امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دونگا: نيمار مي‌تواند مثل پله باشد

سرمربي تيم ملي برزيل عنوان کرد، نيمار مي‌تواند به پله جديد فوتبال برزيل تبديل شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دونگا: نيمار مي‌تواند مثل پله باشد 1

کارلوس دونگا در گفت‌وگو با روزنامه‌ "اسپورت" اسپانيا درباره آينده نيمار در تيم ملي برزيل اظهار کرد: نيمار بازيکن بسيار مهمي براي ماست اما قطعا مي‌تواند بسيار بهتر باشد و پيشرفت کند. بايد براي پيشرفت نيمار يک راه حل پيدا کنيم. فوتبال در حال حاضر فراز و نشيب‌هاي زيادي دارد و بازيکني موفق است که بتواند پيشرفت‌هاي زيادي داشته باشد. مي‌خواهم براي نيمار پست جديدي را تعريف کنم. او مي‌تواند مثل پله براي برزيل باشد. به همين خاطر قصد دارم در پست مهاجم کناري از او استفاده کنم. نيمار در حال حاضر تجربه خوبي دارد و توانسته نسبت به قبل پيشرفت داشته باشد اما مطمئنم که در پست جديد او بهتر خواهد بود.

سرمربي جديد تيم ملي برزيل ادامه داد: اگر همه معتقديم که نيمار بهترين بازيکن جهان است بايد بتواند در پست جديد نيز خودش را اثبات کند. کاري که مطمئنم از پس آن برمي‌آيد. اگر پله نيز در پست مهاجم کناري بازي نمي‌کرد آن زمان اين قدر موفق نبود. مطمئنم که نيمار مي‌تواند مثل پله شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دونگا: نيمار مي‌تواند مثل پله باشد 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  عصبانیت کونته؛ یوونتوس باید مودب تر باشد!
  بیرانوند که باشد شما از او میترسید.!!
  ۵ روزی که می‌تواند لیگ‌برتر را متوقف کند
  کهتری: اگر مربی خارجی به صلاح نعمتی باشد، استقبال می‌کنم
  فائزی: سرمربی تیم ملی والیبال باید روانشناس باشد/ مربیان داخلی کم تجربه‌اند
  هیچ‌کس نمی‌تواند استقلال را بخرد!
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد
  اتوئو: کسی نمی‌تواند مسی را پشت سر بگذارد
  منشی‌زاده: سعادتمند هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان