امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آدمکشی به خاطر ۱۵۰۰ تومان

پسر جوان که در جریان درگیری خونین مسئول بوفه یک باشگاه ورزشی را به قتل رسانده بود ۱۵ روز پس از جنایت با پای خود به دادسرای جنایی تهران رفت.

صبح دیروز پسری ۲۲ ساله وارد شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی تهران شد و به قاضی محمد شهریاری گفت: «من فرید هستم که شب ۲۰ آذر در باشگاه ورزشی خیابان فرجام – شرق تهران – با پسر جوانی به نام امیرعلی درگیر شدم و او را با پیچ‌گوشتی زدم.

باور کنید نمی‌خواستم او را بکشم. حتی نمی‌خواستم او را بزنم اما همه چیز یک دفعه اتفاق افتاد.»

وی که از مرگ امیرعلی – ۳۰ ساله – بشدت ابراز ناراحتی می‌کرد با چشمان اشکبار گفت: «حدود دو سال قبل به عنوان حسابدار و مسئول کمدهای لباس در باشگاه استخدام شدم. امیرعلی هم تازه به آنجا آمده و مسئول بوفه شده بود. شب حادثه به خاطر گم شدن کلید کمدها با پیچ‌گوشتی سرگرم باز کردن درها بودم که امیرعلی صدایم کرد و از من خواست برایش کاری انجام دهم اما به دلیل اینکه سرگرم کار بودم توجهی نکردم و او دوباره صدایم کرد. از اینکه جوابش را نداده بودم عصبانی شد و دقایقی بعد هم سراغم آمد و گفت: «چند شب قبل از بوفه خرید کردی و ۱۵۰۰ تومان بدهکار شدی.

همین الآن بدهی‌ات را تسویه کن.» من هم با شنیدن این حرف عصبانی شدم و یک اسکناس پنج هزار تومانی به طرفش پرت کردم. اما امیرعلی که بسیار قوی‌هیکل بود مشت محکمی به صورتم کوبید و بعد هم مرا به باد کتک گرفت. در حالی که سرم شکسته بود و خون جلوی چشمانم را گرفته بود با پیچ‌گوشتی بی‌هدف او را زدم. فقط یک لحظه به خودم آمده و دیدم امیرعلی با سر و صورت خونین زمین افتاده است از ترس فریاد کشیدم که چند نفر آمدند و او را به بیمارستان رساندند من هم فرار کردم.

در حالی که فکر نمی کردم او کشته شده باشد. در این مدت به مشهد رفتم و شب‌ها در حرم می‌خوابیدم و برای سلامتی امیرعلی دعا می‌کردم غافل از اینکه او پنج روز بعد از آن درگیری جان باخته است. وقتی موضوع را فهمیدم عذاب وجدان یک لحظه هم رهایم نمی کرد. به همین خاطر تصمیم گرفتم خودم را تسلیم کنم. بنابراین به تهران برگشتم و به دادسرای جنایی آمدم.

بدین ترتیب متهم با دستور بازپرس شهریاری بازداشت شد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdi.balack ، j0oj0o ، در جستجوی حقیقت ، ~SoLTaN~ ، FrOzen あHeArt ، NiMa2021
آگهی
داستان آدم کشی به خاطر 1 لیره اثر عزیز نسین را بخوانید آنگاه متوجه خواهید شد که این اتفاقات چرا می افتد
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~
moyoomad man besh1500midadam
پاسخ
خوب تقصیر اون گوریل بوده گه اونو زده اونم جو گیر شده اونو کشتهWink
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط lakyboy ، *larmes de Feu*
واقعا ناراحت کننده بود
پاسخ
 سپاس شده توسط lordshayan
حقش بوده هر کی گول زور بازوش رو بخوره عاقبتش همینه
نیم کیلو باش ولی مرد باش
آدمکشی به خاطر ۱۵۰۰ تومان 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu*
آگهی
دیوونه بوده

رودها در جاری شدن
و علف ها در سبز شدن معنی پیدا می کنند
کوه ها با قله ها
و دریاها با موجها زندگی پیدا می کنند
وانسان ها
همه ي انسان ها
با عشق، فقط با عشق
پس بار خدایا بر من رحم کن
بر من که می دانم ناتوانم رحم کن
باشد که خانه ای نداشته باشم
باشد که لباس فاخری بر تن نداشته باشم
اما نباشد، هرگز نباشد
که در قلبم عشق نباشد، هرگز نباشد

پاسخ
واقعا که بیماری روانی داشته 1500 تومان که چیزی نیستSad
astridAngel
پاسخ
 سپاس شده توسط m تنها
چي ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ
چه کارایی میکنن این بعضی آدما واقعا که
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گزارشی باورنکردنی از یك ست لباس زنانه در تهران: ۵۰ میلیون‌تومان ناقابل!!
  عکس های مجری زیبایی که به خاطر زیبایی کارش را از دست داد
  یخ لاکچری هر قطعه ۵۰ هزار تومان!
  جدیدترین اختلاس مملکت به ارزش شش هزارو پانصد هزار میلیارد تومان!!!!
  چالش انفجار تتلیتی(من هم یک زیر زمینی هستم)تتلیتیا واس خاطر امیر بیاید
  با 6 میلیون تومان همسر دلخواه خود را بیابید!! +عکس
  طلاق زن زیبا به خاطر رعایت حجاب!!!
  مردی به خاطر همسرش زبانش را برید!!!
  دانلود برنامه ی Hک وای فای(این برنامه به قیمت 45هزار تومان فروخته میشود اما برای شما]
  من رپ رو دوس دارم به خاطر:

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان