امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گارسیا: برای کنار گذاشتن بن‌عطیه از رم ضرب‌الأجل تعیین نکرده‌ام

گارسیا: برای کنار گذاشتن بن‌عطیه از رم ضرب‌الأجل تعیین نکرده‌ام 1 گارسیا: برای کنار گذاشتن بن‌عطیه از رم ضرب‌الأجل تعیین نکرده‌ام
خبرگزاری تسنیم: سرمربی جالوروسی با رد شایعاتی که پیرامون انتقال مدافع مراکشی تیمش به لیگ برتر وجود دارد، تاکید کرد که این بازیکن ۲۷ ساله هنوز عضوی از قرمزپوشان پایتخت ایتالیا محسوب می‌شود.

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، چند وقتی است که از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر تلاش سه تیم لیگ برتری منچستریونایتد، منچسترسیتی و چلسی برای جذب بن‌عطیه در بازار نقل وانتقالات تابستانی امسال شنیده می‌شود و این موضوع سبب شده برخی از رسانه‌ها از نارضایتی گارسیا از بلاتکلیفی خود برای استفاده یا عدم استفاده از این بازیکن ملی‌پوش در بازی‌های پیش فصل خبر دهند.
گارسیا اما پس از پیروزی 5 بر صفر تیمش در بازی تدارکاتی یکشنبه شب برابر التندورف اتریش این موضوع را تکذیب کرد و گفت: تا جایی که من می‌دانم، بن‌عطیه با رم 4 سال دیگر قرارداد دارد و این تمام آن چیزی است که لازم می‌بینم بگویم.
فصل گذشته گارسیا برای دانیله دروسی، هافبک ایتالیایی رم ضرب‌الأجلی برای پیدا کردن یک تیم جدید یا اعلام تعهد خود به جالوروسی تعیین کرده بود اما او مدعی است که امسال چنین کاری را درباره بن‌عطیه انجام نداده است.
وی افزود: این مقطع از بازار نقل و انتقالات همیشه دردسرساز بوده چون ما باید تا ماه سپتامبر و بسته شدن بازار صبر کنیم. من با والتر ساباتینی (مدیرورزشی باشگاه رم) صحبت کرده‌ام تا از برنامه‌های تیم مطلع شوم و زودتر بتوانم برای فصل جدید برنامه‌ریزی کنم. این کار قطعاً به نفع رم خواهد بود.
گارسیا سپس از رضایت خود از عملکرد مسئولان باشگاه در بازار نقل وانتقالات تابستانی گفت و تصریح کرد: من خواهان تشکیل تیمی بزرگ‌تر برای فصل پیش‌رو شده‌ بودم و اکنون آن را دارم. در تیم برای تصاحب پست در ترکیب اصلی رقابت شکل گرفته و از این لحظه به بعد ما در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گارسیا: برای کنار گذاشتن بن‌عطیه از رم ضرب‌الأجل تعیین نکرده‌ام 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Clocket عبدی: منشا را کنار می‌زنم و آقای گل می‌شوم
  باقری صفحه پرسپولیس را فالو نکرده بود
  دورتموند قیمت ارلینگ هالند را تعیین کرد (عکس)
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  پورعلی فرد دفترش را تحویل داد/ فدراسیون بدنسازی در انتظار تعیین سرپرست
  تعیین قوانین سلامت برگزاری لیگ فوتبال
  بیرانوند در کنار دروازه‌بان افسانه‌ای منچستر
  پودولسکی: باعث افتخارم است در بایرن کنار کریمی بودم
  اشکان دژاگه در کنار رپر معروف/عکس
  سناریوهای تعیین قهرمان لیگ برتر فوتسال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان