امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راکیتیچ: مسی می‌تواند تا ۸۰ سالگی بازی کند!

ها‌فبک کروات بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پرداخت و عنوان کرد: این ستاره آرژانتینی می‌تواند تا ۸۰ سالگی بازی کند!
راکیتیچ: مسی می‌تواند تا ۸۰ سالگی بازی کند! 1 ایوان راکیتیچ ، ها‌فبک کروات جدید بارسلونا به تمجید از لیونل مسی پرداخت و عنوان کرد: این ستاره آرژانتینی می‌تواند تا ۸۰ سالگی فوتبال بازی کند.
راکیتیچ: مسی می‌تواند تا ۸۰ سالگی بازی کند! 1راکیتیچ که با جدایی از تیم سویا به بارسلونا پیوسته است با تمجید از لیونل مسی، گفت: از این که قرار است در این فصل با مسی هم بازی باشم هیجان زده هستم. خدا به او مهارت‌هایی داده است که باعث شد با مابقی فوتبالیست‌ها متمایز باشد. از این که قرار است در کنار او فوتبال بازی کنم خیلی هیجان زده هستم. مسی بازیکن بسیار بزرگی است و برای من افتخار است که در کنار او فوتبال بازی کنم.
راکیتیچ ادامه داد: مسی بدون اغراق بهترین بازیکن جهان است و فکر می‌کنم بتواند تا ۸۰ سالگی فوتبال بازی کند. او هر وقت که به میدان می‌رود سعی می‌کند به تنهایی تفاوت‌ را رقم بزند.
بارسلونا در هفته‌ نخست لیگا باید برابر الچه به میدان برود. آنها فصل گذشته نتوانستند به قهرمانی در لیگ دست یابند و این فصل امیدوار هستند بتوانند قهرمانی‌شان را در لیگا از آتلتیکو مادرید پس بگیرند.
راکیتیچ در پایان درباره شرایط تیمش در فصل جدید لیگا گفت: انریکه توانسته با بازیکنان بارسلونا هماهنگ باشد و فکر می‌کنم که بتوانیم نتایج خیلی خوبی را در این فصل در لیگ کسب کنیم.
راکیتیچ: مسی می‌تواند تا ۸۰ سالگی بازی کند! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  ایبرا، لوا، مسی و کریس؛ بازی تا ۱۰۰ سالگی(عکس)
  ۵ روزی که می‌تواند لیگ‌برتر را متوقف کند
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  هیچ‌کس نمی‌تواند استقلال را بخرد!
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد
  اتوئو: کسی نمی‌تواند مسی را پشت سر بگذارد
  منشی‌زاده: سعادتمند هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد
  ۱۱۷ سالگی عجیب
  خطیر: زنوزی فکر کرده چون پول دارد می‌تواند هر غلطی دلش خواست بکند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان