نظرسنجی: آبادانی ایران پس از اسلام توسط کدام سلسله بیشتر بود؟
طاهریان/صفاریان/سامانیان(نیمه مستقل)
آل زیار و آل بویه(مستقل از اعراب)
غزنویان/سلجوقیان/خوارزمشاهیان(ترکان)
ایلخانان/تیموریان(مغولان)
حکومت های ملوک الطوایفی
صفویه
زندیه
افشاریه
قاجاریه
پهلوی
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدامیک از سلسله های ایران پس از اسلام آبادانی بیشتری فراهم آورده؟

همه ی این قوم هایی که بالا ذکر شده فقط پهلوی ها هستند که نژاد واقعا ایرانی(آریایی) دارند بقیه یا ترک اند یا مغول اند یا عرب یا...
اگه اشتباه میکنم لطفا من رو تصحیح کنید
با تشکر
میدانی؟ درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی
قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند!
دردم می آید، باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Black_Man
آگهی
(08-08-2012، 13:56)...Altair... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2012، 13:43)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چی بگم اما جواب شما رو دیگه نمیدم من شاید محروم بشمDodgyDodgyDodgy

یعنی چی محروم بشید؟
این یه بحث تاریخیه
اگه واقعا جوابی دارید خوشحال میشیم ما رو از اشتباه در بیارید

(08-08-2012، 13:02)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2012، 12:57)...Altair... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه دوره ی پهلوی چی داشت که چهار نفر به اون رای دادنDodgy
البته من پهلوی پدر رو قبول دارم ولی از پهلوی پسر به شدت بیزارمDodgy

هر کی نظر خودش رو دارهDodgy

این جواب من نبود
من پرسیدم تو دوره ی پهلوی چه اتفاق مهم و خوبی برا ایران افتاد که بهش رای دادید؟
لطفا درست جواب بدیدDodgy

(08-08-2012، 14:19)...Altair... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy
واقعا که
به نظر من دوره ی پهلوی به خصوص محمدرضا دوره ی خیانت به ایران بود
واقعا دلیل این همه رای به آبادانی در این دوره رو متوجه نمیشم
Dodgy
شما خبرنداری و لطفا حرف بی ربط نزن

(25-09-2012، 19:13)bigbang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی این قوم هایی که بالا ذکر شده فقط پهلوی ها هستند که نژاد واقعا ایرانی(آریایی) دارند بقیه یا ترک اند یا مغول اند یا عرب یا...
با تشکر
منم میگم پهلوی از همه بهتر بوددوره ی خوبی بود یکیش فرهنگ خودمون رو همه میدونستندو فراموش نکرده بودندSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Black_Man
دوستان! خواهشمیکنم بحث تاریخیه. فک نکنید سیاسیه و صحبتتون رو بکنید. من خودم خدمات بسیار زیاد رضاخان رو میدونم و البته محمدرضا رو هم میدونم که مشکلش اخلاق بد امپریالیستی بود ولی من یه نظرای خاص خودم رو هم دارم. حالا به هرصورت (Big Grin) الان که جمهوری اسلامی اومده و همه میدونن که جمهوری اسلامی بهترین نوع حکومته البته به صرطی که از پست و مقامهاش سوء استفاده نشه که البته اون تو هر حکومتی ممکنه.
حالا امیررضا جان شما صحبتی دارید؟ مشکلی نیس بزنید. ما هم گوش میدیم هم بحث میکنیم و هم چیزای تازه یاد میگیریمBlush و نترسید! مشکلی نیس که Angel ما آزادی داریمBig GrinBig GrinBig Grin
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
پاسخ
من حتی حکومة مغول رو به پهلوی ترجیح میدم! لااقل مغولها متعصب نبودن و به هنرمندان آزادی بیشتری میدادن که خودش موجب ترقی بود ولی پهلوی ها ما رو یکراست پرت کردن به 2500 سال پیش! ضربه ای که پهلوی به فرهنگ و هنر ما زد نه عرب زد و نه مغول... (البته اگه حملات عرب و مغول واقعا لطمه ای به فرهنگ ما زده باشن! به نظر من بد هم نبودن؛ عرب ها ما رو تا حدی از خرافه پرستی و تبعیضات جنسیتی و نژادی نجات دادن و مغولها نقاشی کردن رو بهمون آموختن و هردو، باعث تکامل هرچه بیشتر زبان فارسی شدن در حالی که پهلوی ها تمام این زحمات و دستاوردهای قرون گذشته رو سعی کردن که از بین ببرن به طوری که اثر اعمال زشتشون هنوز هم بشدة حس میشه...)
در مجموع باید بگم که واقعا جای سؤال داره که چرا اکثریة دوستان به حکومة پهلوی رأی داده ن... لطفا یه نفر شفاف سازی کنه!
نه آریا نه ایران
جانم فدای انسان!

مبارزه با ناسیونالیسم، نژادپرستی آرین و ایران باستان؛
اولین گام برای اتحاد نوع بشر...
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam ، ☭Nicola☭
[undefined=undefined]در مجموع باید بگم که واقعا جای سؤال داره که چرا اکثریة دوستان به حکومة پهلوی رأی داده ن... لطفا یه نفر شفاف سازی کنه! [/undefined]

خب پروپگاندای تبلیغاتی خصوصا ماهواره ها به نفع پهلوی ها وجریانات همسوی آنهاست طبیعیه که افراد ذهنشون به سمت اونا شسته بشه.
خصوصا که غالب مردم ما مطالعات خوبی ندارن وبیشتر بر فیلم وشنیده اکتفا میکنن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

کدامیک از سلسله های ایران پس از اسلام آبادانی بیشتری فراهم آورده؟ 4
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط Pachacuti Hirohito ، Azarbayjanliam
خوب معلومه پهلویConfused
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا*
آگهی
قبل از انقلاب رضا خان یه مقدار بهبود بخشید
ولی خب از لحاظ قدرت نظامی و فرهنگی صفر بودیم ! Big Grin
پاسخ
(25-09-2012، 19:13)bigbang نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر

خب ما خیلی وقتها «فارس» بودن رو با «ایرانی» بودن، اشتباه می گیریم. ایران از قدیم الایام کشور ملل مختلف بوده و هست.

اصلاً ولش کن، انقدر رو این موضوع بحث شده که نگو، ولی سر آخر همه حرف خودشون رو میزنن:306:
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
در اصل سامانیان از همه بهتر بودند زیرا به علم وادب فراوان اهمیت میدادن وهمین طور دانشمندان.
البته من به آل زیار وآل بویه رای دادم.
ولی اگه سامانیان گزینه جدا بودن به اونا رای میدادم.

زیرا فرهنگ درست وسالم رو برگزیدند.

برعکس پهلوی ها که به فرهنگ استثماری غربی وساختگی وناسالم روی اوردن.

یا حتی صفویه برخی تحریفات رو وارد کرد...
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط ARMY ، Azarbayjanliam ، Pachacuti Hirohito
صفویه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخچه عید نوروز با بررسی داستان های قبل و بعد اسلام
  تاریخچه سلسله ترک آق‌قویونلو
  سلسله خدیوی مصر
  تمام جنگ های ایران از زمان کورش تا حالا .52 جنگ ایران از زمان کورش تا کنون .
  پیشینه پرچم هزاران ساله ایران - بعد از اسلام
  سقوط سلسله امپراتوران منچو در چین + عکس
  اسامی شاهان ایران به ترتیب سلسله تشکیل شده
  سیر مذهب در سلسله ساسانی
  تاریخ سلسله ی هخامنشیان
  نقش روحانيت در ساختار قدرت سلسله قاجار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان