امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر ملیکا زارعی (خاله شادونه) و علی صادقی بدنیا آمد ! + عکس جدید

Wink 
به گزارش ساتین خبر مادر شدن خاله شادونه (ملیکا زارعی) در بخش خبری۲۱ شبکه اول سیما پخش شد! مشخص نیست اهمیت خبری و رسانه ای این رویداد چقدر است که سردبیران خبر تلویزیون آن را در اخبار سراسری شبکه یک پخش کرده اند.
البه قبلا هم عکس هایی از ملیکا زارعی و دو فرزندش منتشر شده بود .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر ملیکا زارعی (خاله شادونه) و علی صادقی بدنیا آمد ! + عکس جدید 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ملیکا زارعی معروف به خاله شادونه مجری برنامه‌های کودک است.وی همسر علی صادقی بازیگر معروف ایرانی می باشد. همچنین او خواهر کوچکتر مریلا زارعی هنرپیشهٔ سینما و تلویزیون است.

بیوگرافی
ملیکا زارعی برزی(خاله شادونه) در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمد، رشته حقوق قضایی خوانده است ،از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامه ی تازه ها از شبکه ۲ آغاز کرد ،و در سال ۸۲ در سریال دوران سرکشی یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه مهر خاموش بازی کرد و از سال ۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد ، به خاطر صدای کودکانه‌اش و صداقتی که در کلامش وجود دارد، خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد، او برای اینکه کودک درونش همیشه سرزنده باشد، دائم کتاب‌های ویژه کودکان را می‌خواند و سعی می‌کند تمام وقتش را با آنها سپری کند، او عاشق بچه‌هاست و به نظرش بچه‌ها پاک‌ترین موجوداتی هستند که خداوند آفریده.
و علی صادقی متولد ۱۴ آذر ۱۳۵۹ تهران در بیمارستان طرفه می باشد. او بازیگر طنز سینما و تلویزیون ایران است. پدرش تراشکار و مادرش خانه‌دار است یک خواهر کوچک‌تر و یک برادر بزرگ‌تر از خودش دارد. وی مدرک فوق دیپلم کامپیوتر را دارد. به گفتهٔ خودش به طور اتفاقی و با مجموعه آفتاب عالم تاب ساخته امیر سماواتی و مازیار حبیبی‌نیا وارد عرصهٔ سینما شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed ، ຖēŞค๑໓ ، شکوفه2 ، NeginNg ، مریم14 ، پری استار ، P!nk Directioner ، cheshm asali ، SABER ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، sϻσκε ϐσψ ، [χσℓσνєѕтєя] ، Shervin_ST ، shayruan
آگهی
نمییدونستمHuh

پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed ، "تنها"
خوب بود
پاسخ
ممنون
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
دهنــش خیلی خنکه :/
من خودم مریلــآ زآرعی رو بیشتر دوست دارم (:
پاسخ
 سپاس شده توسط sahar6
من عکس زنشودیدم
ادم فقط یکبارعاشق میشه بعدازاونلاشیمیشه
گفتی دوستم داری من عطسه کردم ببخشیدمن به زرمفت الرژی دارم Sleepy Sleepy
پاسخ
آگهی
والا تا انجایی که من میدونم زن علی صادقی یه نفر دیگس.
من حتی عکس عروسی علی صادقی روهم دیدم.
پاسخ
(12-11-2014، 14:56)fate min نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش دروغهDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyAngryAngryAngry
ادم فقط یکبارعاشق میشه بعدازاونلاشیمیشه
گفتی دوستم داری من عطسه کردم ببخشیدمن به زرمفت الرژی دارم Sleepy Sleepy
پاسخ
Heart
پاسخ
زنیکه دهن.گشاد بدم میاد ازش
kill your darlings
پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نسخه جدید The Godfather Part III با تدوین و پایان‌بندی جدید اکران می‌شود
  تریلر جدید فیلم No Time to Die فردا منتشر خواهد شد؛ انتشار پوستر جدید
  دختر نینجاکار عصر جدید بازیگر «اژدها وارد می‌شود» شد!
  مریلا زارعی : برنامه رشیدپور « شبه زرد » است
  پاسخ رضا رشیدپور به مریلا زارعی / ترجیح می دهم در ذهنم سپید باقی بمانید!
  اطلاعات جدید از سری جدید « بتمن »/ درگیری بتمن با دلقک ها
  عکس دختر برهنه در بغل گلزار؟+کار زشت اوباما!
  تصویر جدید فیلم Star Wars: The Last Jedi لباس جدید لوک اسکای واکر را نشان می‌دهد
  "مریلا زارعی" عکس منتسب به جوانی‌اش را دروغ خواند
  «دختر»، روایتی از شکاف نسل‌ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان