهش رسید...
خلاص

احسان جان داداش گلم از رو باد هوا و شکم سیری حرف نزن
کدوم مقاومت؟؟؟ حماس 33 روز مقاومت کرد نصف لبنان با خاک مساوی شد کک اسرائیل و جامعه جهانیم نگزید... آخرشم از جیب ملت بدبخت ما زدن برا بازساسی اونجا...
غزه شده جهنم!!! میفهمی! این پیروزی نیست!
دو تا راکت و چهارتا خمپاره میزنن که نصفشو سپرده دفاعی خنثی میکنه سه تاش میخوره به کوه و بیایون یکیش میخوره به شهرکای اسرائیل
بعد اسرائیل همینو بهونه میکنه به صغیر و کبیر عربا رحم نمیکنه...
رهبرای حماس کدوم گورین؟؟؟ چرا تو غزه نیستن تا مقاومت کنن؟؟؟
خودشون و خانوادشون رفتن امارات و اینور اونور قایم شدن از جون مردم غزه مایه میزارن میگن جنگ جنگ تا پیروزی؟؟؟
The music feels better

سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، Hitchcock ، سانا50 ، Son of anarchy ، ALI REZA J ، sevda0
آگهی
(15-08-2014، 23:12)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2014، 22:32)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رو چه دیدی همین الانش هم مقاومت فلسطین دمار از روزگار اسرائیل در اوورده ... یه زمانی 7تا از ارتش های کشور های عربی نتونستن یه هفته جلوی صهیونیست ها دووم بیارن
با جمله اولت موافقم...
جنگی بود که شروع شد، به خاک ایران حمله شد و باید تجاوز دفع میشد...
ولی آیا این جنگ بدرستی و باتدبیر و سیاست اداره شد؟؟؟؟ (مخصوصا شیش سال آخرش)

بزار ی داستانی رو برات بگم
نه دوتا داستان
اولی برمیگرده به زمان صفویه
شاه عباس صفوی که اومد سر کار با دوتا تهدید رو ب رو بود! عثمانیا در غرب و ازبک ها در شرق
شاه عباس دید نمیتونه همزمان با هر دو مبارزه کنه
پس تصمیم گرفت با عثمانیا صلح کنه و حتی قسمتی از خاک ایرانو بهشون بده
بعد اینکار رفت به سمت شرق ازبک ها رو تارومار کرد و تهدید اونارو کاملا برطرف کرد...
بعدش دوباره رفت سراغ عثمانیا و باهاشون جنگید و شکستشون داد و مجبور به عقب نشینیشون کرد...

دومی مال بعد جنگ جهانی دومه!
در زمان جنگ جهانی شوروی و انگلیس و آمریکا وارد خاک ایران شدن...
بعد جنگ انگلیس و آمریکا نیروهاشون از ایران خارج کردن ولی شوروی از آذربایجان بیرون نرفت و نفت شمال رو میخواست
قوام السلطتنه اون زمان نخست وزیر ایران بود به با استالین توافق کرد که نفت شمال رو به روس ها بده و مجلسم راضی میکنه
ولی ی مشکلی این وسط بود تا زمانی که کشور تحت سلطه قوای بیگانه ست مجلس نمیتونست در مورد تصمیم بگیره...
شورویم به این امید نیروهاشو از آذربایجان خارج کرد قوامم این موضوع رو مطرح کرد تو مجلس مجلسم رد کرد قوامم سریع استفا داد!!! (دست روس ها رو گذاشت تو چوست گردو)
استالین که دید رو دست خورده دوباره خواست حمله کنه آذربایجانو بگیره که قوام به آمریکا اطلاع داد، آمریکام چون با شوروی به شدت رقابت داشت تهدید کرد که شما بیایید مام میاییم...
کلا ثضیه کنسل شد...

این دوتا داستانو گفتم که بگم سیاست تو کشور داری حرف اول و آخرو میزنه...
کشورو باید داد دست سیاست مدار، اینکه قلدری کنی بگی ما اینیم فلان میکنیم و درمقابل دنیا وای میسیم
دنیا هیچ غلطی نمیکنه نتیجش میشه شیش سال درجا زدن تو جنگ و اینهمه کشته و زخمی و معلول و خون های ب هدر رفته و کلی شهرای ویران شده و خسارات...
تهشم جام زهرو صلحی که خیلی قبل تر دقیقا با مین شرایط میشد بهش رسید...
خلاص

احسان جان داداش گلم از رو باد هوا و شکم سیری حرف نزن
کدوم مقاومت؟؟؟ حماس 33 روز مقاومت کرد نصف لبنان با خاک مساوی شد کک اسرائیل و جامعه جهانیم نگزید... آخرشم از جیب ملت بدبخت ما زدن برا بازساسی اونجا...
غزه شده جهنم!!! میفهمی! این پیروزی نیست!
دو تا راکت و چهارا خمپاره میزنن که نصفشو سپرده دفاعی خنثی میکنه سه تاش میخوره به کوه و بیایون یکیش میخوره به شهرکای اسرائیل
بعد اسرائیل همینو بهونه میکنه به صغیر و کبیر عربا رحم نمیکنه...
رهبرای حماس کدوم گورین؟؟؟ چرا تو غزه نیستن تا مقاومت کنن؟؟؟
خودشون و خانوادشون رفتن امارات و اینور اونور قایم شدن از جون مردم غزه مایه میزارن میگن جنگ جنگ تا پیروزی؟؟؟

.____________.

این نظر منه
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، Son of anarchy
(15-08-2014، 22:56)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا من که تاریخ دان نیستم
اصلا سه تا نه یه دونه.........
امام بنده خدا یه حرفی زده خدارو چه دیدی شاید صد سال دیگه محقق شد ما که بخیل نیستم اگه میتونن اسرائیل رو شکست بدن خوب بدن دل ما خنک میشه
نه دیگه نمیشه که حقیقت یه چیزه هرچی غیر اون میشه تحریف تاریخ
اینکه یه حرفی رو هوا بزنی بعد بگی شاید یه زمانی محقق شد که اسمش پیش بینی نیست
همه دیدن دنیا بالا پایین زیاد داره
شاید دل شما خنک بشه واسه من که دلیلی نداره دلم خنک بشه اگه روزی بیاد که این اعراب گوگولی دور و برمون عسراییلی نباشه که بزنه تو سرشون قول میدم بهت ائتلاف میکنن برای حمله ب ایران!
عمام تو برج عاج نشست همینطور نظریه صادر کرد پول ملتو هدر داد تگفت جنگ بالاخره روزی تموم میشه با خزانه خالی چی کار کنه ملت. نه شما نه من سنمون قد نمیده ولی آمارش هست بعد جنگ ملت چقدر خزانه خالی رو با جیبشون پر کردن و فقیرتر شدن. همونطور که سعید گفت جنگ 6 سال زیاد طول کشید. تو این 6 سال ما 60 میلیارد دلار سرمایه گذاری تو بخش تسلیحات کردیم 80 میلیارد دلارم سلاح و تجهیزات خریدیم با فرض اینکه بخوربخوری هم این وسط نبوده باشه (که فرض محالیه) یعنی ملت به خاک سیاه نشستن! هی گفتن ما میخایم تا خود بغداد بریم بچه های مردم رو فرستادن جلو توپ عمام و آقایون بچه های خودشونو که نفرستادن ملتو با 4 تا آیه و حدیث گول میزدن ملتم نمیگفت این حرفارو چرا خودتون عمل نمیکنین؟ عمام با ادامه جنگ میخاست همون موقع فلسطینو آزاد کنه اگه حرف حرف بود همون موقع میشد. در ضمن ما میخاستیم فلسطینیو آزاد کنیم که خودش تو جنگ از صدام حمایت کرد و بعد اعدامش عزای عمومی اعلام کردن براش.
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، سانا50 ، Son of anarchy ، ALI REZA J

این عین کلام الهیه
صبر کن صبر کن که وعده خدا حق است
ادامه این آیه کریمه رو هم نمینویسم که خطرناکه و به درد این جا نمیخوره

من حرفای همتونو خوندم
حرفای همتون اشتباهه!
سعید و هیچکاک یه جاهایی چیزایی میگن
ولی منابع اطلاعاتی ضعیفی دارید
شما هیچی از اسراییل و لبنان و این کشور ها نمیدونید واقعا نمیدونید
توصیه میکنم بهتون این جور جاها سکوت کنید
ولی من اول حدیثی رو راجع به صبر میگم بعد یه توصیه براتون دارم

نیمی از ایمان صبر است
امیرالمومنین(ع)
و یکدیگر را به حق و صبر توصیه میکنند
سوره عصر
به حدی حدیث درباره صصبر داریم که ادم فک میکنه صبر از اصول دینه.....
خیل خوب حالا وقت توصیه من به شمائه

همتون رو به صبر دعوت میکنم
صبر کن صبر کن که وعده خدا حق است.
والسلام به آن کس شایسته اش باشد
 سپاس شده توسط ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
هیدن جان شما درستشو بنویس مام در جریان باشیم
حرفای من هیچی اون دو تا روایت تاریخی سعیدم غلط بود
این ره که شما می روید به ترکستانم نمیرسه چون اونجام آباد شده!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
حکمت خدا می نامند!
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Son of anarchy ، ALI REZA J

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
  مناجات با امام زمان (عج)
  احادیث در مورد مساجد
  احادیث در مورد شجاعت
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  عکس های مذهبی از حرم امام رضا در مشهد مقدس
  بعد از امام زمان(ع) چه امامی رجعت خواهد کرد؟
  دلیل ملقب شدن امام هشتم، علی ابن موسی، به رضا چیست؟
Rainbow ۱۲ توصیۀ رهبر انقلاب در مورد شب قدر !
  آیت‌الله نوری‌همدانی: نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ لزوم فعالیت مسجد در شبانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان