امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طنز تصویری و باحال زن باس…!

طنز تصویری باحال و خنده دار با موضع زن باس سری مرداد ماه ۹۳ را در این مطلب از سایت زیرمیزی برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم.امیدواریم موجب خنده و سرگرمی شما شود.

طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1طنز تصویری و باحال زن باس…! 1
منبع:بیتوته
طنز تصویری و باحال زن باس…! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ຖēŞค๑໓ ، ᖇᗩᖺᗩ ، عذرا 79 ، عاطی جوجو ، ♣yas♣ ، پسرک تنها ، *ARTEMIS * ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ☺t@k selooli☺ ، ωøŁƒ ، neimar ، الهه 1379 ، خانم خلاق ، maryamB ، Mahshid80 ، رز سفیدم ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ana 12 ، شکوفه2 ، حقوقدان انجمن ، صنوبر ، sev sevil ، Nυмв ، میم بده
آگهی
زن نباس داداش داشته باشه جالب بودWinkWinkWink
پاسخ
 سپاس شده توسط پرنسس ارزوها
خوب بودن

طنز تصویری و باحال زن باس…! 1[img]file:///C:/Users/admin/Desktop/z5edslx8zhrfad9re7b4.png[/img]
پاسخ
Blushخوب بود
کسی را دارم کـــــــــــ انقدر
برایم کـــــــــــــــسی است که
نگاهم ب دنبال کـــــــــــــــــسی
نیســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!

پاسخ
SleepySleepySleepySleepySleepySleepyConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بجای منم داری زجر میکشی یکی عاشقت که تو عاشقشی....
پاسخ
حالا من ک داداش دارم چ خاکی تو سرم بریزمcrying
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، ɓŁŪ£ ɢĩŔŁツßレuε gïrレツ≧✯◡✯≦
آگهی
برو بابا مگه اسير گرفتن؟
real eyes                  realize                     real lies
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
من داداشـــ دارمــــــــ|:

I just want to feel
that l'm important to someone
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
منم داداش دارم!crying
پاسخ
باخودت فک کردی یا با بقل دستیت.......
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان