امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نريمان‌جهان: هفته به هفته بهتر مي‌شويم

هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: هفته به هفته بهتر مي‌شويم. با تمام وجود بازي مي‌کنيم و اميدوارم در ادامه هم همين عملکرد خوب مشاهده شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نريمان‌جهان: هفته به هفته بهتر مي‌شويم 1
سامان نريمان جهان در مورد پيروزي دو بر يک تراکتورسازي مقابل فولاد خوزستان گفت: بازي را خيلي خوب شروع کرديم و موقعيت‌هاي مناسبي کسب کرديم. مي‌توانستيم گلهاي بيشتري بزنيم و خدا را شکر سه امتياز بازي را کسب کرديم.

به گزارش فارس، وي در مورد اينکه چهار بازيکن فولاد خوزستان محروم شدند و نمي‌توانستند به ميدان بروند، گفت: اين مسأله ارتباطي به ما ندارد، اين مشکل بين باشگاه فولاد خوزستان و سازمان ليگ است و ما نمي‌توانيم توجهي به اين موضوع داشته باشيم.

هافبک تراکتورسازي در مورد اينکه اولين گل ليگ برتر را به ثمر رساند اظهار داشت: از اين اتفاق بسيار خوشحال هستم و از اينکه توانستم گل اول ليگ را به ثمر برسانم بسيار خوشحالم. اميدوارم باز هم براي تيم مؤثر ظاهر شوم البته مهم پيروزي تيم بود و از اينکه در اين موفقيت سهم داشتم بسيار خوشحال هستم.

نريمان جهان در ادامه تصريح کرد: تمام تلاشمان را مي کنيم تا در ديدارهاي آينده هم موفق باشيم. با تمام وجود بازي مي‌کنيم و اميدوارم در ادامه هم همين عملکرد خوب مشاهده شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا حضور هواداران در بازي اول کمرنگ نبود، خاطرنشان کرد: به نظر من براي بازي اول، هواداران حضور کمرنگي نداشتند. با توجه به اينکه در تعطيلات به سر مي‌برديم و خيلي از مردم به مسافرت رفته بودند، باز هم هواداران حضور خوبي داشتند و يک طرف ورزشگاه پر بود.

نريمان جهان در مورد ديدار هفته دوم تيمش مقابل ملوان گفت: اميدوارم بتوانيم در آن مسابقه هم موفق شويم. ملوان تيم بسيار خوبي است و براي کسب دومين پيروزي و رسيدن به موفقيت در اين ديدار به ميدان مي‌رود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نريمان‌جهان: هفته به هفته بهتر مي‌شويم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  مرگ مشکوک نامزد ستاره بایرن یک هفته بعد از جدایی! (عکس)
  علی رضا بیرانوند بهترین دروازه بان هفته ۲۱ لیگ بلژیک شد!!!!
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  کفاشیان طبق قانون سرپرست فدراسیون است/ موافقت فیفا با اساسنامه تا پایان هفته
  حذف ستاره ی اسنوکر جهان از لیگ قهرمانان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان