امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نظمي: به بازيکنان اعتماد داشتم

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي با بيان اينکه به بازيکنان تيمش اعتماد داشته، گفت: بايد 3گل به فولاد مي‌زديم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظمي: به بازيکنان اعتماد داشتم 1

به گزارش تسنيم، وي افزود: قبل از بازي هم از تيمم رضايت کافي داشتم و رضايتم به دليل پيروزي در اين بازي نيست چون به بازيکنان اعتماد داشتم و آنها نشان دادند که سزاوار اعتماد من هستند.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي در خصوص عملکرد ادينيو در اين بازي خاطرنشان کرد: ادينيو ثابت کرد که بين بازيکن حرفه‌اي و غيرحرفه‌اي تفاوت‌هاي زيادي وجود دارد. اين بازيکن در طول زماني که در زمين مسابقه بود فقط 2 موقعيت گلزني داشت که يکي از اين دو موقعيت را تبديل به گل کرد.

نظمي درباره اينکه آيا مذاکراتي با انصاري‌فرد براي بازگشت به تراکتور داشته است، تصريح کرد: پس از مذاکره با ادينيو صحبتي با انصاري‌فرد نداشتم ولي از 2 ماه قبل من و خطيبي مذاکراتي با انصاري‌فرد داشتيم تا اين بازيکن به تراکتورسازي برگردد ولي به نتيجه نرسيديم و هنوز براي بازگشت اين بازيکن چيزي مشخص نيست.

وي با اشاره به بحث حضور بختيار رحماني در تراکتورسازي به دليل مشکل کارت معافيت اين بازيکن گفت: هنوز وضعيت سربازي اين بازيکن مشخص نيست و شايد اين بازيکن مشکلي نداشته باشد به همين خاطر ترجيح مي‌دهيم تا زمان مشخص شدن وضعيتش در اين خصوص صحبت نکنيم.

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي درباره استقبال کم هواداران تيمش تصريح کرد: از هواداراني که به ورزشگاه آمدند تشکر مي‌کنم ولي اين بازي سوپرجام بود و انتظار داشتم هواداران سکوهاي ورزشگاه را پر کنند. شايد چون تعطيلات بود هوادارانمان در مسافرت بودند و از بازي‌هاي بعدي منتظر مي‌مانيم تا هواداران را در ورزشگاه ببينيم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نظمي: به بازيکنان اعتماد داشتم 1

پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پوچتینو: اعتماد به نفس بایرن طبیعی بود
  انصاری‌فرد: اعتماد به نفس‌مان را از دست دادیم
  طارمی: بعد از جام جهانی پیشنهادهای زیادی داشتم/ رویای من بازی در اروپا بود
  هاشمی‌طبا: AFC به ما اعتماد ندارد/ میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمی‌دهند
  قلعه‌نویی: به خاطر تعهدی که داشتم پیشنهاد تیم ملی را رد کردم
  سندی که نشان می‌دهد مدیران استقلال نباید به آن هوادار اعتماد می‌کردند
  برانکو: از دو تیم مصری پیشنهاد داشتم
  رونالدو: از پوشیدن پیراهن شماره 7 بکهام وحشت داشتم!
  کاسیاس: در مقطعی با رونالدو مشکل داشتم
  برانکو دیگر به من اعتماد دارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان