امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروش کمری به بیش از 10 میلیون عدد رسید!

تویوتا موتورز ایالت متحده آمریکا اعلام کرد بیش از 10 میلیون تویوتا کمری فروخته شده است. لازم به ذکر است که این خودرو طی 11 سال گذشته جزو پرفروش‌ترین‌های بازار آمریکا و دیگر نقاط جهان بوده است. اگرچه فروش این خودرو از 470 هزار عدد سال 2007 به 400 هزار عدد در سال 2012 کاهش یافته است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش کمری به بیش از 10 میلیون عدد رسید! 1

10 میلیون فروش کمری حدود 20 درصد از کل فروش تویوتا را تشکیل می‌دهد که کمری را به یکی از مهم‌ترین خودروهای تویوتا تبدیل کرده است.
البته ماه‌هایی هم وجود داشته است که کمری رکورد فروش وانت‌ها فورد و شورولت هم زده است برای مثال ماه سپتامبر 2011 در بین 212 مدل جایگاه اول را بدست آورد.نکاتی که کمری را پرفروش می‌کنند و مردم به سمت آن می‌روند عبارت انداز:داخلی با کیفیت،سواری و هندلینگ عالی،خدمات پس از فروش فوق‌العاده و ارزش خودرو دست دوم.نکات سوم و چهارم یکی از واجب‌ترین ویژگی‌ها است که برای خریداران اهمیت دارد . شایان به ذکر است که قیمت فروش کمری دست دوم بیشتر از نصف قیمت صفر آن است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروش کمری به بیش از 10 میلیون عدد رسید! 1

باب کارتر،رئیس فروش محصولات تویوتا می‌گوید: ما هر کاری می‌کنیم تا مشتریان وفادار محصولات جدید ما را بخرند تا دوباره موفقیت ما ثابت شود،کمری یکی از عوامل پیشرفت ما بوده از و به عضوی از مردم آمریکا تبدیل شده است.همچنین وی گفت هفت نسل است که ما موفقیت کمری را دیده‌ایم و امیدواریم این موفقیت ادامه داشته باشد.البته برخی تحلیل گران خودرو می‌گویند: استفاده زیاد از کمری و تاکسی کردن آن از محبوبیت آن می‌کاهد.متأسفانه در کشور ما بیشتر مردم به سمت خودروهای پر زرق و برق کره ای می‌روند تا خودرو های با کیفیت ژاپنی مثل کمری نسل جدید.
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط τοxικ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چه کسانی پراید را یک ماهه ۲۲ میلیون تومان گران کردند؟
  میتسوبیشی از سال 2023 دو مدل جدید را در اروپا به فروش می رساند
  خودروهای سیصد میلیونی پر فروش در ایران!
  خودروهایی که در ایران سریع فروش می‌روند
  اقدامات حیاتی در خرید و فروش خودرو
  مقایسه 2 هیوندای جذاب تا 800 میلیون
  مهلت واریز وجه فروش‌فوق‌العاده ایران‌خودرو تمدید شد
  مهلت ثبت نام طرح پیش فروش یکساله سایپا تمدید شد/ متقاضیان تا ساعت ۱۴ امروز وقت دارند
  زمان و شرایط پیش فروش خودرو سایپا و ایران خودرو ویژه عید فطر ۹۹
  آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/ پراید ۱۳۱ به ۷۱ میلیون تومان رسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان