امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راه هاي تقلب در امتحان

۱. در یک آن برگتونو با بغل دستی عوض کنید. البته این در صورتی کاربرد داره که بغلیتون از این بچه سوسولا نباشه !

۲. موبایل بزارین تو جیبتون . . . هندزفری هم روی گوشاتون مقنعه هم که میکنین سرتون . . . فقط قبل از اینکه برین سر جلسه گوشی رو سایلنت کنین که ضایع بازار راه نیافته … !

۳. روش دیگه نوشتن روی دستمال کاغذیه . . . همینجوری باهاش صورتتون رو خشک کنین . اما حواستون باشه یه وقت بینی مبارک رو لمس نکنه که هم ضایع میشین هم تفلب ها غیر قابل استفاده میشن …

۴. روش بعدی نوشتن تقلب روی کاغذ و قرار دادن اون در پاکتی شلوار و آستین هاست . . .

۵. روش بعدی نوشتن مطالب روی دسته صندلی

۶. روش بعدی نوشتن مطالب کف دست یا روی مقنعه (با خودکار مشکی امتحان کنین … خوندنش یه کم سخته اما خیلی حال میده ..

۷. روش دیگه اینکه روی چرکنویسی که قراره ببرین سر جلسه مطالب و فرمول ها رو بنویسین

۸. روش دیگه استفاده از این کامپیوتر های جیبی مثه همین بینا و پاکت پی سی ها هست
۹. یکی از روشهای جدید ، استفاده از تکنولوژی Bluetooth میباشد بدین صورت که شما از برگه خودت عکس میگیری و بعدش برای دوستانتون Send میکنی ! این روش کاملا تست شده و جواب داده !

1- توی چشمای مراقب اصلا نگاه نکنید! اگه هم نگاه میکنید به چشم خوار مادری نگاه کنید!!!
2- با کتابهای منتشران معلم را به زیر میز ببرید!!!
3- خونسرد و حق به جانب باشید و تو یه لحظه کار رو انجام بدید و وقتی دستگیر شدین خودتون رو به اون راه بزنید!!(من کیم؟... اینجا کجاست؟!.. کی این پسر رو.....؟!!!)
روشها:
تشریحی:
1- جواب یه سوال رو دو جای برگه بنویسید! استاد یا معلم با هربار دیدن جواب بهتون نمره میده! ولی همه سوالها رو دوبار ننویسین که با داشتن چنـد تـا غلط تـابلـو نمره تون 75/20بشه!!!
2- بعد از اینکه همه جوابهایی رو که بلد بودین نوشتین, صبر کنید تا مراقب روشو برگردونه. تو یه لحظه برگه خودتون رو بابرگه دوستتون عوض کنید تا هرچی دوستتون بلده برا شما بنویسه و هرچی شما بلدین برای اون. البته از قبل باید با دوستتون هماهنگ کنید!!( من خودم خیلی از این روش فیض بردم!)
تستی:
1- با دوستتون چهارتا موزاییک رو به عنوان الف,ب,جیم و دال تعیین کنید. شما فقط شماره سوال رو میگید و اونم پاشو میزاره توی موزاییک جواب!!!مثلا از مراقب میپرسین منظور سوال 3 چیه؟! دوستتون با شنیدن سوال 3 جواب رو با پاش تعیین میکنه! با این روش هم مُراقب رو اُســکُــل کردین و هم به جواب رسیدین!!!!
2- اگه دیدید اوضاع رفیقتون خیـــته! بعد از اینکه از سر جلسه بیرون اومدین جوابها رو مثل شماره تلفن پشت سر هم بنویسید و به مراقب بدید و بگید:” پخش ماشین آقای...(دوستتون!) رو دُزدیدن, دزد رو بردن کلانتری اینم شماره کلانترییه!! گفتن سریع بیاد اونجا!!“. (استاد بیچاره چقد ادعاش میشد که کسی نمیتونه پیشش تقلب کنه!!)
3- یه روش کم هزینه برای کنکوری ها: یه مورچه رو بزارین رو پاسخنامه!! از هرجا که رد شد همون گزینه رو پُــــر کنید!! فقط مواظب باشین یه وقت مورچه رو صورت جلسه نکن!!(یادش بخیر!!)
دعای شب امتحان یادتون نره:
اللهمَ اِجْعلْ فی بَغلَنا تلمیذةٌ خَرخونَنا وَجْعل فی اطرافَنا مُراقبةٌ گاگولنا!!!

راه هاي تقلب در امتحان 1

راه هاي تقلب در امتحان 1

راه هاي تقلب در امتحان 1

راه هاي تقلب در امتحان 1
___♥♥♥
__♥♥_♥♥
_♥♥___♥♥
_♥♥___♥♥_________♥♥♥♥
_♥♥___♥♥_______♥♥___♥♥♥♥
_♥♥__♥♥_______♥___♥♥___♥♥
__♥♥__♥______♥__♥♥__♥♥♥__♥♥
___♥♥__♥____♥__♥♥_____♥♥__♥
____♥♥_♥♥__♥♥_♥♥________♥♥
____♥♥___♥♥__♥♥
___♥___________♥
__♥_____________♥
_♥_____♥___♥____♥
_♥___///___@__\\__♥
_♥___\\\______///__♥
___♥______W____♥
_____♥♥_____♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤ஜelenaaஜ❤ ، نرسا ، m.b.w ، †cυяɪøυs† ، ._NeGiX_. ، …Reyhaneh… ، sober ، Volkan ، ❤уαѕαмιη❤ ، یاسی@_@ ، (^_^)Negar Styles ، shahrokh.sh ، Sara2014 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، melodicl ، Sadaf 2014 ، -Edgar
آگهی
از تقلب بدم میاد باعث میشه حق اونایی کهدرس خوندن پایمال بشه
پاسخ
بابا امتحانا خیلی وقته تموم شدهBig Grin

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راه هاي تقلب در امتحان 1
پاسخ
تا به حال تقلب نکردم و نمیکنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راه هاي تقلب در امتحان 1
پاسخ
روش ها قدیمیه باو
راه هاي تقلب در امتحان 1
پاسخ
اینا همش قدیمی شده....25r3025r30 جدیدا رو مخ مراقب کار میکنیم میره بیرون بلند میشیم رژه میریم...برگه اینو اونو میبینم خوباشو گلچین میکنیم 25r3025r30
راه هاي تقلب در امتحان 1
پاسخ
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ
خخخخخ
حتما امتحان میکنم
گرگ روزگار بودم...
شیر ها هم جرات رویارویی با من را نداشتند.....
حال که توبه کردم ...
آهوها هم برایم خط و نشان میکشند....
درست است ما رفته ایم و توبه کردیم اما به آهوها بگویید در قلمروی ما با احترام عبور کنند
مگر نمیدانند که توبه گرگ مرگ است
پاسخ
خیلی پیچیدش کردی.کاری نداره.قبل از امتحان با 5 تا از دوستات هماهنگ میکنی کنار هم میشینین،سوال داشتی؟هزینش یه ضربه به پای دوستت و گفتن شماره سوال.بلد نبود از بقیه میپرسه.:cool::cool::cool:
اگه من vampire نباشم،پس کی باشه:vil:
پاسخ
من خودم مراقب امتحانام
میرم کلمه کلمه ب بچه ها ج رو میگم بنویسنBig Grin
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حتما حتما حـــتـــمــا امتحان کنین خـــعــلــی باحاله (همه بیاین)
  نگاه تورو خدا ...ببین چه جور تقلب میکنن
  دلداری دخترا قبل امتحان!!!(طنززززز)
Thumbs Up شب امتحان در خوابگاه دختران و پسران + طنز
  دکترای تقلب دارن ایشون :))تصاویر خنده دار☻☺
  خلاقیت فوق العاده دختران دانشجویی در امتحان
  شب امتحان در خوابگاه دختران و پسران + طنز
  شعر طنز این شب امتحان من چرا سحر نمی شود
  اس ام اس سرکاری شب امتحان
  جووووک ویژه شب امتحان بیا لذت ببر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان