نظرسنجی: خوشگل بودن؟؟بازم بزارم
این نظرسنجی بسته شده است.
نه زشت بودن دیگه نزار
33.33%
7 33.33%
خوشگل بودن حتما بزار
66.67%
14 66.67%
در کل 21 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن

عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
 سپاس شده توسط samira malik ، ☺t@k selooli☺ ، الگوم عمو تتل ، عاشق الکترونیک ، امیرمحمد.. ، Avril. ، BaCk GiRls ، *ماهور* ، *onlygirl* ، ▂▃▄▅▆▇█▓▒░ممل کرمانی░▒▓█▇▆▅▄▃▂ ، مهربان ترین دختر دنیا ، ըoφsիīkα ، سوزان 14 ، جیگیل ، zolale qasemi ، memory ، *!hasti!* ، اشا ، [χσℓσνєѕтєя] ، خوشتیپ انجمن ، A General ، $hanane$ ، محسن عاشق ، ຖēŞค๑໓ ، اميرمحمد 2 ، Modern Thinking ، Aesthetic ، mahru ، AMIR ALI 22 ، ℬℓѦḉḲ ♭øℜÐ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، دریا+17 ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، D.I.Z.E.R.E ، BAILANDO ، atena2015
آگهی
زیبا نبودن حالا کی بیام بکشمت؟TongueBig Grinخخخخ نه خوب بود مخصوصا اون مشکیه که نوشته سیاهیه لب هام از سیگار نیستو اینا
 سپاس شده توسط عسل. ، HediVampire
مرسی خیلی زیبا بودن.... باز هم بذار
 سپاس شده توسط عسل.
خیلی‌ناز‌بودن‌مرسی
عکس نوشته های زیبا اگه زیبا نبودن بیا من بکش خیلی نازن 1
عالی بودن
حالا دوس داری چجوری بکشمت؟Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
 سپاس شده توسط عسل.
زیبا نبودن
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خخخخخخخخخخخخخخ
شوخی کردم
آگهی
20بیست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(1)

عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(2)

عکس نوشته هایه خنده دار که تو عمرت هنوز ندیدی جدید جدید(3)
بعضیاش نیومد.آدرس بده خدمت برسم.
چجوری بکشمت؟؟؟
با تفنگ
با چاقو
با ساطور
با طناب دار
با دستام خفت کنم
یا زنگ بزنم بچه های بالا؟؟؟؟
خوب بودن نیاز به کشتنت نی وگرنه خودم میکشدمت
خوب بود مخصوصا اون جمله اعصاب چیست؟
مرررررررررسی نمیام بکشمت دستم به خون الوده کنم بعدش عذاب وجدان بگیرمBig Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  من خیلی چیز رو دوست دارمبیا تو ببین
  چند تا عکس از تصادو فات خیلی بد
  انشای صفحه ۲۴ کتاب نگارش نهم : نوشته خودم
  این حرف ها خیلی برایم سخت است
  آهنگ رپ خیلی قدیمی "عروسک کوکی" از غوغا
  علت شاد نبودن مردم ایران
  رمانی که خیلی دوست داری چیه؟
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  دختر مدل زیبا بخاطر تاتوی چشم نابینا شد (عکس)
  فال چینی ..خودم از بس تعجب کردم دیوونه شدم خیلی واقعی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان