امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مــروریــ بـر سلــنآ در 2013~××

مــروریــ بـر  سلــنآ در 2013~×× 1

وقتی توی 22 جولای سال 2013 سلی 21 سالهشد یجورایی به سن قانونی و مستقل شدن رسید!
توی اکثر کشور ها 21 سالگی یعنی بلوغ کاملو تبدیل شدن به یه شهروند مستقل و دارای تمامی حقوق مدنی اون کشور.

و سلی از این خیلی خوشحال بود! و بار ها21 سالگیش رو جشن گرفت چه توسط خودش چه دوستاش...

یکی از مهم ترین و اواین اتفاقاتی که تویزندگی سلی بعد 21 سالگیش افتاد این بود که دو روز بعد یعنی 23 جولای اون چهارمین آلبوم خودش رو و اولین آلبوم تکی و بدون گروه صحنه رو با وجود ناشری به اسم هالیود ریکوردز وارد بازار کرد...
که یکی از موفق ترین آلبوم های سلی شد وآهنگ های اون پرفروش ترین آهنگای سلی، که حتی خیلی ها اونا با کار های بریتنی اسپیرز و اسکریلر مقایسه کردن!
البته آلبوم سلی با کمی بد شانسی مدتی قبلاز فروش به طور رسمی، لو رفته بود و توی سایت های مختلف دانلود میشد. اما سلی چند روز بعد از این اتفاق در برنامه ی this morningاز طرفداراش خواست تا این آلبوم رو در همون زمان مقرر بخرن.
سلنا با این آلبوم موفقیت های زیادی بهدست آورد! امتیاز 78 از 100 در سایت billboardو در سایت All musicهم چهار ستاره شد!

و حتی توی billboardهم به ربته ی یک دویست آهنگ برتر هم دست پیدا کرد!

و بعد از اون هم اجرا های Mtv و billboard و اجراش دربرنامه ی good morning america بود وچند جای دیگه که واقعا زیبا بودن.

و سلی برای اولین بار تو سن 21 سالگیش یهتور دور دنیا داشت. که شامل 43 تا اجرا در آمرکای شمالی، 13 تا اجرا در اروپا و 1 اجرا در آسیا داشت...

و طی این تور سلی به کشور هایی مثل : کانادا،دامارک،فرانسه،انگلستان، پرتغال، ایتالیا و دبی سفر کرد که این خودش یه موفقیت بزرگ و تجربه ی مهم بود که اونو بیشتر به یه خوانندهی بین المللی تبدیل کرد.

این سال از نظر شغلی برای گومز سال شلوغیبود....

اون در برنامه های مختلفی دعوت شد مثل برنامهی دیوید لتر من یا جیمی فالون و....

مراسم فرش سیاه برای معرفی فیلم گریز

ولی به نطر من اوج این برنامه ها برنامهی we day بود که تویاون سخنرانی بسیار زیبایی انجام داد...

فکر کنم سخنرانیش رو شنیده باشید. اون راجبداستان زندگیش حرف میزنه و این به همراه اشکایی که میاد تو چشمش واقعا تاثیر گذاره! اینطور نیست؟

Graham Norton Show

اون اجرا های زیادی تو برنامه های مختلف داشت و این باعث میشد تجربه ی اون تو اجرا های زنده به سطح بالا تری بره و این براش عالی بود!
و البته سلی امسال کلی جوایز بخواطر آلبومش ، موزیک ویدیو هاش و استایلش دریافت کرد، مثل:

و همینطور همکاریش رو با خط تولید لباسآدیداس گسترده تر کرد و در کنار اون خودش هم طراحی لباس های خط تولیدی باصدای بلند آرزو کن رو داشت!

اما زندگی سلنا توی 21 سالگی یه نقطه یعطف دیگه هم داشت!
سلنا به عنوان جوان ترین سفیر یونیسف شناختهمیشه. و این برای خودش و ما سلناتور ها خیلی ارزش منده!
اون نقطه ی مهم توی زندگی سلی سفر به نپالهست. نپال کشوری هست در شمال هندوستان با جمعیت 27 ملیون نفر و پایتخت اون کاتماندو هست و حدود 120 قومیت مختلف اونجا زندگی میکنن!
از اونجایی که نپال تا سال 2006 درگیر جنگهای داخلی بود و از اون به بعد هم یه جور گسستگی و بی قانونی توی کشورشون موج میزنه مردم اونجا از وضع خوبی برخوردار نیستن. برای همین سلنا به عنوان سفیر یونیسف به کشور نپال سفر کرد و اوقاتی را با بچه های قشر آسیب پذیر این کشور سپری کرد تا با آگاهی نسبت به نیازهای آموزشی، تغذیه و سلامت اون بچه ها حمایت دنیا رو نسبت به اون ها جلب کنه.
صحبت های سلنا راجب این سفر:
"سفر به نپال برای من بسیار قدرتمند،ناراحت کننده و در عین حال دل گرم کننده و همچنین بسیار الهام بخش بود"
"من بسیار افتخار می کنم که به عنوانسفیر یونیسف فعالیت می کنم و بخشی از یک حرکت بزرگ برای کمک به بچه های محروم دنیا هستم."
سلی این سفر رو باز کننده ی دیدش نام گذاریکرده گفته: بچه های نپال به من درس دادند که با اشتیاق زیاد، مثبت اندیشی و کار سخت ، هر چیزی ممکن می شود. این پیامی است که دوست دارم به تمام جوانان دنیا برسانم: رویاهایتان را باور کرده و آنها را دنبال کنید.

این به گفته ی سلی یکی از مهم ترین بخشهای زندگیش بود. من فکر میکنم بعد مشکلاتش با جاستین این سفر بهش آرامش داد.

همچنین 21 سالگی یه خب رخوب دیگه هم برایسلی داشت! سلی امسال از تک فرزندی در اومد! و صاحب دوتا خواهر شد! که این براش خیلی خوشحال کننده بود. و البته اون وقت بیشتری رو با خواهر کوچولوش به اسم گریسی میگذرونه و از این احساس خوشبختی میکنه.

و اما همون طور که میدونید توی زندگی هرشخص فراز و نشیب هایی هست...
زندگی همیشه اونجوری که ما دوست داریم نمیشه!و سلی هم مشکلاتی توی این سال از زندگیش داشت.
یکی از مهم ترین مشکلاتش که همه ی ما روشوکه کرد بیماری لوپوس سلنا بود! که یه بیماری پوستی و دردناک هست....
این همه ما رو غمگین میکنه! و همینطور.....
سلنا تو رابطه ی شخصیش با جاستین هم مشکلاتزیادی داشت، اون پسر گه گاه عکس هایی رو با دخترایی دیگه ارسال میکرد و نشون میداد با اون ها خوش میگذرونه! و وقتی این رابطه رو با سال های اولیه ی به وجود اومدنش مقایسه میکنیم میبینیم تقریبا از بین رفته! و این ضربه ی روحی بزرگی برای سلی بود.
همه ی این مشکلات با از دست دادن دوست هایهمکار سلی بیشتر میشه.مثل تیلور سویفت و دمی لاواتو!

سلی وقتی به اونا برای آرامش و قوت قلبدادن بخواطر بیماریش احتیاج داره اونا رهاش کردن! و این بد ترین کاری هست که انسان میتونه انجام بده!

اما سلی داره با قدرت جلو میره! و میدونهکه یه نیروی بزرگ به اسم سلناتور ها پشتش هستن و اونو دوست دارن!
اون از این خوشحاله!
و جدیدن هم که اون به ایتالیا کشور مادریشو فرانسه سفر کرده و ارسالی هاش نشون میده خوشحاله و داره از زندگی لذت میبره.
همچنین اون نسبت به اتفاقات جامعه ی جهانیبی تفاوت نیست! همین طور که میدونید چند روز پیش اون از طرفداراش درخواست کرده تا برای کودکان غزه دعا کنن!
و این نشون میده که سلی نمیتونه مثل خیلیدیگه از بازیگر ها و خواننده های هالیودی چشماشو ببنده و بزاره دیگران هر طور که دوست دارن اونو جلوه بدن (همون طور که تو سخنرانی وی دی هم اشاره کرد).

اون به زندگیش اهمیت میده و برای خودش ایده آال هایی داره!

به هر حال این سال هم برای سلنا با همهی خوبی ها و بدی هاش گذشت و اون امروز 22 ساله میشه.
من به سال پیش رو برای سلی خوش بینم! اونگفته میخواد آلبوم جدیدی بسازه و تو فیلم های قشنگی بازی کنه. امیدوارم امسال برای اون سالی بهتر ار از هر سال دیگه ای تو زندگیش باشه و پر از موفقیت، سلامتی و خوشبختی...

و در آخر هم.....

تولدت مبارک پرنسس
بآ تشکر از کآوه کآبر انجمن پی اس گومز نویسنده مطلب
توهین و اسپم ممنوع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیست برندگان مراسم MTV Video Music Awards 2013
  مـحـبـوب تـریـن هـنـرمـنـدان در سـال<<2013>>
  | بهتـرین آلبـوم 2013 از نظـر شُمـآ کدومــه ؟! |
  taylor swift 2013
  انریکه جذاب ترین مرد 2013
  مایلی در مورد اجراش در VMAs 2013 گفته •••+عکـــس از اجرا
  10 اهنگ برتر 11 جولای 2013(لینک دانلود نداره)
  «تیلور سوییفت» محبوب‌ترین خواننده زن 2013 آمریکا و محبوب ترین مرد...
Heart سلی توی ام تی وی 2013 کاندید بیشتر فن ها شده
Heart کاور ریمیکس slow down 2013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان