امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی Lana Del Rey

بیوگرافی Lana Del Rey 1

الیزابت وولریج گرنت (متولد ۲۱ جون ۱۹۸۶ میلادی)، که بیشتر با نام هنری لانا دل ری شناخته می شود، خواننده و ترانه سرای امریکایی (به دنیا آمده در نیویورک) است. موسیقی وی بخاطر سبک فیلم نوار (شبیه به موسیقی متن فیلم های سینمایی) و توجه به جنبه های مختلف موسیقی پاپ، بویژه موسیقی پاپ دهه های ۵۰ و ۶۰ میلادی، شناخته می شود. صدای لانا دل ری با دامنه آوایی منحصربه فرد، زیبا و فریبنده آلتو توصیف می شود. از معروفترین کارهای وی می توان به "بازی های رایانه" ، "زاده شده برای مرگ" ، "سوگ تابستان" ، "سرود ملی" و "جوان و زیبا" اشاره کرد. او در ابتدا به فلسفه علاقه داشت ولی در ۱۸ سالگی هنگامی که عمویش به او شش کلید اصلی گیتار را آموزش داد، زندگی اش برای همیشه عوض شد. لانا می گوید: "با کلید سل، لا، دو و دو مینور و لا مینور و چند کلید دیگر فهمیدم که می توانم میلیون ها آهنگ بسازم ، وی از آن پس شروع به اجرا در کلاب های شبانه اطراف شهر با نام های مستعار مختلفی از جمله اسپارکل ، می جیلر ، سایرنز ، لیزی گرنت پرداخت. او می گوید: من همیشه در حال آوازخواندن بودم اما هیچ برنامه ای برای دنبال کردن آن به صورت جدی نداشتم. هنگامی که در سن ۱۸ سالگی به نیویورک سیتی رفتم شروع به نوازندگی در کلاب هایی در بروکلین کردم ، دوستانی خوب و طرفدارانی فداکار در صحنه های زیرزمینی پیدا کردم ، اما ما در آن نقطه فقط برای یکدیگر می نواختیم و آن تنها همین بود. لانا درباره اینکه چرا پا به صنعت موسیقی گذاشته میگوید : می خواستم بخشی از صحنه موسیقی دانان سطح بالا باشم. انگیزه کمی داشتم زیرا من دوستان زیادی نداشتم و امید داشتم تا با مردم ملاقات کنم ، عاشق شوم و یک اجتماع اطراف خودم درست کنم ، همانند کاری که مردم در دهه ۶۰ میلادی میکردند
لانا میگوید : وقتی چیزی را که عاشقش هستی پیدا می کنی و آن را رها می کنی، که برای من آن چیز موسیقی بود، جاه طلبی ات قطعا شروع به تغییر می کند، مجبور است که تغییر کند. هدف های من از خواستن ، به تبدیل شدن به یک هنرمند مهم، به تبدیل شدن به یک عضو فعال جامعه ام تغییر پیدا کرده اند. این واقعا خوب است که موسیقی من در حال پخش است و مردم به آن توجه می کنند، اما موسیقی دیگر کانون اصلی توجه من نیست، حتی نزدیکش هم نیست. هدف من این است که یک شخص خوب و کسی که با کرامت و لطف و مرحمت زندگی می کند باشم. من باز هم ترانه سرایی می کنم چون حالا دیگر مجبورم چراکه این یک نعمت است و به من اجازه می دهد تا بر روی چیزهای مورد علاقه و حرفه های دیگر تمرکز کنم. من یک آلبوم درست کردم و هیچکس به آن گوش نداد و من با این موضوع مشکلی ندارم چرا که یاد گرفتم که چیزها را برای خودم انجام دهم

ـــــــــــ

نام اصلـــی | الیزابت وولریج گرنت

نام مستـــعار | لانا دل ری

شـــغل | ترانه سرا، خواننده، آهنگساز، مدل

زادگـــاه | نیویورک

زادروز | 21 ژوئن 1986

ســـن | 28

مـــدت کار | 2005 تا الان

ســـاز | گیتار، آواز

سبـــک | آلترنتیو، هیپ هاپ، پاپ

رنگ مو | قهوه ای روشن

رنگ چشم | سبز تیره

رنگ مورد علاقه| آبی و طلایی

D I S C O G R A P H Y

لانا تا الان 3 تا آلبوم منتشر کرده:

...................................

Lana Del Rey

لانا دل ری

2010

Born To Die

زاده شده برای مرگ

2012

Ultraviolence

خشونت بی اندازه

2014

Ultraviolence جدید ترین آلبوم لانا در 14 ژوئن 2014 منتشر شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، eNorto ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، Berserk
آگهی
یه سری حروف انگلیسی اون وسط هس ویرایش کن :/

چندتا عکس بیشتر هم بذار یه مقدار توضیح بیشتر بده ._.

دوس دارم این خواننده رو ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
(01-08-2014، 16:19)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سری حروف انگلیسی اون وسط هس ویرایش کن :/

چندتا عکس بیشتر هم بذار یه مقدار توضیح بیشتر بده ._.

دوس دارم این خواننده رو ^_^
درستش کردم^_^
ولی اون حروفا نمیرن:|
پاسخ
 سپاس شده توسط First Star
باید فونت رو عوض کنی وقتی از یه جا کپی میکنی اینجوری میشه

البته نه همیشه :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Roxanna
...     
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
ویرایش شد .
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان