امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)183 ஜ۩۩ஜ

(30-07-2014، 15:57)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخيش._.
راحت شديمااا:|

(30-07-2014، 15:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.
سلام(:
به به دلم برات تنگ شده بود خواهر نورا._.

از بحث بچه :/\

خدافظ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، † αƖιєη † ، الیکا0
آگهی
(30-07-2014، 15:57)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـا هـآ ! :| ..

تکبیر عرض میکنم

عـلی پـسرم سپـاس دادن نـشانه کـار خـیر اصـد :| .. !
 سپاس شده توسط الیکا0
لایک کنید >_________<انقد زحمت میکشمcry girl
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط الیکا0
(30-07-2014، 15:49)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

جیغغغغغ >__<

عشقممممممم *_*
 سپاس شده توسط First Star
(30-07-2014، 15:59)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:57)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:55)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکبیر عرض میکنم

سپاسم کار نکرد :||
حضورن تکبیر گفتم
 سپاس شده توسط الیکا0
(30-07-2014، 15:57)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(:
به به دلم برات تنگ شده بود خواهر نورا._.

سلام برادر ._.

آخ گفتی :|

تو موقعیت انجام شده قرار گرفتم نتونستم بیام ._.

(30-07-2014، 16:00)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:49)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

جیغغغغغ >__<

عشقممممممم *_*

سلام رکی ._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، الیکا0
آگهی
رکی.رفت که|:
راستی،رکی شماره خودتو میدی؟
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، الیکا0
(30-07-2014، 15:59)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لایک کنید >_________<انقد زحمت میکشمcry girl

شیفـو ادیتورت و عـوض کـن ! :| ..

این ادیتورت بد جور گـند زده تُ موضوع ! ..

کـدای اضـآفی رو نـیگا ._. !
 سپاس شده توسط الیکا0
(30-07-2014، 16:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 16:00)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

جیغغغغغ >__<

عشقممممممم *_*

سلام رکی ._.

کدوم گوری بودی ؟! ._.

(30-07-2014، 16:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی.رفت که|:
راستی،رکی شماره خودتو میدی؟

نرفتم :|

4 نفر تو پ.خ امن :|
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، First Star ، الیکا0
(30-07-2014، 16:00)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 15:59)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکبیر عرض میکنم

سپاسم کار نکرد :||
حضورن تکبیر گفتم
عـلی مـن و نـگـا ~~> -_- ..

خـودتـی :| .. !
 سپاس شده توسط الیکا0

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان