امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیوشا ضیغمی در مورد انصرافش از رفتن به برزیل توضیح داد !

پیش از این نام ضیغمی به عنوان یکی از همراهان کاروان «یار دوازدهم» مطرح شده بود که در این‌باره توضیح داد: علی رغم اینکه حضور در کنار ملی‌پوشان فوتبال کشورمان که در رویداد مهم جام جهانی شرکت دارند و به فکر افتخارآفرینی برای ایران عزیزمان هستند یک افتخار محسوب می شود و هر کسی دوست دارد در این شرایط در این رویداد بزرگ در کنار بچه های ایران باشد و بازی هایشان را از نزدیک تماشا کند، اما به شخصه حس کردم وظیفه ای بزرگتر از حضور در برزیل بر دوش من است.وی ادامه داد: من ترجیح دادم از سفر به برزیل انصراف دهم ولی انشالله در مسابقه «یار دوازدهم» که بعد از جام جهانی برگزار خواهد شد شرکت و در صورت برنده شدن، کل مبلغ جایزه را صرف ساخت مدارس فوتبال در مناطق محروم می کنم.ضیغمی در پایان بیان کرد: در پایان لازم است از سید جواد هاشمی تهیه کننده محترم این پروژه و همچنین آقای محمدحسین لطیفی که بانی این گردهمایی بودند و کارگردانی مستند «یار دوازدهم» را برعهده دارد تشکر ویژه ای داشته باشم که با راه اندازی این کاروان باعث شکل گیری این ایده در ذهن من شدند.

[/code]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  توضیح همایون شجریان به اظهارات محمود احمدی نژاد
  توضیح عجیب و غریب سحر قریشی درباره رفتار توهین آمیزش با یک پاکبان!
Video بن افلک دلیل اصلی انصرافش از بازی در نقش « بتمن » را اعلام کرد
Shocked 23 حقیقت جذاب ناگفته در مورد فیلم ترسناک «جن‌گیر»!
Thumbs Up از جدیدترین مجوزهای سینمایی تا یک توضیح درباره هزارپا
  کدام یک ار فیلم های فاز یک مارول را می پسندید؟(به همراه توضیح کوتاهی از فیلم ها)
  نکات جالب در مورد فیلم تلقین(Inception)
  «پسر عمو ، دختر عمو» با نیوشا ضیغمی و مجید صالحی کلید خورد
Wink .توضیح و نقد و برسی جنجالی ترین انیمه جهان عاشقان شیطانی
  خبر جدید در مورد فصل هفتم سریال مردگان متحرک (The walking dead)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان