امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگری که بوکسور شد

Star 
ساعد سهیلی، بازیگر سینما گفت: در فیلم سینمایی “همه چیز برای فروش” نقش “امیر” (یک بوکسور) را بازی می‌کنم که با بدشانسی بزرگی مواجه می‌شود و خانواده‌اش را تحت فشار قرار می‌دهد.
بازیگری که بوکسور شد 1
ساعد سهیلی، بازیگر سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گفت: برای جشنواره فیلم فجر امسال چهار کار با نام‌های “متروپل” به کارگردانی “مسعود کیمیایی”، “کلاشینکف” به

کارگردانی “سعید سهیلی”، “چند متر مکعب عشق” به کارگردانی “جمشید محمودی” و “همه چیز برای فروش” به کارگردانی “امیر شفقی” را دارم.

وی افزود: در فیلم سینمایی “همه چیز برای فروش” نقش “امیر” (یک بوکسور) را بازی می‌کنم که با بدشانسی بزرگی مواجه می‌شود و خانواده‌اش را تحت فشار قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: در فیلم سینمایی “چند متر مکعب عشق” نقش “صابر” (یک جوان عاشق) و در فیلم سینمایی “متروپل” نقش “خسرو” (یک پسر تنها با یک گذشته‌ متفاوت) را ایفا می‌کنم.

وی ادامه داد: در فیلم سینمایی “کلاشینکف” نیز نقش یک سرباز که به اجبار پل‌های پشت سرش را می‌شکند و به بدبختی‌ها و مصائب بیشتری دچار می‌شود را ایفاگر هستم.
سهیلی عنوان کرد: با توجه به تفاوت جشنواره امسال با جشنواره‌های سال‌های گذشته و حضور کارگردانان مطرح در آن پیش بینی کسب سیمرغ توسط فیلمی کمی دشوار است.
این بازیگر تصریح کرد: اتفاق خوب جشنواره امسال حضور کارگردانان جوان با انگیزه زیاد در کنار کارگردانان پیشکسوت است که سال‌ها کار نکرده بودند و باید یادآوری کنم که دو فیلم من نیز با این کارگردانان جوان است.
سهیلی ادامه داد: با این روند و وجود فیلم‌های متنوع در جشنواره امسال این آثار ضمن کمک به گیشه سینمای خوبی را برای ما رقم خواهند زد.
سهیلی خاطرنشان کرد: با توجه به شناخت و تعاریف دیگران از سابقه‌ حرفه‌ای “رضاداد”، به روند سینما با حضور او خوش‌بین هم و امیدوارم که دبیر جشنواره ثابت بماند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ستاره « جنگ ستارگان »: هیچکس به من پیشنهاد بازیگری نمی دهد!
  تام کروز اجازه نمی دهد هیچ بازیگری در کنارش بدود!
  به نولان درباره تست بازیگری « بتمن » دروغ گفتم!
  کامرون دیاز دلیل بازنشستگی اش در بازیگری را اعلام میکند!
  تجربه ناخوشایند لوسی هیل از تست بازیگری « پنجاه سایه خاکستری »
  کامرون دیاز سالها پس از بازنشستگی از بازیگری / بخاطر ظاهر و لباس مان قضاوت می شویم!
  بازیگری پیمان معادی در سریال وست ورلد هالیوودی
  تهدید به حذف شدن بازیگر زن فرانسوی از دنیای بازیگری پس از اعتراض به جایزه رومن پولانس
Video 5 بازیگری که قرار بود نقش های اصلی « بازی تاج و تخت » را ایفا کنند اما به دلایل مختل
  بازیگری کریس رونالدو و آنجلینا جولی در سریال ترکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان