امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس خنده دار

- به غضنفر ميگن با اداره جمله بساز، ميگه: ا؛ داره بارون مياد!!

- به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غضنفر  ميگن فرق کچل با هواپيما چيه؟ ميگه کچل که فرق نداره هواپيما هم نکته انحرافيشه !

- هم سوخت ز دوري ات دلم هم جگرم، با دوري خود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوگانه سوزم  كردي!

اس ام اس خنده دار 1

- غضنفر اسم بچه اش را ميذارهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 اس ام اس  . ميگن اين ديگه چه اسميه ميگه چيه از پيام كه با كلاس تره!

- مردي كه در و پنجره مي ساخت رفته بود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواستگاري ، پدر عروس پرسيد: آقا داماد چه کاره اند؟ داماد خواست کلاس بذاره گفت: من ويندوز نصب مي کنم.

- اگه ديدي يه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوسك  دمرو افتاده داره دست و پا ميزنه ... نترس باهات كاري نداره فقط داره به قيافت مي خنده.

اس ام اس خنده دار 1

- غضنفر رتبه اولدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کنکور  رو مياره بهش ميگن چه کار کردي؟ ميگه روزي 25 ساعت درس مي خوندم !!!! ميگن مگه ميشه ؟ ميگه : آره، صبح يک ساعت زود تر بيدار مي شدم

- بچه هاي ديروز آرزو داشتند خلبان بشن، و بچه هاي امروز کابوس خلبان شدن مي بينند!

- غضنفر داشته خاطره تعريف مي كرده، ميگه: ما سال چهل و نه با دو نفر دعوامون شد، ‌البته سال چهل و نه دو نفر خيلي بود!!!

اس ام اس خنده دار 1

- غضنفر هي نگاه به گوشيش مي کرده و مي خنديده، بهش ميگن اس ام اس اومده ؟ ميگه آره، ميگن چيه ؟ ميگه يکي هي اس ام اس ميده Low Battery !!!

- هميشه پشت سر هر مرد موفق، زني است که نتونسته جلوي موفقيت شو بگيره

- بازم مرام تير آهن!! يه مدت که خبري ازش نگيري خودش زنگ ميزنه !

ذهن هاي بزرگ درباره ايده ها صحبت مي كنند،دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 ذهن هاي متوسط  درباره رويدادها حرف مي زنند و ذهن هاي كوچك درباره ديگران!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط melika1377
آگهی
ذهن هاي بزرگ درباره ايده ها صحبت مي كنند، ذهن هاي متوسط درباره رويدادها حرف مي زنند و ذهن هاي كوچك درباره ديگران!!!!
این خوب بود
Smile
ب بعضیا باس گفت ماکی باشیم ک بخوایم عین شما لاشی باشیم
:301:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان