امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رئیس جمهوری اروگوئه :ممنوعیت لوییس سوارز یک ˈ اقدام فاشیستیˈ است

رئیس جمهوری اروگوئه در مورد ˈلوییس سوارزˈ بازیکن تیم ملی این کشور و باشگاه بارسلونا گفت که ممنوعیت وی ار حضور در ورزشگاه‌ها ، تمرینات با تیم و یا رفتن به دیدرهای فوتبال یک ˈاقدام فاشیستیˈ است .
رئیس جمهوری اروگوئه :ممنوعیت لوییس سوارز یک ˈ اقدام فاشیستیˈ است 1ˈخوسه موخیکاˈ امروز چهارشنبه در مصاحبه ای با روزنامه اسپانیایی ال موندو ادامه داد :فیفا می توانست بازیکن را برای چندین دیدار محروم کند اما چطور می تواند وی را از رفتن به ورزشگاه‌ها ، تمرینات با هم تیمان خود و یا رفتن به دیدارهای فوتبال یا مسابقات محروم کنند؟ .ˈ این یک اقدام فاشیستی است و آنها دیوانه هستند اگر فکر می کنند که با این کارشان ، به عدالت می پردازندˈ .
موخیکا افزود :سوارز از نظر ورزشی ، اشتباه کرد و می بایستی تنبیه می‌شد .من نیز بر یک کشور حکومت می کنم و نمی توانم یک هوادار را به رغم خشن بودنش، از رفتن به یک ورزشگاه محروم کنم مگر اینکه یک دستور قضایی از سوی دادگاه داشته باشم .
وی در این مورد تصریح کرد :فیفا که یک سازمان بین المللی است ، بدون هیچ دستوری ، دست به چنین محرومیت زده است و من نمی خواهم به این سازمان بگویم که چه کار کنند .
رئیس جمهوری اروگوئه با مقایسه سران فیفا با پادشاهان قدیمی خاطرنشان کرد :من بر اساس اصول خودم ، ضد پادشاهی هستم .
در این رابطه وی اشاره کرد :بر اساس تاریخ می دانم که پادشاهی هایی وجود دارند که معتبر هستند و مردم آنها را به این دلیل که نماد کشورشان است می پذیرند اما من برقراری پادشاهی های جدید که عده ای سالمند هستند که از ۳۰ یا ۴۰ سال قبل بدون اینکه از صندلی خود بلند شوند همچنان در این سمت هستند را نمی پذیرم .
رئیس جمهوری اروگوئه در راستای این محرومیت ، ناخرسندی خود با مقامات فیفا را اعلام کرد که یکی از آشکارترین آن هنگامی بود که در استقبال از تیم ملی کشورش در بازگشت از جام جهانی برزیل گفت که ˈ اعضای فیفا یک مشت سالمندان حرام زاده هستندˈ .
وی در پاسخ به این پرسش که آیا از اظهارات خود ابراز پشیمانی می‌کند ، اطمینان داد که موضع او بسیار آشکار است ، ابراز پشیمانی نمی کند و همچنان معتقد است که مجازات بازیکن نامتناسب می باشد .
رئیس جمهوری اروگوئه :ممنوعیت لوییس سوارز یک ˈ اقدام فاشیستیˈ است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  ممنوعیت شادی گل همراه با مربیان در آسیا
  من رئیس شوم ژاوی رهبر بارسلونا می شود
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  تقلب لوئیس سوارز برای رفتن به سری
  اقدام باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد ۲ بازیکن!
  لوئیس سوارز؛ بازیکنی که قصد تمام شدن ندارد(عکس)
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!
  ورزش پایه و مادر ۸ ماه بدون رئیس!
  ممنوعیت جذب بازیکن خارجی، فرصت یا تهدید برای استقلال؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان