امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک با موضوع [اصن یه وضعیه...]سری4

گودزیلامون اومده به مامانم میگه :من میخوام ازدباج کنم مامانم میگه :خوب بیا با من ازدواج کن
- :نه یه ازدباج واقعی. - :خوب بابابا از دواج کن. - :اونوقت که دیگه تو شوهر نداری!!!

زیادی خوبی نکنید! انسان است و فراموش کار. از تنهاییش که در بیایدتنهاییت را دور میریزند. پشت میکند به تو و به گذشته اش حتی زمانی میرسد که به تو میگوید شما!

خیلی سخته ک بهش زنگ بزنی بخوای صداشو بشنوی عاشق صداش باشی و وقتی بد چندتا بوق ج بده صدا عوض شه ی پسر ج بده بگه بله من دوس پسرشم

قیافه من موقع دیدن سریال خط=&. \\\\=
بابا به خدافهمیدیم شماعاطفه واحساس فرزندومادری دارین!!!
یکی نی بگه خولامصبابخدامافهمیدیم شماهمدیگرودوس دارین لازم به تاکید اونم هزاربارنیس بخدا!!!Smile
اصن سریال وضیه

مورد داشتیم دختره تو زمستون برای اینکه به مناطق شمالی کشور هم گاز برسه، بخاری ماشینشو خاموش میکرده!!!!!!!!
اصن ۱ وضی

مغز گرامی سلام.
۳ نصف شب یهو بیدارمون میکنی... درست
هرکاری میکنم راضی به دوباره خوابیدن نمیشی... عیب نداره فدای سرت.
دیگه این آهنگ چینِ چینِ دامنت که تا طلوع آفتاب مرور میکنیو کجای دلم بذارم؟؟؟؟
اصن خودتون بگین چن تا وضییییی...

پرستار :اسم بچتو چی می خوای بذاری؟
مادر بچه :می خوام اسمشو بذارم هوشنگ!
پرستار :متاسفم، این اسم قبلا انتخاب شده! شما می تونید انتخاب کنید:
هوشنگ_ ۶۸یا هوشنگ۱۷۱۷هوشنگ۱۱
مادر بچه :|
پرستارSmile
هوشنگSmile)
گلدون روی میز :|
اصن هوشنگ وضی

عموم اومده بود خونمون، بابا داشت اخبار میدید. عمو داشت با هیجان برا بابا حرف میزد که یهو بابا دراومد بهش گفت :ساکت!!! بس میکنی؟؟؟؟
عموم!
بابام//
من۰-۰

تا به حال توجه کردین این منشی های مطب دکترا از خود دکترا بیشتر کلاس میذارن خدایی اگه اینا دکتر مشدن چی میشدن،؟؟ اصن ی ووووووووضععععیییی

چرا تا یکم تو روی ی پسر میخندی، فوری بهت پیشنهاد دوستی میده؟؟؟
تازه مورد داشتیم یکی پیشنهاد ازدواجم داده!!!!!
اصن ی وضی....

به یارو راننده تاکسیه میگم هفته تیر میرید؟ برگشته میگه مگه هفت تیرم مگه ادمه که برینه

قدیما پسرا :سیبیلات خیلى خوب دراومده، سیبیلات خیلى جالبه واما حالا :به به پستاى لاینت تو حلقم فرندات تو حلقم، شلوار پارت تو حلقم

یه سریام هستن وقتی تو جملک میری تو پروفایلشون، کااملا میتونی بفهمی تو یه بازه ی زمانی خاص، در چه وضععیتی بودنو حتی دقیق میتونی بگی چه اتفاقی براشون افتاده بوده!!!!

رفتم سریخچال باتعجب موزدیدم برداشتم دارم میخورم ب مامانم میگم مامان موزکی خریده!!! میپه خیرسرت خریدم بخوری دیگه دس ازسرگوجه هاخیارا برداریSmile. اصن منواین همه خوشبختی محاله واللللللل... ا

از وقتی کلیپس از مد افتاده یکی از بچه های کلاسمون موهاشو پایین میبنده و فرق وسط هم باز میکنه میشه عینهو مادر بزرگا...
اثا یع وظیا

دیدم بابامه.
بعداز سلام برگشته بهم میگه "کجایی؟ "
من::/
تلفن خونه:Smile))
خب پدر من مگه به خونه زنگ نزدی؟

دقت کردین توی تبلیغات جدید " بوتانیکال اسلیمینگ " دختره میگه :"توی یه روز زیبای زمستونی نزدیک کریسمس... " بعد همه لباس تابستونه تنشون!
بوتانیکال: l
بیننده: l
سوتی در حد لالیگا!
اصن یه وضی!

داشتم ویالون میزدم... مامان و مادربزرگم اومدن تو اتاق مادربزرگم گفت:داری سنتور میزنی؟؟؟ مامانم خندید گفت:نه اسمش والیونه خیلی با سنتور فرق داره.... منم که دندونام لای قالی گیر کرده زنگ زدن اتش نشانی

دو تا ماشین باهم تصادف میکنن افسر میاد میگه چیشده؟ یکی از راننده ها میگه من که خواب بودم از این احمق بپرس با این طرز راندگیش

مکان خوابگاه :نوبت کیه چایی دم کنه
بچه ها :کی چایی میخوره تو این گرما؟
وقتی من با لیوان چایی میام تو اتاق
بچه ها :نمیدونی چهار نفریم یه لیوان چایی دم کردی بیشعور؟

اگه تو دنیای ورزش یه مرد وجود داره اونم په په هست خدایش تو هر صحنه برخوردی ودرگیری تو زمین اولین کسی هست که حضور داره. خخخخ اصن چه وضیه په په
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یه موضوع خیلی جالب = طنز ( از دست ندید)
  موضوع انشا«ازدواج را توصیف کنید»
  جوک خنده دارجدید جدید سری4
  عکس نوشته های بسیار طنز با موضوع دوست دارم
  اولین موضوع منه نامردی نیایی تو و خیلی بدی اگه سپاس ندی
Heart بچه ها یه موضوع. باحال
  موضوع انشا«ازدواج را توصیف کنید»
  جوک با موضوع [یکی از فانتزیام اینه که....] - سری 9
  جوک با موضوع [یکی از فانتزیام اینه که....] - سری 16
  اس ام اس های سرکاری سری4

پرش به انجمن: