امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راجرز: از عملکرد تيم در اين تورنمنت راضي هستم

سرمربي ليورپول از نمايش تيمش در تورنمنت چمپيونز کاپ که به نايب قهرماني آنها انجاميد ابراز رضايت کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راجرز: از عملکرد تيم در اين تورنمنت راضي هستم 1

وين روني 55، خوان ماتا 57 و خسه لينگارد 88 براي يونايتدها گلزني کردند و تنها گل ليورپول را هم استيون جرارد در دقيقه 14 از روي نقطه پنالتي وارد دروازه حريف کرد.

برندن راجرز در مورد اين ديدار گفت: فکر مي‌کنم بازي خوبي از آب درآمده بود و هر دو تيم نمايشي خوب به ميدان آمده بودند. فکر مي‌کنم زماني که از حريف پيش افتاديم شايسته برتري بوديم و شانس‌هاي ديگري هم روي دروازه آنها ايجاد کرديم. فکر مي‌کنم داور مي‌توانست يک پنالتي ديگر به سود ما بگيرد. در نيمه دوم اما گلي مساوي را دريافت کرديم و متاسفانه خيلي زود گل دوم هم وارد دروازه‌مان شد. اين موضوع ما را اذيت کرد اما در کل بايد بگويم از نمايشي که شاگردانم در طول اين تورنمنت داشتند خوشحالم.

راجرز در ادامه اظهار داشت: در تمرين‌هاي پيش از فصل به سختي تلاش و خودمان را براي حضوري قدرتمند در ليگ برتر کرديم. شرايط همه بازيکنان در حال حاضر خيلي خوب است. البته کارهايي هم هست که بايد پيش از آغاز فصل انجام دهيم که اميدوارم به خوبي پيش بروند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راجرز: از عملکرد تيم در اين تورنمنت راضي هستم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رئیس الهلال نظاره گر عملکرد مارگا (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم
  شکست سنگین آنتورپ. عملکرد بسیار ضعیف بیرانوند.نمره۴.۷
Heart نامه تند یک فوتبالی به جهانگیری؛ پاسخگوی عملکرد فدراسیون تاج باشید!
  نویر: تیاگو موتور بایرن مونیخ است؛ امیدوار هستم که آخرین بازی‌اش نباشد
  زلاتان: من در میلان، رئیس، مربی و بازیکن هستم!
  عملکرد هیات‌های کشتی زیر ذره‌بین علیرضا دبیر
  بهروزی‌راد: منتظر شروع تمریناتم در آزادی هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان