امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شک کوکب به همسرش، فاجعه آفرید

شک کوکب به همسرش، فاجعه آفرید 1

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از شرق، زنی که شوهرش را به قتل رسانده کوکب نام دارد او پس از دستگیری به کارآگاهان گفت: «از مدتی قبل به شوهرم کمال شک کرده بودم و احتمال می‌دادم او با زنی دیگر ازدواج کرده است البته خودش این موضوع را قبول نداشت و می‌گفت بی‌ دلیل بدبین شده‌ام.

سوءظن‌های من ادامه داشت تا اینکه شوهرم به سفر رفت و من حدس زدم او همسر دومش را نیز با خود برده است از این موضوع به‌ شدت ناراحت شدم و وقتی کمال از سفر برگشت بر سر این موضوع با وی مشاجره کردم اما شوهرم گفت ادعاهایم صحت ندارد. در نهایت تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم به همین دلیل او را با استفاده از شربت مسموم بی‌هوش کردم بعد از آن طنابی را برداشتم و دور گردنش انداختم. آن را آنقدر کشیدم تا اینکه کمال فوت شد. قصد داشتم جنازه را از خانه بیرون ببرم اما قبل از اینکه موفق به چنین کاری شوم ماجرا فاش شد و من دستگیر شدم.»
تحقیقات کارآگاهان نشان داد، کمال به خانواده‌اش اهمیت زیادی می‌داد به همین دلیل تجسس‌ها پیرامون این پرونده همچنان ادامه دارد و متهم در بازداشت به سر می‌برد.
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شیرین کاری پسری در رختخواب با نامزدش حادثه آفرید! + عکس
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  مردی که5سال پیش همسرش را بخاطر رد و بدل کردن پیامک با مرد غریبه کشت، از زندان آزاد
  جراحی فاجعه آمیز روی چهره زنان! +تصاویر
  مرد جوان همسرش را با روسری خفه کرد
  حمله افراد مسلح به ‌معلم ایرانشهری و همسرش + عکس
  مرد مرده شور قربانی طاسی همسرش شد
  ورزشکار معروف همسرش را به شدت کتک زد+ عکس
  حمله وحشیانه شوهر بی‌پول به همسرش با چکش + تصاویر
  افسر پلیس همسرش را با ضربات چاقو کشت + عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان