نظرسنجی: در عکس ها مردان با آرایش زیبا ترند یا خیر؟؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر مردان آرایش می کردند این شکلی می شدند + تصاویر

Shocked 
عکس هایی جالب از مردان را می بینید که نیمی از چهره شان را آرایش کرده اند حالا خودتان قضاوت کنید آرایش به مردان می آید یا نه؟به نظر من که خیــــــــــلی زشتن...
اگر مردان آرایش می کردند این شکلی می شدند + تصاویر 1
پاسخ
 سپاس شده توسط بهرخ ، ✘ kArTeL ✘ ، zeinab ، maede_y2 ، P.R.K.SH ، ramzvraz ، னιSs~டεனσή ، яê¥нαñê ، fati sheyton ، kame ، deymon1 ، سبیده ، mandi ، parisa16 ، GHASEM ، yasamin_1994 ، ##شهرزاد## ، کریستال ، T A R A ، hodaa ، AMIRESESI ، امیرحسین79 ، alikhan ، Apathetic ، eri 5 ، MINA JOON ، reza u? ، ICe Angele ، raha8919 ، armitalove ، sara.pishoooo ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ✘Nina✘ ، ANDIKFAR ، giti20 ، nema021 ، mehrasa2012 ، فرشته ي كوچولو ، اتنا 00 ، pink lady ، هرمیون گرینجر ، ÐeaÐ GiЯl ، هاناجون ، lichen ، دختر شاعر ، T N T ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Lordlas ، r.kh ، All out of love ، mona49 ، سوچلا ، _آیدا_ ، 1378alireza ، شکوفه2 ، mahmooda ، قاتل ، باران..... ، ثنا عشق................ ، elnaz-s ، eagle2 ، ƝeGaЯ ، هما جون ، nita99 ، ♥negar joon♥ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، parmis78 ، m016 ، Alijah-1994 ، donyajun ، پوريا2222 ، arbab1376 ، haniko.r ، سیما777 ، ma.mo ، عاشق دیونه ، ناديا ، Elena ♥♥♥♥ ، رهــ ـ ــا ، دخترزیبا ، ღSηow Princessღ ، jingo@s2 ، NIUOOSHA ، parisa y ، ♥انی♥ ، مبینا 12 ، ღ yasaman ღ ، NASIM.BH ، FARID.SHOMPET ، امیر حسین 222 ، neda13 ، عسل طلا ، ایسین ، 7383 ، z2000 ، elmira12 ، NavidZ ، محمدرضا.ر ، panita ، *Armila* ، مهناز71 ، Lone Boy ، ×~parand~× ، MAHTA .S ، hosein(●̮̮̃•̃) ، mohammad_1377 ، ندا ، farzad0 ، ***Z.E*** ، پریسا جون ، -Edgar ، alireza2099 ، kingmammad ، لاله من ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، mustafa ceceli ، M A H S A N` ، asa14 ، Minehminmin ، استقلال عشقه ، -Nᴇɢᴀʀ- ، اریانا 1378 ، shawkila ، ندا2000 ، Majid TN ، nah!d♣ ، #marya# ، اشک باران ، ~Mahnaz~ ، mo0ozhi ، زهرا10000 ، eblis.007 ، NeDa JoooN ، spent † ، Brooklyn Baby ، A..A..A..A ، ( DEYABLO ) ، asal.hz ، ALI REZA.AF ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، ɱʀ ЭℓψÅя ، sina008 ، باحال فلشخور ، ~~SARA:HIVA~~ ، Meteorite ، ḲℑℳℐÅ ، noosha joon ، ღdorsaღ ، oktay.j ، rana m ، sara-ice girl ، r.hadis ، Blązing~Ŝtąr ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، sara1100 ، عاشق سیروان خسروی ، Mahish ، marjan74 ، Roooya ، tekvando ، PeRFeKT G!Rl ، Sara3187 ، ɱɪɾʌʛє ، لیدا پرنسس قلب ها ، عاشق الکترونیک ، pink apple ، sara mehrani ، hamid ♥ ، alighaemazar ، farideh.66 ، mehdi76 ، *GANDOM* ، 975 ، hesamzibaee ، ایدا خانم ، باران 15 ، shayan.brd1 ، Elena79 ، poorzoor ، نازنین زیودار ، نفس هستم ، love10 ، | NEON DEMON | ، S H A Y A N ، *_* ، صنوبر ، جی تی ای ، raha kian ، "تنها" ، bari ، mahya . m ، marco.r ، alone hasti ، aysutb ، sara006 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Nօƙհօძἶ ، رها80 ، km83 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
خیلی زشتنDodgyDodgyDodgy
امروز معلم عشق گفت : دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسند ! مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند . گفتم : من خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم ؟ لبخند تلخی زد و گفت : شاید او هم به سوی خط دیگری شکسته باشد ..Sadcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar77 ، reza u? ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، mehrasa2012 ، دختر شاعر ، پوريا2222 ، z2000 ، محمدرضا.ر ، ندا ، -Nᴇɢᴀʀ- ، اریانا 1378 ، #marya# ، ~Mahnaz~ ، ɱʀ ЭℓψÅя ، Brooklyn Baby ، ایدا خانم ، نفس هستم ، love10
وحشتناکن
پاسخ
 سپاس شده توسط reza u? ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، mehrasa2012 ، پوريا2222 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ɱʀ ЭℓψÅя ، love10
حواست باشهAngry

سلام خوبی؟Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، پوريا2222 ، ɱʀ ЭℓψÅя
مردم از خنده دمت گرم اصلا ارایش بهشون نمیومدBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:4chs:
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، mehrasa2012 ، دختر شاعر ، پوريا2222 ، jingo@s2 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ɱʀ ЭℓψÅя ، love10
یه موضوعه چرت و پرت
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، پوريا2222 ، ɱʀ ЭℓψÅя
آگهی
(12-08-2012، 0:12)kratos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه موضوعه چرت و پرت

میتونی نخونی یا اگه خوندی نیازی به اینطور اظهار نظرات نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط zeinab ، ICe Angele ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، شکوفه2 ، ƝeGaЯ ، پوريا2222 ، jingo@s2 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، اریانا 1378 ، ɱʀ ЭℓψÅя ، ɱɪɾʌʛє ، عاشق الکترونیک ، نفس هستم ، love10
عالى بود
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar77 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، پوريا2222 ، jingo@s2 ، ɱʀ ЭℓψÅя
موضوع قشنگی بود تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar77 ، mehrasa2012 ، پوريا2222 ، jingo@s2 ، ɱʀ ЭℓψÅя ، love10
ggreggreggreggreggreggreggre
هــــــــــــــــ....
خیـــلی عجیبه....
همیشه تو لحظه هایی که داغونی فقط یه نفر میتونه آرومت کنه.....
اونم کسییه که داغونت کرده....
p336
پاسخ
 سپاس شده توسط saghar77 ، ƝeGaЯ ، پوريا2222 ، jingo@s2 ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ɱʀ ЭℓψÅя

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عروسک باربی بدون آرایش! +عکس
Thumbs Up عکس های جالب قبل و بعد از آرایش عروس خانم ها
  ظاهر متفاوت جنیفر لوپز بدون آرایش (عکس)
  نقاشی کشیدن با موهای بدن مردان !!
  عکس خنده دار پسرانی که خودشون رو شبیه دخترا کردند
  هتلی کاملا زنانه برای جلوگیری از چشم چرانی مردان! (تصاویر)
  پسری با انواع آرایش های زنانه
  عکس های خفن معجزه ی آرایش در صورت خانم ها...مگه می شه؟؟؟
Exclamation **عجیبترین مدلهای آرایش چشم**
Exclamation دخترانی که با عمل جراحی خود را تبدیل به عروسک باربی کردند !!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان