امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش های معلم آزاری

روش هاي نوين معلم آزاري ورژن 2012
تصور كنيد يك روز بسيار بسيار خوب است و شما توي مدرسه در كلاس درس هستيد
و معلم شما هم در حال ور ور ... چيز ... درس دادن است و از آن جايي ك مدام با رفتارش شما را مي رنجاند كاسه صبر شما در حال لب ريز شدن است!

به طوريكه خيلي احساس گرسنگي مي كنين و با خودتون فك مي كنين چقد امروز خرخره معلم خوشمزه به نظر مي ياد!روش های معلم آزاری 1
كلافه ايد و عصباني و مدام به او چشم غره ميرويد!روش های معلم آزاری 1
خوب چي بهتر از اين؟!
مي تونين يه شورش پنهان راه بندازين!!روش های معلم آزاری 1
چه جوري ؟ ما 5 روش اوليه رو به اين موضوع اختصاص داديم!
1.وقتي معلم مي خواد درسو شروع كنه معمولا مي پرسه: كجاييم بچه ها؟
بعد شما حتي اگه مي دونين هم جواب ندين و مث – ببخشيد- خنگا به هم نگا كنيد
انگار كه ازتون پرسيده باشن:مساحت چه شكل هندسي برابر است با نصف حاصل ضرب مجموعه ي محيط قاعده ها در ارتفاع هريك از سطوح آن؟!( ها؟!)روش های معلم آزاری 1
اين طوري معلم دچار ضربه روحي خفيفي مي شه و با خودش فك مي كنه حتما درسش مهم نبوده ك بچه ها يادشون نيست از كجا مونده!روش های معلم آزاری 1
2. وقتي معلم پشتش به شماست يا حواسش نيست ادا و شكلك او را تقليد كنيد و وقتي كلاس از خنده منفجر شد طوري وانمود كنيد ك انگار مي گين : كي ؟ من؟
حتي مي تونين با بقيه ي بچه ها بخندين تا طبيعي تر جلوه كنين!!!روش های معلم آزاری 1
3.در صورت نداشتن آنتن و جاسوس در كلاس و داشتن اتحاد كلاسي خفن، مي تونيد با هم هماهنگ كنيد و پشت سر هم خميازه بكشيد!روش های معلم آزاری 1 قسمت قشنگش اينجاس ك معلم نمي تونه بابت اينكار بهتون گير بده آخه خميازه واگير داره ديگه!!روش های معلم آزاری 1
4.خيلي ساده! صدا ايجاد كنيد! مي تونين پاتونو مدام به پايه صندلي يا ميز بكوبيد يا دائم سر خودكارتونو فشار بدين يا با مداد بكوبين رو ميز!روش های معلم آزاری 1
اين طوري مي تونين تلافي رژه رفتن رو اعصابتونو سرش در بيارين و سر صبي رو سلسه اعصاب محيطيش با خيال راحت ورجه وورجه كنين!روش های معلم آزاری 1
۵.وقتی تابلو رو پاک می کنین حتما دقت داشته باشین  که به طرف معلم پاک کنین و تمام گچا رو بریزین رو سر و کله ی معلم ! بهتون قول می دم ک اعصاب معلم حسابی خورد میشه!و همین طورم قول می دم شما اعصابتون ک هیچی شاید  خودتونم خورد شدین!البته بستگی داره به میزان خشونت و وزن معلم! چرا وزن؟ خب چون با سرعت جیم شدن شما رابطه ی مستقیم داره آخه تا طرف بیاد خودشو تکون بده نشستی سر جات!روش های معلم آزاری 1
۶.وسط حرفای معلم تیکه بندازین البته چون بستگی به موقعیتش داره این روش نیازمند خلاقیت و جسارت شماست! حتی میتونین از سوتی هایی ک معلم در طول سال داده استفاده کنین!می دونم مث بنز جواب می ده!!
۷.اگه به هر دلیلی معلمتون وقتی عصبانی می شه چشماشو قفل می کنه تو چشماتون و با زل زدن هزار جور فحش و بد بیراه از نوع غیر کلامی نثارتون می کنه و اگه احتمالا احتمالا اسمش مسلمیانه!!روش های معلم آزاری 1
شما اصن کم نیارین! در کمال آرامش بهش زل بزنین و اصلا هم با خجالت به کفاشاتون خیره نشین و با صدای بلند آب دهنتونو قورت ندین! ی لبخند ملیح هم چاشنی صورتتون کنین البته اگه جرات داشتین!روش های معلم آزاری 1
حالا اگه مسلمیان معلم مورد نظرتون بود من اصلا اصلا اصلا روش بالا رو پیشنهاد نمی کنم به جاش اگه شیرجه بزنین زیر میز استفاده ی بهتری از زمان کردین!!!روش های معلم آزاری 1
۸.وقتی معلم در حال حرف زدنه مدام انگشتتونو بگیرید بالا تا مجبور شه حرفشو قطع کنه و بعد بی ربط سوال کنین مثلا : می تونم برم دستشویی؟ و بعد معصومانه بهش خیره بشین!روش های معلم آزاری 1
۹. اگه تختون گچیه می تونین تابلو پاک کنو خیس کنین و باهاش تابلو رو پاک کنین تا دیگه تا یکی دو ساعت قابل نوشتن نباشه!! اگه هم از تخته وایت برد استفاده می کنین جای ماژیکای اصلیو با ماژیکایی که روشون می نویسی دیگه پاک نمی شه عوض کنین!!یه چیزی بیشتر از باحاله نه؟!روش های معلم آزاری 1
۱۰. بیخودی سر کلاس سرفه کنین!  یا بدون این ک جلوی دهنتونو بگیرین مدام عطسه کنین!حتی می تونین با بچه های دیگه هم هماهنگ کنین... موقع زمستونم ک دیگه حرف نداره!! چون می تونین شیوع سرماخوردگیو بهانه کنین!روش های معلم آزاری 1
۱۱.هرجای کلاس که دستتون رسید کاریکاتور معلمتونو بکشین به خصوص رو تخته قبل از اومدنش!
اگه قیافه ش ضایع باشه و کاریکاتورش واقعی تر طوریکه خودش بفهمه بیشتر جواب میده!روش های معلم آزاری 1
۱۲. سر کلاس هی بیخودی آه بکشین یا با دهن بسته صدای " هوووووووومممم" در بیارین!روش های معلم آزاری 1
۱۳.در مورد مسائل خصوصی معلمتون مث اسم کوچیک شوهرش وزن خودش یا شماره ی پای مادبزرگش سوال کنین!اگه سر نترس دارین می تونین از محل آشنایی با شوهرش هم بپرسین!روش های معلم آزاری 1
ولی این شماره پای مادربزرگش یادتون نره !! از همه واجب تره!!روش های معلم آزاری 1
۱۴. وقتی درس تموم می شه یا وقتی معلم از کلاس میره بیرون جیغ و هورا بکشین و بگین " آخ جوون! خلاص شدیم!" ینی چنان زورش میاد ک ...روش های معلم آزاری 1
۱۵.سوتی های معلمو گلچین کنین و سر کلاسای دیگه بگین! مطمئن باشین ب گوش معلم میرسه و بهتر از اون جلو همکاراش ضایع میشه!! حتی ممکنه اون قدر تاثیر گذار باشه ک شما رو هم ضایع کنه!!روش های معلم آزاری 1
۱۶.از ی هفته قبل روز معلم تا دو هفته بعدش هروقت معلم می یاد بلند شین دس بزنین و باهم بگین معلم عزیزم روزت مبارک!!روش های معلم آزاری 1 آخی! چی شیرین!!روش های معلم آزاری 1
۱۷.دفتر یا کتاب هایتان را دیر در بیاورید. مخصوصا اگه معلم گفته بود قبل از اومدن من کتابا رو میز باشه!!روش های معلم آزاری 1

اگه معلم گفت کتاب یا دفتر ها رو میز تا من ببینم. وقتی معلم به سر میز شما رسید تازه شروع کنید به در آوردن دفتر!روش های معلم آزاری 1

۱۸. سر کلاس هی برای هم تلگراف و نامه بفرستین اگه راهتون دور بود هم می تونین برای هم پرت کنین!روش های معلم آزاری 1
۱۹.مدام از دبیر سال قبلتون در همون درس در مقابل دبیرتان تعریف کنید یا در مورد هر موضوعی بگین معلم سال قبل این جوری می گفت! ممکنه دود از دماغ معلمتون بزنه بیرون!روش های معلم آزاری 1
۲۰.وقتی معلم داخل کلاس شد نا منظم جلوش بلند شین!

مثلا 10 نفر بایستند بقیه نشسته باشند اون هایی که ایستادن بشینن و بقیه بلند شن !!روش های معلم آزاری 1

21.روی صندلی معلم جوهر ریزید تا لباسش جوهری بشه !البته این روش یه کم ناجوانمردانس. روش های معلم آزاری 1

22.با یک کیسه پلاستیک صدای خش خش تولید کنید!!(دیوونه می شه به خصوص اگه پیر باشه)روش های معلم آزاری 1

۲۳. هروقت معلم آوردتون پای تخته بعدش بهونه بیارین ک حساسیت دارین و باید برین دستاتونو بشورین اونجوری دیگه معلم نمی یارتتون پای تخته!! اینکار واسه درسایی مث ریاضی و فیزیک خیلی جواب می ده!!روش های معلم آزاری 1
۲۴. ی سفارش کوچول موچول شیرین میرین برای دختر خانومای زرنگ مرنگ!
هرجلسه مقنعه هاتونو ی مدل کنین مثلا ی بار همه فشن ی بار تا بالای دماغتون بکشین پایین! اگه معلم دینی بود ( البته اگه معلم بدی بود) و جلسه ی قبل درباره ی حجاب صحبت کرد جلسه بعدی همه مث حاج خانوما میک آپ کنین بعدم ک گیر داد بگین حرفای شما رومون تاثیر گذاشته!!روش های معلم آزاری 1
۲۵. این جزوه رو به صورت ناشناس به دست معلمتون برسونین البته با یه بسته قرص اعصاب !!روش های معلم آزاری 1
خب دوستان!! امیدوارم معلمایی ک دق مرگتون کردنو دق مرگ کنین!!!
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه22 ، نازنین* ، negin2000 ، نازلی=997664$%$%^4 ، ຖēŞค๑໓ ، _wιɴɴer_ ، ᄊム尺フム刀 ، Nυмв ، sandi
آگهی
من بـــاس یـــه حـــال خــــفـــــن از معـــلـــم دیـــــنــــی مــــون
بگـــــیرم کــــه جــــیـــگــــر هــــمــــه بــــچـــه هــــا حـــــال بــیـــآد....:vil:
کثافت سر کلاس ضایم کردSad
سایه2 هستم
روش های معلم آزاری 1

Big Grin
پاسخ
اخ جوووووووووووووووووووون من واسه سال جدیدحتمااستفاده میکنم مرسیHeart
Sami_tzd
پاسخ
Big Grin25r30
ممنون از راهنمایتون!HeartHeartHeartچندتاشو انجام دادم خیلی کیف میده!!!!!!!!!!!Big Grin

روش های معلم آزاری 1
پاسخ
Big GrinBig Grin ارع خیلی حال میدهولی ما انتن زیاد داریم
 yas fans in flashkhor.com 

پاسخ
روم به دیوار ما یه معلم بی فرهنگی داشتیم یه دماغ داشت گوشت کوب دستشم هی تو دماغش بود یه روز منم بلند سرکلاس گفتم بچه ها ما یه فامیلی داریم خیلی دستشو تو دماغش میکنه اخرشم بینیش جر خورد....هیچی دیگه رفتیم دفترو تعهد و این جور چیزا .تو جغرافی هم یه 2 گرفتمBig Grin
پاسخ
آگهی
ما تو کلاسمون فقط چن تا بچه باحال داریم بقیه یا مثبتن یا پاچه خوار یا انتن
پاسخ
نه دیگه من امسال میخوآم برم دبیرستآن:|باید خانوم باشم..کاش قبلآ میگفتی!
پاسخ
ایشالا واسه سال دیگهBig Grin
پاسخ
اخ واااااااااااااایی اون دفعه ای انقد بد حاله معلمو گرفنم ک رفتم بش گفتم خانوم حالا اینا بحثه هاااااا شما سره اینا نمره ی منو کم نکنید !!! Tongue                     ولی بازم کم کرد بیشعور کثافتAngryBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ظالم ترین معلم زن جهان باعث خشم مردم شد !+ عکس
  چند راه حل عااااااالی برای ذله کردن معلم هامون { تضمینی }
  چگونه معلم خود را اذیت کنیم؟تضمینی 100 در صد -طنز
  قدرت کشتن تمام معلم ها و آتش زدن کتاب ها!!!
Photo جگونه فردی رامورد مردم آزاری قرار دهیم
  کار عجیب و خطرناک خانم معلم! + تصاویر
  وقتی تو کلاس یکی تکلالیف رو به معلم یاد اوری میکنه
  چیزی که معلم ها به بعضی از ما یاد ندادن!
Big Grin بهترین روش مردم آزاری
  تنبیه دردناک و غیر قانونی این خانم معلم! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان