امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:)

فیلم بر باد رفتهcrying
خیلی قدیمیUndecided
اگه کسی پیشنهاد کرده من وخ نداشتم کل صفحه هارو بخونم
یه فیلم قدیمی و فوقالعاده مشهور خیلی هم مفصل که نسخه اصلش دیگه گیر نمیاد و باید جستوجوی زیادی بکنین تا پیدا شه

شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:) 2:dit:
شما چه فیلمی رو به مـا پیشنهاد میکنیــد ؟(باز هم آپدیت جدید (:) 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Łost Đλtλ
آگهی
من یه فیلم کره ای دیدم اسمش "صداتو میپسندم"
اگه از کره ای های بیچاره و فیلماشون بدتون نیاد فیلم خوبیه
تازه ساختنش.جدیده
درمورد قتل و دادگاه و وکیل و این چیزاس

با یه فیلم آمریکایی دیه به نام "جزیره هارپر"
این یکی خیلی خوب بود=))))
ترسناک نبود اما خون و خون مالی داره=))
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Jack Daniel'ѕ
(07-08-2014، 22:30)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-08-2014، 20:25)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Arrow  دوسش دارم(: درباره یه شخصی به اِسم اُلیور کوئین .. یه میلیونره که کشتیش غرق میشه ، همه فِک میکنن مُرده ولی بعد 5 سال تو یه جزیره پیدا میشه .
بعد این که بر میگرده یه مهارتایی یاد گرفته که کلا شخصیتش عوض شده و میخواد شهرو نجات بده ..

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Breaking Bad  : ژانر  جنایی ، هیجانی   (: خیلی خوبه :>
درباره ی معلمه که سرطان گرفته قراره بمیره .. یه پسر داره که معلولیت داره .. وضع مالیشم همچین خوب نیست .. حالا میخواد قبل مُردن زندگی خانوادشو تامین کُنه و اَز یکنواختی زندگیش در  سِنش که 50 سالشه دَر بیاد ..

arrow رو ندیدم ..
اما breaking bad :
واقعا سریال بی نظریه.
فیلمبرداری سریال فوق العاده است.
بازی بازیگران به خصوص برایان کرانستون زیباست و پارسال شایسته دریافت جایزه گلدن گلوب بود که متاسفانه بهش نرسید.داستان سریال هم به نظرم نو بود. اینکه نقش اصلی سریال دچار تغییر میشه و تبدیل به یک پدرخوانده میشه جالب بود اما بهتر از اون این بود که این تغییر شخصیت در یک لحظه اتفاق نمیفته بلکه قدم به قدم شخصیت والتر تغییر می کنه.به نظرم برکینگ بد تحول بزرگی در سریال ها به وجود آورد و احنمالا در آینده خیلی از سریال تقلید میشه.

--------------------------------------------------------------------------------------

(07-08-2014، 21:12)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممد فیلم رستگاری در شاشونک رو دیدی !؟!؟

به دوستان پیشنهاد میکنم که ببین درباره فرار از زندانه !
رستگاری در شاشونک ؟ aquarium

منظورت رستگاری در شاوشنگه ؟ ..

اینه ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستانشم اینه ؟ ..
«رستگاری در شاوشنک / The Shawshank Redemption» به مرور زمان مخاطبان خود را یافت و به یکی از شاخص ترین فیلم‌های تاریخ مبدل شد، تا آنجا که در حال حاضر بالاتر از بسیاری از آثار شاخص سینمای جهان، در لیست ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ سینما در سایت IMDb، رتبه اول را به خود اختصاص داده‌ است و دیگر فیلم ها راه دشواری برای به دست آوردن این رتبه دارند. این فیلم البته در لیست های متعددی که منتقدان برای فیلم پنجاه سال یا قرن چینش کردند نیز رتبه های بالا را به دست آورده و داستان قوی که در پس این اثر است و نوع پردازش سینمایی متفاوتی که اثرگذاری سناریوی اقتباسی را دوچندان ساخته، دست های اکثر منتقدان را به نشانه تسلیم بالا برده است.بر اساس داستان این فیلم اندی دوفرین (تیم رابینز) بانکدار جوانی است که به جرم قتل همسر و معشوقه پنهانی‌اش به حبس ابد در زندان ایالتی شاوشنک محکوم می‌شود. او در زندان با افرادی کثیف که سعی بر رام کردن او دارند سال‌ها می‌جنگد. رِد (مورگان فریمن) فردی در زندان است که او هم همسرش را کشته و می‌تواند هر چیزی را در زندان تهیه کند. او کسی است که اندی بعد از چند ماه بیش از دو کلام با او صحبت می‌کند و از او یک چکش صخره‌نوردی می‌خواهد. رد ابتدا فکر می‌کند که اندی برای فرار از زندان این چکش را می‌خواهد ولی پس از دیدن اندازه چکش، رد با خود می‌گوید سوراخ کردن دیوار زندان با این چکش ششصد سال زمان می‌برد؛ پس چکش را به وی می‌دهد. بعدها وی از رد درخواست پوستری بزرگ از ریتا هایرث، بازیگر زن مشهور ان دوران را می‌کند و این را به دیوار سلول خود میاویزد. وقتی رییس زندان از سلول ادی بازرسی می‌کند چون می‌بیند انجیل در دست اندی است، او را به خاطر داشتن پوستر ریتا هیروث بازیگر زن می‌بخشد؛ سپس به انجیل اشاره می‌کند و می‌گوید: »رستگاری در این کتاب نهفته اندی.» و از سلول خارج می‌شود. بعدها رئیس زندان متوجه موقعیت و تحصیلات اندی می‌شود و از او برای پول‌شویی رشوه‌هایش استفاده می‌کند. اندی و رد سالهای زیادی در زندان می گذرانند تا اینکه زندانی جوانی به شاوشنک منتقل می‌شود و پرده از بیگ‌ناهی اندی برمی‌دارد؛ ولی رئیس زندان که از لو رفتنش می‌ترسد این زندانی جوان را می‌کشد تا اوضاع به حالت عادی برگردد. ولی اندی که دیگر طاقت ندارد با طنابی به سلولش می‌رود که این باعث نگرانی دوستانش می‌شود.

--------------------------------------------------------

(07-08-2014، 21:08)~BAd bOY~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ربات رو هم من دیدیم عالیه!!
منم اینو پیشنهاد میکنم :|
منظورتون کدوم فیلم رباته احسان و رزی؟ :|

آره من دانلودش کردم !

نزدیک صد دفعه دیدمش ولی سیر

نمیشم اصلا |:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡ ، Jack Daniel'ѕ ، mahkame
باشه مهتاب حتما میبینم <<:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت اوله این سریالو دیدم..... تو دنبال میکنی؟ :4chs:

----------------------------------------------------------------

(07-08-2014، 22:44)shadow girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم بر باد رفتهcrying
خیلی قدیمیUndecided
یه فیلم قدیمی و فوقالعاده مشهور خیلی هم مفصل که نسخه اصلش دیگه گیر نمیاد و باید جستوجوی زیادی بکنین تا پیدا شه
نه پیشنهادش نکردن Smile

خیلی ممنون از پیشنهادتون <<<<<:

من چون دو قسمت رمانشو دارم سراغ فیلمش نرفتم <<<<<<<:

--------------------------------------------------------------------

(07-08-2014، 22:51)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره من دانلودش کردم !

نمیشم اصلا |:
بازم ببین <: :|

چه جذابیتی داره مگه؟ <:

یذره درباره تقاط قوتش توضیح بده ..
پاسخ
 سپاس شده توسط S R U H ، an idiot ، Wєιяɗ ، βΑllεяiηΑ♡ ، I r A n ، Jack Daniel'ѕ
خب دوستان چند تا فیلم دیگه هم معرفی میکنم !

سقوط(DOWNFALL) : درباره دو هفته آخر عمر هیتلر ، زمانی که برلین در جنگ بود

سقوط شاهین سیاه (BLACK HAWK DOWN) : درباره سرباز هایی از ارتش آمریکا است که توی سومالی گیر کردن

دشمن پشت دروازه ها (ENEMY AT THE GATES) : درباره تک تیراندازی به نام واسلی که در شهر استالینگراد آلمانی ها رو شکار میکنه

ممد اسم اون فیلم رستگاری در شاوشنک نه شاوشنگ برو تو ویکی پدیا بخون |:
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، an idiot ، T A R A ، βΑllεяiηΑ♡ ، I r A n
رمانش به درد نمیخوره !

حتما فیلمشو ببین 

شاید یکم طولانی باشه ولی معرکه اس((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، βΑllεяiηΑ♡
آگهی
یه سرکش اشکال نداره سروش :ag54:
---------------------------------------

خیلی ها دیدنش <<<:
گفتم یادی از گذشته ها <<<<<<<:
http://8pic.ir/images/hs7wqusr5jktrk3c3rfu.jpg

قسمت جدید اسباب بازی ها :4chs:
http://8pic.ir/images/9mtzki49cjyopjhsvy1l.jpg

(بزودی نظرمو میگم / دانلودش نکردم فعلا)
پاسخ
 سپاس شده توسط S R U H ، Wєιяɗ ، | NEON DEMON | ، βΑllεяiηΑ♡ ، I r A n
(07-08-2014، 22:52)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه مهتاب حتما میبینم <<:

قسمت اوله این سریالو دیدم..... تو دنبال میکنی؟ :4chs:

----------------------------------------------------------------

(07-08-2014، 22:44)shadow girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم بر باد رفتهcrying
خیلی قدیمیUndecided
نه پیشنهادش نکردن Smile

خیلی ممنون از پیشنهادتون <<<<<:

من چون دو قسمت رمانشو دارم سراغ فیلمش نرفتم <<<<<<<:

(07-08-2014، 22:51)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره من دانلودش کردم !

نمیشم اصلا |:
بازم ببین <: :|

چه جذابیتی داره مگه؟ <:

یذره درباره تقاط قوتش توضیح بده ..

نه ندیدم .. موضوعش چیه ؟

Supernatural : این که دگ جای خود داره (:

خیلیا میدونن ولی ..

خلاصه :
ماجرای زندگی دو برادر است که در کودکی طی حادثه وحشتناکی مادر خود را از دست داده و پدرشان را هم گم کرده اند. حالا که به دو جوان تبدیل شده اند و شهر به شهر دنبال پدرشان می گردند. آن دو در مسیرشان مرتب با حوادث فراواقعی روبرو می شوند ..

Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
مهتاب > موضوعش <: در این سریال بسیار زیبا شاهد نبرد پادشاهان ، ملکه ها و شوالیه ها برای بدست آوردن تاج و تخت خواهید بود…

-------------------------------------------------------------------------------

دوستان ازین به بعد لینک عکسای بزرگ رو (با حجم زیاد ) رو با لینک مستقیم فقط قرار بدید مرسی از همکاریتون <:

این رو هم ببینید |:
http://8pic.ir/images/xl99to6pswldwxepjcx0.jpg

(07-08-2014، 23:05)shadow girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمانش به درد نمیخوره !

حتما فیلمشو ببین 

شاید یکم طولانی باشه ولی معرکه اس((:
نه اونقد سخت نگیرید :ag54:

رمانشم خوبه <<<<<:

وقت کردم حتما <:
پاسخ
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، shadow girl ، βΑllεяiηΑ♡ ، mahru ، I r A n
(07-08-2014، 23:11)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهتاب > موضوعش <: در این سریال بسیار زیبا شاهد نبرد پادشاهان ، ملکه ها و شوالیه ها برای بدست آوردن تاج و تخت خواهید بود…

-------------------------------------------------------------------------------

دوستان ازین به بعد لینک عکسای بزرگ رو (با حجم زیاد ) رو با لینک مستقیم فقط قرار بدید مرسی از همکاریتون <:

این رو هم ببینید |:
http://8pic.ir/images/xl99to6pswldwxepjcx0.jpg

مگه ماله Game Of Thrones نیست این ؟ اگه اینه دیدم |: ولی این نیستا ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آخرین فیلمی که دیدین چیه ؟؟
Video بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟
  ۱۰ فیلمی که هرگز باور نمی‌کنید بر اساس داستان‌ها و اتفاقات واقعی ساخته شده‌اند!!
  نتفلیکس فیلمی براساس قایقران مشهور استرالیایی می سازد
  یونیورسال فیلمی درباره بدلکاری با بازی رایان گاسلینگ و کارگردانی دیوید لیچ می‌سازد
  فیلمی ترسناک با بازی جورج کلونی پس از 40 سال اکران می شود!
  نسخه جدید The Godfather Part III با تدوین و پایان‌بندی جدید اکران می‌شود
  تریلر جدید فیلم No Time to Die فردا منتشر خواهد شد؛ انتشار پوستر جدید
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  دستمزد نجومی تام کروز برای بازی در فیلمی که در فضا فیلمبرداری خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان