امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راجرز: لیورپول مطلقاً قصد خرید بالوتلی را ندارد

راجرز: لیورپول مطلقاً قصد خرید بالوتلی را ندارد 1 راجرز: لیورپول مطلقاً قصد خرید بالوتلی را ندارد
خبرگزاری تسنیم: سرمربی ایرلندی قرمزپوشان مرسی‌ساید تمام شایعاتی که در خصوص تمایل او نسبت به جذب مهاجم ایتالیایی میلان وجود دارد به کلی تکذیب کرد.

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبرگزاری تسنیم ، برندان راجرز بار دیگر به تمجید از ماریو بالوتلی و استعداد فراوان وی پرداخت هرچند تأکید کرد این تعریف و تمجید نشانه‌ای برای تمایل مرسی‌سایدی‌ها نسبت به جذب این مهاجم ایتالیایی از میلان نیست.
راجرز شب گذشته در جمع خبرنگاران در واکنش به گمانه‌زنی‌هایی که درباره انتقال سوپرماریو به آنفیلد صورت گرفته است، گفت: یک نفر از من درباره بالوتلی سؤالی پرسید و من هم از استعداد او و اینکه چه بازیکن فوق‌‌العاده‌ای است گفتم. با این حال با صراحت می‌توانم به شما بگویم که بالوتلی به لیورپول نخواهد آمد.
راجرز افزود: بالوتلی بازیکنی فوق‌العاده است اما متعلق به میلان است. من فقط نظرم را در مورد او گفتم و این بدان معنا نیست که در تلاش برای عقد قرارداد با این بازیکن هستم.
بالوتلی و یارانش، شنبه شب در آخرین بازی خود در جام تدارکاتی قهرمانان بین‌المللی آمریکا در کارولینای شمالی به مصاف لیورپول رفتند و در پایان با نتیجه 2 بر صفر تن به شکست دادند.
با توجه به اضافه شدن مهاجمانی مانند ریکی لمبرت، لازار مارکووویچ و آدام لالانا برای پر کردن خلاء لوئیز سوارز که به بارسلونا پیوسته است،‌ بعید به نظر می‌رسد که راجرز حداقل در این فصل برنامه‌ای برای جذب یک مهاجم دیگر داشته باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راجرز: لیورپول مطلقاً قصد خرید بالوتلی را ندارد 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید!
  کینه شتری بالوتلی؛ انتقام پس از ده سال(عکس)
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  جنجال در آنفیلد؛ "نقطه" پایان کار صلاح و لیورپول؟
  شایعه جدید پیرامون ازمون. لیورپول به دنبال جذب مهاجم ایرانی زنیت.
  تیم‌های ایتالیایی به دنبال خرید مجید حسینی
  عکس/ دی ماریا در حال خرید نوشابه‌های یکی بخر دو تا ببر!
  لیورپول، مدافع المپیاکوس را خرید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان