امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نجیب ترین بانوی برهنه

نجیب ترین بانوی برهنه
همسر دوک کاونتری انگلیس زنی محبوب و محترم بود. وقتی ظلم شوهر و مالیات سنگینی که باعث بدبختی مردم شده بود را مشاهده کرد, به شوهر اصرار فراوان کرد که مالیات را کم کند . ولی شوهر امتناع میکرد .در اثر اصرار بیش از حد زن شوهر شرطی گذاشت و گفت اگر برهنه دور تا دور شهر بگردی من مالیات را کم می کنم .گودیوا قبول می کند، خبر در شهر می پیچد، روز موعود گودیوا سوار بر اسب در حالی که همه ی پوشش بدنش موهای ریخته شده روی سینه اش بود در شهر چرخید، ولی مردم شهر به احترامش او روز، هیچکدام از خانه بیرون نیامدند و درها و پنجره ها را بستند.در تاریخ انگلیس و کاونتری بانو گودیوا به عنوان یک زن نجیب و شریف جایگاه والایی دارد و مجسمه اش در میدانی در کاونتری نصب میباشد

سپــــــــــــــــــــــــــــــــاس یــــــــــــــــــــــــــادت

نجیب ترین بانوی برهنه 1نـــــــــــــــــــــــــرهنجیب ترین بانوی برهنه 1
[sub][/sub]
[sub]✌[/sub]

نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1نجیب ترین بانوی برهنه 1

نجیب ترین بانوی برهنه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، Avril. ، حقوقدان انجمن ، sev sevil ، 1 نفر ، مهربان ترین دختر دنیا ، ♥shaqayeq♥ ، "تنها" ، صدای بارون....... ، ωøŁƒ ، farzad0 ، پسرک تنها ، Dead-Girl ، ☺t@k selooli☺ ، ~Mehraeen H~ ، پرییییییییی ، مرضیه 79 ، Iran Girl ، hanie directioner ، Nυмв ، ըoφsիīkα ، اشا ، سایه22 ، sogol15 ، Eros ، سوزان 14 ، *!hasti!* ، شکوفه2 ، ρяіηcεss~Αιοηε ، دختر شاعر ، Modern Thinking ، هستی0611
آگهی
[rtl]متشکر عزیزم [/rtl]

بزرگتر که شدیم مدادهایمان هم تکامل یافت به خودکارهایی بی رحمی شدند تا یادمان بدهند که هر اشتباهی پاک شدنی نیست...

از کسانی که از من متنفرن ممنونم انها مرا قویتر میکنن از کسانی که مرا دوست دارن ممنونم انان قلب مرا بزرگتر میکنن از کسانی که مرا ترک میکنن ممنونم انان به من می اموزن هیچ چیز تا ابد ماندنی نیس و از کسانی که با من میمانن ممنونم انان به من معنای دوس داشن را یاد میدهند
نجیب ترین بانوی برهنه 1
مهم نیست که چقد بالا رفتی مهم اینه که اون بالا لاشخور هستی یا شاهین
پاسخ
 سپاس شده توسط مهربان ترین دختر دنیا
عــــــــــــــــجـــــــــــــــــــبــــــــــــــــــــ:297::297::297::297::2​97::297::297:

نجیب ترین بانوی برهنه 1

پاسخ
 سپاس شده توسط مهربان ترین دختر دنیا ، fakhte
چه زیبا
پاسخ
خیلی زیبا بود
پاسخ
ممنون

...........................
پاسخ
آگهی
چه زيبا بود Heart crying
Heart شريف ترين دل ها دلى است كه انديشه ى ازار كسان در ان نباشد Heart 
پاسخ
اورین اورینBig Grin
نقل قول: نجیب ترین بانوی برهنه 1
پاسخ
چند تا عکس ازش میزاشتیBig Grin
به هر حال آفرین بهش می گمSleepy
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
چ شوهر خری!!!!!

چ مردم باشعوری ایول:cool::cool:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خنده دار ترین و عجیب ترین خواب هاتون رو بگید
  کمرباریک ترین و سنگین ترین زنان زنده جهان (عکس)
Photo داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان
  نامرد ترین و هیل ترین کشتی کج کاران
  باحال ترین و خنده دار ترین نوشته های سنگ قبر
Rainbow ناز ترین ، زیبا ترین و بهترین بلای آسمانی .....
  معرفی جوان ترین و زشت ترین میلیاردر جهان(عکس)
  جالب ترین و عجیب ترین روش تنبیه دانش آموزان + عکس!!
  راحت ‌ترین و مطمئن ترین روش برای خرید محصولات ساختمان و معماری
  عجیب ترین و با مزه ترین ماشین عروس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان