امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدوم تیپ بیشتر به شاه مسی میاد؟؟؟♔ 

(27-07-2014، 17:08)**zeinab** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکدوم.به بعضیا بر نخوره ها ولی مسی نه تیپ داره نه قیافه.Tongue
ببین همین که رونالدو هم تیپ داره هم قیافه کافیه
کیریس به جای آرایش کردن باید بره فوتبال بازی کردن یاد بګیرهBig Grin

(27-07-2014، 17:23)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگمااا
هر کدوم براش بزرگ نبود !فکرنکنم پیدا بشه.
آخه خیلی کوتولس!
یه نظری دارم برات!
به جای این که اینقدر رومخ بارسایی ها با کتونی راه بری یکم به فکر خودت باش!
ینی اګه تو با همین کتونی و بااین سرعت تو مسابقه دو شرکت میکردی حتما اول میشدی حتما
کدوم تیپ بیشتر به شاه مسی میاد؟؟؟♔  4
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
آگهی
رو پیشنهادتون حتما فکر میکنم!!!
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(28-07-2014، 12:47)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو پیشنهادتون حتما فکر میکنم!!!
آفرینTongue
پاسخ
(27-07-2014، 14:13)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2014، 13:19)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاه مسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برو بابا اینقد گنده اش نکن
25r30پ ن پ شاه رونالدوBig Grin
ګنده هست!

بله. خیلی هم به رونالدو می یاد که شاه باشهAngryAngrySleepySleepySleepySleepy
دلتم بخوادDodgyDodgy
من از رونالدو بیش تر از مسی خوشم می یادSleepySleepyDodgy

من از مسی توریست متنففرررررررررررررررررررررررررممممممممممممممAngryAngryAngryAngry

گزینه ی 13 BlushBlush
گزینه ی سیزدهمBlushBlush

.

.

.

.

.

.

.

.

.تعجب نکنیدTongueTongue گزینه ی سیزدهم یعنی هیچ کدامBlushBlushBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueSmile
پاسخ
کلا هیچی بهش نمیادBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
(28-07-2014، 22:36)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2014، 14:13)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2014، 13:19)پسرک تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاه مسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ګنده هست!

دلتم بخوادDodgyDodgy

من از مسی توریست متنففرررررررررررررررررررررررررممممممممممممممAngryAngryAngryAngry

گزینه ی 13 BlushBlush
گزینه ی سیزدهمBlushBlush

.

.

.

.

.

.

.

.

.تعجب نکنیدTongueTongue گزینه ی سیزدهم یعنی هیچ کدامBlushBlushBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueSmile

چقد تو باحالیDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط AL2 ، Interstellar
آگهی
یه چیزی تو دنیا بتونم به مسی بگم اینه که بجای تلاش های بی نتیجه برای قشنگ شدن بره سه تا جک بگیره بزاره زیر پاهاش یه کی هم که اضافه گرفته نگه داره زاپاسWinkچون از پس استفاده میکنه خراب میشن14k

(09-08-2014، 11:02)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-07-2014، 22:36)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاه مسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ګنده هست!

دلتم بخوادDodgyDodgy

گزینه ی 13 BlushBlush
گزینه ی سیزدهمBlushBlush

.

.

.

.

.

.

.

.

چقد تو باحالیDodgy
راسته میگه اگه بخواد شاه بشه باید به جای تخت سلطنتی صندلی مهد کودک بیاریم اونم صورتی
[rtl] ازپیری پرسیدم چه زمانی انسان پیر میگردد ، فرمود درست آن زمان که از گذشته خود پشیمان شده افسوس آن را بخورد .![/rtl]
پاسخ
(09-08-2014، 11:18)AL2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزی تو دنیا بتونم به مسی بگم اینه که بجای تلاش های بی نتیجه برای قشنگ شدن بره سه تا جک بگیره بزاره زیر پاهاش یه کی هم که اضافه گرفته نگه داره زاپاسWinkچون از پس استفاده میکنه خراب میشن14k
خخخخخخ یکی هم نیست به رونالدو بګه به جای این همه آرایش کردن یه کوچولو فوتبال یاد بګره لااقل هواداراش ضایع نشنSleepy
الان پسرش ۵سالس و مامانشو میخواد خب آقای رونالدو بګو ببینم مامان این بچه کیه کجاس؟؟؟؟Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
ماشاا...همه تیپاش خوشگله
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، Interstellar
هیچ کدوم
اصلا خوشتیپ نیست خیلی قدش کوتاس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان