امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگر محبوب بستری شد!

بازیگر محبوب بستری شد! 1

بازیگر محبوب بستری شد!

اخبار فرهنگی ايران مطلب : او که در بیمارستان «نمازی» شیراز، عمل پیوند کبدش را دو سال گذشته انجام داده است،ادامه داد: مراحل درمان کاملا با مشورت پزشکان شیراز انجام می‌شود.

رضا داودنژاد به دلیل مشکلات گوارشی ناشی از ادامه مراحل درمانی عمل پیوند کبد در بیمارستان بستری است.

این بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا،گفت: فعلا در بیمارستان «عرفان» در تهران تحت درمان هستم، مشکل تقریبا حل شده است و مراحل پایانی درمان را سپری می‌کنم. امیدوارم ظرف چند روز آینده مرخص شوم.

او که در بیمارستان «نمازی» شیراز، عمل پیوند کبدش را دو سال گذشته انجام داده است،ادامه داد: مراحل درمان کاملا با مشورت پزشکان شیراز انجام می‌شود.

رضا داودنژاد در بخش پایانی از درگذشت حسین معدنی فعال عرصه والیبال اظهار تاسف کرد و گفت: متاسف شدم و یاد خاطرات تلخ خودم افتادم. حسین معدنی با پای خودش به بیمارستان «لاله» رفت و ظرف چند روز درگذشت.

این بازیگر بازی در فیلم‌هایی چون «مصائب شیرین»، کلاس‌هنرپیشگی»، «هوو»، «بچه‌های بد» را در کارنامه هنری‌اش دارد.

منبع : ایسنا
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  محبوب ترین زنبور عسل در اینستاگرام
  بیماری ناشناخته و بستری شدن ۱۴ کودک در آستارا ، علایم بیماری را بدانید!
  دختر مایکل جکسون هم بازیگر هالیوودی شد! +عکس
  تحلیل‌گر اسراییلی: ایران بازیگر قهاری است و بدون قاسم سلیمانی هم در منطقه نفوذ دارد
  سوپ خون اردک غذایی محبوب در ویتنام! + عکس
  دختر جذاب بازیگر معروف مدل شنل شد (عکس)
Sad حمله کوسه به بازیگر زن فیلم مستهجن! (عکس)
  تیپ جنجالی بازیگر مشهور با دمپایی بر روی فرش قرمز (عکس)
  احمد مهرانفر بازیگر دینامیت@&شدتاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - 01 August 2018

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان