امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دل پيرو: مي‌خواهم يک سال ديگر بازي کنم

مهاجم کهنه کار ايتاليايي و اسطوره باشگاه يوونتوس اعلام کرد هنوز مي خواهد به فوتبال حرفه اي ادامه دهد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل پيرو: مي‌خواهم يک سال ديگر بازي کنم 1

دل پيرو که با تيم ايتاليا قهرمان جام جهاني 2006 شد نتوانست براي تمديد قرارداد با باشگاه اف سي سيدني استراليا به توافق برسد ولي براي بازي منتخب ليگ استراليا برابر يوونتوس که شنبه برگزار مي شود به استراليا بازگشت.

دل پيرو با تاکيد بر اينکه هنوز آماده است و مي خواهد براي يک فصل ديگر بازي کند ، گفت :«بازي منتخب ليگ استراليا با يووه آخرين بازي من نيست اما آخرين بازي من در استراليا خواهد بود.البته ارتباطم را با فدراسيون فوتبال استراليا و اف سي سيدني قطع نمي کنم.بايد براي تيم بعدي شرايطي را که بيشتر برايم مناسب است انتخاب کنم.انگيزه من براي فوتبال تا 90 سالگي ادامه دارد اما فکر مي کنم فقط براي يک سال ديگر بدنم به حضور در مسابقات جواب خواهد داد.»

دل پيرو که رکورد دار گلزني براي يوونتوس است تاکيد کرد دو پيشنهاد بزرگ دريافت کرده است اما هنوز در اين مورد تصميم نگرفته است.

دل پيرو در مدت 19 سال حضور در يوونتوس در 513 بازي 208 بار گلزني کرد و سپس راهي استراليا شد.تيم يوونتوس در اين سفر ستارگان خود از جمله پاتريس اورا ، آندره آ پيرلو ، کارلوس ته وز، پل پوگبا و جيان لوئيجي بوفون را به همراه دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل پيرو: مي‌خواهم يک سال ديگر بازي کنم 1

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy
آگهی
هر چند یوونتوس بهش بد کرده اما...فکر نمی کنم بازی توی لیگ هند تصمیم حرفه ای و فوتبال اونجت فوتبال حرفه ای باشه!
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم
  بیرانوند :از اینجا به بهترین باشگاه جهان خواهم رفت.
  میشو: از فدراسیون می‌خواهم با شاهین عادلانه برخورد کند
  مارسلو: نمی‌خواهم رئال مادرید را ترک کنم
  اسکوچیچ: ایران با ویلموتس "درام" بود اما من می‌خواهم "اکشن" باشم!
  ذوالفقارنسب: تلاش خواهم کرد فوتبال هفت نفره دوباره پارالمپیکی شود
  زری فتحی: می‌خواهم در جام جهانی فوتسال سوت بزنم
  مهدی طارمی: برگشتم، قهرمان شدیم، می‌خواهم بروم
  درخواست رونالدو از مندز: می خواهم تحت هر شرایطی به اولدترافورد بازگردم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان