امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرار ستاره مشهور فوتبال برزیل از یک اتفاق وحشتناک+ عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاره خط حمله برزیل گفت اگر ضربه‌ای که مدافع کلمبیا به وی وارد کرد کمی پایین‌تر بود ممکن بود برای همیشه وی را قطع نخاع وخانه‌نشین کند

فرار ستاره مشهور فوتبال برزیل از یک اتفاق وحشتناک+ عکس 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیمار
که در دیدار مقابل کلمبیا در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2014 از ناحیه ستون فقرات دچار آسیب‌دیدگی شد، گفت: اگر ضربه‌ای که به کمر وارد شد دو سانتی‌متر پایین‌تر بود ممکن بود قطع نخاع شوم و شاید مجبور می‌شدم بقیه عمرم را روی ویلچر بنشینم.
مهاجم 22 ساله سلسائو در پاسخ به اظهارات سونیگا، مدافع کلمبیا که به خاطر حرکت خشنی که داشته از نیمار عذرخواهی کرده است، گفت: از کسی کینه‌ای به دل ندارم.

نیمار
که چندین بار کنترل خود را از دست داد و به گریه افتاد درباره فینال جام‌جهانی گفت: فکر می‌کردم به فینال برسیم. باورم نمی‌شود که در فینال جام‌جهانی حضور نداریم اما این مساله‌ای است که باید با آن کنار آمد. پیش از این گفته بودم که دوست دارم آرژانتین به فینال بیاید تا یک دیدار جذاب برابر آنها داشته باشیم. حالا که ما در فینال نیستیم امیدوارم که آرژانتین قهرمان جام‌جهانی شود؛ چرا که مسی و ماسکرانو دو هم‌تیمی‌ام در بارسلونا در این تیم حضور دارند و دوست دارم که آنها قهرمانی در جام‌جهانی را تجربه کنند. علاوه بر این مسی شایسته قهرمانی در جام‌جهانی است. او دوست نزدیک من است و ما رابطه خوبی با هم داریم. مسی در طول سال‌های گذشته افتخارات ریز و درشت زیادی را کسب کرده است. او شایسته‌ترین بازیکن برای قهرمانی در جام جهانی است و من در بازی یکشنبه طرفدار آرژانتین خواهم بود. کاری ندارم که آرژانتین رقیب ما محسوب می‌شود. من تنها به خاطر دوستی‌ام با مسی و ماسکرانو است که دوست دارم آرژانتین قهرمان شود.
تیم ملی فوتبال برزیل ساعت 00:30 بامداد یکشنبه در دیدار رده‌بندی جام بیستم در ورزشگاه ناسیونال شهر برازیلیا برای کسب مقام سومی به دیدار هلند می‌رود و این در حالی است که نیمار را در اختیار ندارد.
جام
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
آگهی
واقعا خسته نباشی
پاسخ
:|

:|
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  27 ستاره در فهرست جدید تیم ملی
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  خط‌کشی نیم متری روی پای ستاره پرسپولیس!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان