امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوي: با غرور تيم ملي را ترک مي‌کنم

هافبک تيم بارسلونا در نخستين کنفرانس خبري خود در اردوي پيش فصل کاتالان‌‌ها دليل خداحافطي‌‌اش از تيم ملي اسپانيا را توضيح داد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژاوي: با غرور تيم ملي را ترک مي‌کنم 1

به نقل از تسنيم، او درباره تصميمش براي ترک تيمي که به همراه آن دو دوره متوالي جام ملت‌هاي اروپا (2008 و 2012) و همچنين جام جهاني 2010 را کسب کرد،‌ اينگونه توضيح داد: من تصميم گرفته‌ام از فوتبال ملي کناره‌گيري کنم. بابت تمام سال‌هايي که فرصت بازي در تيم ملي را به دست آوردم، از مسئولان فدراسيون فوتبال اسپانيا تشکر مي‌کنم و بايد بگويم که حضور در تيم ملي دوران فوق‌‌العاده‌اي را برايم رقم زد. من با غرور از تيم ملي خواهم رفت و براي تمام اعضاي آن آرزوي موفقيت مي‌کنم. از حالا به بعد من هم در جمع طرفداران تيم ملي اسپانيا خواهم بود.

ژاوي در ادامه در خصوص اخبار ضدونقيضي که در يک ماه اخير درباره رفتن يا ماندن او در نيوکمپ منتشر شده است شفاف‌سازي و اعتراف کرد پس از ناکامي بزرگ اسپانيا در جام جهاني 2014 به اين نتيجه رسيده بود که دوره حضورش در بارسلونا به پايان رسيده است اما نظرش پس از صحبت با مسئولان تيم تغييرکرده است.

وي اظهار داشت: مي‌خواهم مردم درک کنند که من فکر مي‌کردم زمان بودن من در بارسلونا به سر رسيده است. من از ناکامي‌هاي اخير بسيار نااميد شده بودم و تصميم داشتن بارسا را ترک کنم اما الان که فکر مي‌کنم مي‌بينم تصميم شتابزده‌اي گرفته بودم. لوئيس انريکه (سرمربي) و سوبي سارتا (مديرورزشي) مرا متقاعد کردند که هنوز مي‌توانم به درد بارسلونا بخورم.

ژاوي افزود: فصل پيش براي من نااميدکننده تمام شد اما نه تنها در بارسا بلکه در تيم ملي هم اين حس به من القا شد که ديگر به درد تيم نمي‌خورم. بدون جام سپري شدن فصل گذشته براي بارسا و پس از آن حذف اسپانيا از جام جهاني تلخ‌ترين ناکامي‌هاي زندگي‌ام بودند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژاوي: با غرور تيم ملي را ترک مي‌کنم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی طارمی؛ پرچم و غرور یک ملت فراتر از ورزش
  بیرانوند در جست و جوی غرور از دست رفته
  عزت الهی: غرور کاذب آقایان تیم ملی راحذف کرد
  ایران 3 - آمریکا 0 / پیروزی غرور آفرین ملی پوشان والیبال (+عکس/آنالیز هر ست)
Heart مصدوميت ژاوي رفع شد :-)
  ژاوي: نيمار، سوارز و مسي هيولا هستند!
  مهندس ژاوي: اميدوارم گوارديولاي بعدي بارسا باشم!قربونـــش!!!
  ژاوي: توپ عضوي از بدن شماست
  تشکر ژاوي از رايان گيگز (عکس)
  عذرخواهي تلفني ژاوي از دروازه بان سويا...جانم! کاپیتان گل به ایشون میگن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان