امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در عطش انتظار

بسم الله الرحمن الرحيم

هنوز چشمانمان به راه مانده تا شايد باز ظهور كني، هنوز عرق شرم از رخسار مي بارد چون در ديار سبز ما علف هاي هرزي پيدا شدند تا شايد به خيال خام خود بتوانند…

اما آن ها اين خيال خامشان را به گور خواهند برد. اما ما هم چنان چشم انتظاريم، حال به جاده چالوس يا جاده هاي ديگر اين ديار سبز شايد در ديار، خودمان بيشه بنه.

شايد خواب مادر بزرگ خوش تعبير شود،‌شايد هم خواب من خوش تعبير شد. تعبير خواب من و مادر بزرگ ديداريار است. ما اين خيال را در خواب ها و روياها و گوشه كنار زندگيمان با خود حمل مي كنيم.

عزيزا، مهربانا؛

از غم دوست در اين ميكده فرياد كشم     دادرس نيست كه در هجر رخش دادكشم

كاش مي شد خداوند يك روز از زندگي انسان را رويايي مي كرد و روياي انسان به نمايش حقيقت مي پيوست و من رويايم اين بود ديدار يار. يك نگاه تو برايم سال ها آرزوست، يك ديدار تو برايم روزها گفت و گوست.

كاش مي شدديار سبزها را با نور خود منور مي ساختيد و كاش مي شد ديار دل سبز ما را كه حال يك كشتي به ساحل نشسته است و احتياج به ناخدايي چون تو دارد روشن مي كردي. اي ناخداي جزيره ي عشق! نظر به كشتي طوفان زده ي ما كن.

به هر در مي زنم دربسته امروز‌؛

اگر هم دري باز باشد خود بادستان گنه كارم بسته ام. شايد در پرده نهان بودن چهره ي يار مهربان از گناه من و توست و كاش به جاي ترك معصيت، طعم تلخش را اصلاً نمي چشيدم، آن وقت شايد چشم به جمال دلربايش روشن شود.

به انتظارت خواهم نشست.

*طاهره تبرايي از روستاي بيشه بنه
در عطش انتظار 1
پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، پاستیل خرسی
آگهی
عاالی دمت اجاق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در عطش انتظار 1
پاسخ
 سپاس شده توسط キム尺刀ム乙
بسیار زیبا وپر محتوا بود
خدا قوتHeart
برام دعا کنید نبرم از زندگیم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط キム尺刀ム乙

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا در دوران غیبت، نباید کار دیگری جز«انتظار»داشته باشیم ؟
  کار به اون جا رسیده که انتظار ما رو هم مسخره میکنن+یه جمله از حجاب برا با لیاقتاش!!!
  دیدار با مادر شهید علیرضا اختراعی؛ روز این مادر شهید با انتظار آغاز می‌شود
Rainbow بدترین مرگ در انتظار چه کسی است؟
  انتظار........
  ره آورد انتظار
  انتظار امید و حرکت
  راهبرد انتظار
  انتظار فرج از نیمه خرداد کشم
  کنکاشی در مسأله انتظار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان