امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقاشی کشیدن با چشم +عکس

[rtl]باشگاه خبرنگاران: [/rtl]
نقاشی هنری است که شاید به استعداد و وسیله های خوب نیاز داشته باشد اما با خلاقیت و استفاده از راهکارهای عجیب برای نقاشی کشیدن هم می توان به نقاشی بزرگ و البهت صاحب نام تبدیل شد.

نقاشی های عجیب زیادی در دنیا کشیده می شود که از جمله مهمترین آن ها می توان به نقاشی با بال پروانه یا حتی نقاشی با میخ و چکش اشاره کرد اما این بار یک نقاش بسیار متفاوت پیدا شده است که با چشمانش نقاشی های جالب می کشد.

"لیندرو گراناتو" مردی است که با استفاده از چشم و غدد اشکی اش نقاشی های جالب می کشد. این مرد می تواند رنگ ها را وارد چشم خود کرده و سپس آن ها را به سمت بوم نقاشی پرتاب کند و با تکان دادن سر خود نقاشی تکمیل می شود.
نقاشی کشیدن با چشم +عکس 1

فشار دادن غدد اشکی آن ها را خارج می کند. برای کشیدن هر نقاشی او باید نزدیک به 800 میلی لیتر رنگ را وارد چشمانش کند.این هنرمند می گوید از بچگی ارتباط میان بینی و چشم خودم را حس کرده بودم از این رو تصمیم گرفتم تا از این ارتباط یک استفاده سودمند کنم. البته نقاشی کردن کاری بود که خانواده ام با آن بسیار مخالف بودند اما به هر حال روی تصمیم خودم ایستادگی کردم.البته این نقاش می گوید مشورت با پزشکان نشان می دهد که من هیچ مشکلی در سلامتی خود ندارم و چشمانم تنها کمی ضعیف شده است اما کور نخواهم شد. او بعضی از نقاشی هایش را با قیمت 1500 دلار یا بیش از 4 میلیون تومان به فروش رسانده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط marjan00 ، arooos ، ຖēŞค๑໓ ، HediVampire ، Ƒαкє ѕмιƖє ، یزدان شیر ، Dead-Girl ، ×fteя LifE∀× ، ☺t@k selooli☺
آگهی
اين عقلم تو كلش داره ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس برام بنویس (:

«آن غار تاریکی که از ورود به آن می ترسید، همان گنجی را در خودش پنهان کرده که به دنبالش میگردید.»

کارل گوستاو یونگ
پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon
حالم بهم خورد اه اه اه
پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon
(28-07-2014، 0:14).اميرحسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين عقلم تو كلش داره ؟
مغزش پر رنگهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط marjan00
چشام یه جوری شد:4fv::4fv:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon
چه جوری اون کارو میکرد چشاش نمی سوزه من تو استخر میرم چشام می سوزه چه برسه به این کار :229::229::229::297::297:
اگه تونستی 6 بار بگی شیش سیخ کباب سیخی شیش هزار
پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon
آگهی
دیونست خداشفاش بده
http://www.8pic.ir/images/52788580618488495341.jpeg

پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon
چه باحالUndecidedBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط eln@z joon

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked نقاشی های سیاه قلم(عکس)
  عکس های از نقاشی های دیواری فریب دهنده
  نقاشی خودتون
  |تالار نقاشی دیجیتال|
Smile نقاشی های شگفت انگیز روی بدن گاو + عکس ها
  نقاشی های فانتزی فوق العاده زیبا از حیوانات
  کشیدن نقاشی با دست و با استفاده از قهوه ریخته شده + عکس ( آخه این همه خلاقیت *__* )
  نقاشی روی شکم زنان باردار
  ***نقاشی های سه بعدی حیوانات بر روی لباس*0_0خیلی جالبه
  نقاشی کشیدن با موهای بدن مردان !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان