امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صاحب‌پناه:هرگز صحبتي عليه نجف‌‌نژاد انجام ندادم

رئيس هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: هرگز صحبتي عليه مقداد نجف‌نژاد در مورد اظهارات روز گذشته‌اش انجام نداده‌ام.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب‌پناه:هرگز صحبتي عليه نجف‌‌نژاد انجام ندادم 1

وي افزود: من آدم کم تجربه‌اي نيستم و همه مي‌دانند که هيچ‌وقت به صراحت در مورد يک مسئله‌اي صحبت نمي‌کنم. ابتدا فکر مي‌کنم و بعد اظهارنظر مي‌کنم اما متأسفانه امروز نقل قولي از من در مورد اظهارات آقاي نجف‌نژاد منتشر شده که دلم را به درد آورد.

رئيس هيئت مديره باشگاه استقلال تأکيد کرد: من امروز در دندانپزشکي حضور داشتم و يکي از همکاران رسانه‌اي با من تماس گرفت و مدعي شد که آقاي نجف‌نژاد اعلام کرده حضورش در هيئت مديره تشريفاتي است من هم پاسخ دادم اگر ايشان چنين اظهارنظري کرده بهتر است در موردش از خود آقاي نجف‌نژاد سؤال کنيد. من هرگز نگفتم که بهتر است آقاي نجف‌نژاد استعفا بدهد چون آنهايي که من را مي‌شناسند مي‌دانند که اينچنين اظهارنظر نمي‌کنم.

صاحب‌پناه تأکيد کرد: نجف‌نژاد از افراد با سابقه و با تجربه مجلس شوراي اسلامي است که حداقل 5 دوره در فراکسيون مجلس حضور داشته و صحبت کردن در مورد اين مسائل عليه همکار من در عضو هيئت مديره درست نيست فقط اميدوارم دوستان ديگر از اين شيطنت‌ها نکنند که در آن صورت مجبورم از طريق قانون اقدام کنم.

مقداد نجف‌نژاد روز گذشته در گفت‌وگو با فارس مدعي شد شرايط براي خصوصي‌سازي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس مهيا شده اما با احترام به تمام دوستان هيئت مديره در اين دو باشگاه پرطرفدار بعضي مواقع حضور در هيئت مديره تشريفاتي است و تصميمات از جايي ديگر گرفته مي‌شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صاحب‌پناه:هرگز صحبتي عليه نجف‌‌نژاد انجام ندادم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجام شد؛ اولین بسته پیشنهادی لاپورتا به مسی
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
  فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد!
  رسمی: قاسمی‌نژاد به استقلال پیوست
  امین قاسمی‌نژاد 48 ساعت تا پیراهن آبی
  طارمی: کاری که من انجام می‌دهم عادی نیست
  درخشش دوباره قوچان نژاد و واکنش سرمربی زوله!
  واکنش وکیل برانکو به اظهارات رسول‌پناه!
  علامت سوال بزرگ در انجام تست‌های کرونا/ ادامه لیگ به مو بند است!
  برآورد هزینه هنگفت تیم‌ها برای انجام تست کرونا/ هزینه ۴ میلیارد تومانی روی دست لیگ!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان