امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیام فن خال به مدیران منچستر: جمع کنین!

لوئیز فن خال اعتراف کرد آن طور که باید و شاید از تور تابستانی تیمش در آمریکا راضی نیست چرا که این تور بیش از حد درگیر مسائل حاشیه‌ای و غیرفنی شده است.
فن خال در اولین کنفرانس خبری تیمش در اردوی پیش فصل در پاسخ به این سوال که آیا تعهدات تجاری و تبلیغاتی منچستریونایتد بیش از حد مسائل فنی را تحت تاثیر قرار داده است، گفت: کم و بیش بله چون ما باید خودمان را برای شروع فصل آماده کنیم در حالی که بازیکنان درگیر کلی فعالیت تبلیغاتی و بازرگانی شده‌اند و مدام باید مسافت‌‌های طولانی را بپیمایند و در سفر باشند که این باعث «آب به آب شدن» آنها می‌شود و این موضوع نمی‌تواند یک فاکتور مثبت برای آماده‌سازی تیم تلقی شود. کاری از دست من هم ساخته نیست چون برنامه این تور قبل از آمدن من تنظیم شده و چاره‌ای جز کنار آمدن با آن ندارم.
فن خال که شاگردانش در فصول گذشته علاوه بر برنامه‌های تبلیغاتی که در آمریکا، مجبور بوده‌اند به تعهدات خود با شرکای تجاری‌شان در بازار آسیا و همچنین آفریقای جنوبی عمل کنند،‌ هشدار داد فصل آینده چنین برنامه‌هایی را برای اردوی پیش فصل مردانش نخواهد پذیرفت.
وی افزود: منچستریونایتد باید هرکاری که لازم است انجام دهد تا خودش را با قوانین من برای برگزاری یک اردوی آماده‌سازی مناسب وفق دهد. امیدوارم فصل آینده برنامه اردوی پیش از فصل‌مان این‌گونه نباشد. مسئولان باشگاه چنین وعده‌ای داده‌اند و من هم امیدوارم که این طور باشد.
فن‌خال که تنها یک هفته از شروع رسمی فعالیتش به عنوان سرمربی شیاطین سرخ می‌گذرد،‌ پیش از این و در مراسم معارفه‌اش هم نسبت به فعالیت‌های تبلیغاتی پرشمار منچستری‌ها گلایه کرده بود هرچند اِد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه پاسخ او را داد و گفت که این چیزها مزاحمتی برای برنامه‌های فنی تیم به وجود نمی‌آورد.

اخبار فقط با neda300Big GrinBig GrinBig Grin
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیام اسکوچیچ؛ فقط پیروزی! شوخی نداریم
Exclamation ادامه بدعهدی مدیران پرسپولیس
  تکذیب شد؛ مدافع‌آلمانی راهی منچستر‌یونایتد نمی‌شود
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  چاهی که مدیران پرسپولیس برای باشگاه کنده‌اند + سند
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  پیام بشار رسن برای گل محمدی/عکس
  بازیکنان پرسپولیس علیه مدیران باشگاه
  اعتراف تلخ سولسشر بعد از پیروزی در دربی منچستر
  پیام ویژه به طارمی؛ گل‌هایت را در اروپا خرج نکن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان