امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرمربی تیم فجرسپاسی انتخاب شد

سرمربی تیم فجرسپاسی انتخاب شد 1
وبسایت رسمی برنامه نود - علی اصغر کلانتری در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فجر سپاسی انتخاب شده است که این تیم هنوز مدیرعامل خود را نشناخته است!

به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال فجر سپاسی بعد از سقوط به لیگ دسته اول به حال خود رها شد. جعفر جعفری و محمد عاری مدیرعامل و سرپرست تیم به خاطر بی توجهی‌هایی که به تیم شده بود از سمت خود استعفا دادند تا بلاتکلیفی فجر چند برابر شود. انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه هم با موانعی مواجه شده است ولی اعضای هیات مدیره در نهایت تصمیم گرفتند کار را با علی اصغر کلانتری استارت بزنند تا بیش از این زمان را از دست ندهند. این در حالی است که هنوز باشگاه مدیرعامل ندارد و ممکن است انتخاب مدیرعامل تا چند روز دیگر طول بکشد.

کلانتری که چند سال پیش توانسته بود فجر سپاسی را از لیگ دسته اول به لیگ برتر برساند، در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: امروز جلسه‌ای با اعضای هیات مدیره فجر داشتیم و به صورت شفاهی با آنها برای هدایت تیم به توافق رسیدم. از آنجا که باشگاه هنوز مدیرعامل ندارد، توافقمان شفاهی بود تا پس از انتخاب مدیر باشگاه، قراردادم را به صورت کتبی ثبت کنم.

وی افزود: زمان زیادی از دست داده‌ایم. همچنین تعداد زیادی از بازیکنان از تیم فجر جدا شده‌اند و از بازیکنان فصل گذشته فقط پنج، شش نفر در تیم باقی مانده‌اند. قرار شد تمرینات را از امروز سه شنبه با 15 بازیکن که تعدادی از آنها در تیم امید هستند، استارت بزنیم. امیدوارم در روزهای آینده بتوانیم با جذب بازیکنان مورد نظر شرایط بهتری پیدا کرده و در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم.

سرمربی تیم فجرسپاسی انتخاب شد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تمدید قرارداد سرمربی یاران طارمی
  الهلال باز هم به دنبال سرمربی جدید
  سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  توجیهات سرمربی الاهلی بعد از باخت به استقلال/از داور تا روزه‌داری
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  سرمربی الوحده: داور 2 پنالتی ما را نگرفت
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
Subarrow خطیبی-آسیا؛ این بار در قامت سرمربی (عکس)
  ارنج سرمربی هلندی برای تقابل با تراکتور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان