امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Garath bale fans in flashkhor.com

درود بر همگی 
این تایپک برای طرفداران گرت بیل و تیم اوست هست 
و اخبار این بازیکن و اخبار تیم این بازیکن در این تایپک گفته می شه ...
برای عضویت در این گروه ایتدا این نام را در صفحه ی خود قرار داده
Garath bale fans in flashkhor.com
سپس از طریف پیام خصوصی به من ( Thief ) اطلاع می دهید .
قوانین :
1- اسپم ممنوع 
2- تنها طرفداران گرت بیل و رئال ماردید عضو این گروه شوند  و هیچ گونه بی احترامی در این تایپک نباشد در غیر این صورت از طرف مدیران اخطار دریافت می شود
این گروه به یک سر گروه نیاز دارد و سرگروه در صورت وجود شرایط زیر به وجود می آید : 
1- تبلیغات برای گروه 
2- زدن زیاد مطالب این بازیکن در این تایپک 
3- احساس مسئولیت پذیرری زیاد 
3- انتقاد پذیر بودن Big Grin 
و اما سر گروه چه ارهای می تونه بکنه و باید بکنه ؟ :
1- به نظرات افراد درباره گروه با بردباری جواب می ده .
2- اون فرد می تونه به راحتی فردی را از گروه اخراج یا وارد گروه کنه .
3- مطالب رو در این تایپک از این بازیکن می زنه
تا به اینجا کاربران عضو شده در این گروه این افراد هستند 
Thief 
Donya Garmoosa2
Hadis Messi
^MôBįŇą^
*Mahan*
esiesi
اگر هر سوالی دارین به صورت پیام خصوصی به من اطلاع بدین و در این تایپک نگید 
موفق باشید 
Garath bale fans in flashkhor.com 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Mason ، Jack Daniel'ѕ ، Nazanin♥Xavi ، -Edgar ، Hadis Messi ، CTG ، esiesi
آگهی
شاید یک نسل کامل از هواداران فوتبال به یاد نیاورد . در حقیقت ۲۶ سال و ده ماه و یک روز پیش بود که یک بازیکن بریتانیایی در لالیگا اولین هت تریک را ثبت کرد .
در حقیقت در ۳۱ ژانویه ۱۹۸۷ ، یکی از بزرگان تاریخ فوتبال انگلیس ، گری وینستون لینه کر توانست که در نیوکمپ و در الکلاسیکو هت تریک کند ، ان هم فقط در ۴۷ دقیقه .
حالا پس از ۲۷ سال ، یک بریتانیایی دیگر که در سرزمین ولز متولد شده است ، یعنی گرت بیل چنین حرکتی انجام می دهد و مقابل وایادولید در برنابئو یک هت تریک کامل به همراه یک پاس گل را ثبت می کند .
لینه کر که حضور موثری در شبکه های اجتماعی با دو میلیون فالوور و ده هزار توئیت در توئیتر دارد ، خیلی زود به بازیکن لوزی پس از هت تریکش تبریک گفت و اعلام کرد که او دومین بریتانیایی تاریخ است که در لالیگا هت تریک می کند . لینه کر کلیپی هم از آن هت تریک معروفش منتشر کرد .دوستش ، سید لوو که خبرنگاری است که در اسپانیا کار می کند هم از تیتر اسپورت پس از آنبازی منتشر کرد که از لینه کر تمجید کرده بود . لینه کر آن روزها به خاطر جمله اش در جام جهانی مکزیک جنجال ساز شده بود چرا که گفته بود :” فوتبال یک ورزش عادی است . ۲۲ نفر پشت یک تو می دوند و در نهایت ژرمن ها همیشه پیروز می شوند . “
بریتانیا در تاریخ لالیگا ۲۹ بازیکن داشته که ۲۱ تایش انگلیسی بوده اند ،‌چهار تا اسکاتلندی ف دو تا ولزی و یکی دیگر از ایرلند شمالی . همیشه هماهنگی بریتانیایی ها با لالیگا مشکل بوده است اما مسلما لینه کر و حالا بیل را می توان موفق ترین بریتانیایی های لالیگا دانست .

گرت بيل خوش درخشيده است . ستاره ولزي در 844 دقيقه در رئال 9 گل زده و هفت پس گل داده است ،‌يعني هر 93 دقيقه يك گل . شنبه مقابل وايادوليد يك " هت تريك كامل " كرد . يعني گل اول را با ضربه سر زد ، دومي را با پاي راست و سومي را با پاي چپ . دستاوردي كه فقط سه بازيكن در لاليگا در قرن بيست و يكم به آن رسيده بودند . كريستيانو سه بار ،‌كلويورت دو بار و كالو اوچه يك بار .
بيل در اولين فصل حضورش در رئال هت تريك كرد . كريستيانو  براي رسيدن به اولين هت تريكش در رئال به 62 بازي نياز داشت و در مقابل ويارئال در برد 4-2 اين كار را كرد. مسي تا كنون هت تريك كامل نداشته است. بازيكن ولزي در مقابل وايادوليد به خوبي خلاء كريستيانو را پر كرد . هفت شوت زد كه سه تايش در چارچوب بودند و هر سه گل شدند . تا پيش از اين بازي 351 شوت در 754 دقيقه زده بود ،‌يعني هر 24 دقيقه يك گل .

[rtl]بیل: رونالدو با من شوخی می کند[/rtl]

گرت بیل از روز‌های خوبش از زمانی که به اسپانیا آمده است لذت می‌برد: «فضای اینجا با آن چیزی که قبلا تجربه کرده بودم کمی متفاوت است. این باعث شده کسی مثل لوکا مودریچ به من نزدیک‌تر باشد.»

این ستاره ولزی رابطه بسیار نزدیکی هم با کارلتو دارد٬ او ادامه داد:« کارلو در زمین تمرین کنار ما است. او دوست دارد با بازیکنان در ارتباط باشد.»

بازیکن سابق تاتنهام و مهاجم فعلی رئال از کار کردن با زیدان خوشحال به نظر می‌رسد:« او عالی است. او در کمی از جلسات شرکت داشته است و هنوز هم بعضی مواقع شرکت می‌کند.» او برای چندمین بار در چند وقت اخیر به تمجید از [rtl]رونالدو[/rtl]

هم پرداخته است: «کریس شخصیت شادی دارد. او همیشه شوخی می‌کند و من را راهنمایی می‌کند.»

بیل الگوهای خود را هم این گونه معرفی کرده است: «شماره ۱۱ ٬ شماره مورد علاقه من است و گیگز همیشه الگوی من بوده است. وقتی شما جوان هستید به بازی بازیکنانی مانند گیگز و زیدان نگاه می‌کنید. من بازی [rtl]آرسنال[/rtl]

را نگاه می‌کردم٬ برکمپ٬ اورمارس و پیرس ولی سبک بازی من آن چیزی است که روی آن تمرکز کرده‌ام.

Real Madrid-Gareth Bale Goal Montage 2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[rtl]Garath bale fans in flashkhor.com 1[/rtl]
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، esiesi
بيل: رؤيايم در کارديف محقق خواهد شد

رئال مادريد و سويا قرار است هفته آينده در کارديف، پايتخت ولز، ديدار سوپرکاپ اروپا را برگزار کنند.
به گزارش "ورزش سه"، گرت بيل، ستاره ولزي رئال خوشحالي اش را به خاطر بازي در زادگاهش اين چنين ابراز کرده است:«حس خاصي است، چون من آنجا متولد شده ام. دوست و اقوام زيادي در آن شهر دارم و معمولا هر وقت که زمان مناسب داشته باشم سفري به زادگاهم خواهم داشت. از 18 ماه قبل مي دانستم که اين بازي در کارديف خواهد بود و وقتي به مادريد آمدم مانند همه آرزوي قهرماني اروپا را داشتم تا در اين بازي حضور داشته باشم. حالا رؤيايم محقق شده و منتظر اين بازي هستم». 

او در مورد جو آن شهر براي بازي سوپرکاپ هم گفت:«مردم کارديف فوتبال را با هيجاني خاص دنبال مي کنند و مطمئنم که جو خوبي به وجود مي آيد».

(Aiden Pearce)
پاسخ
شوت گرت بیل مقابل الچه یک شوت تماشایی وغیر قابل مهار بود و باعث شد که یکی از زیباترین گلهای فصل رقم بخورد .
در حقیقت شوت گرت 110 کیلومتر برساعت قدرت داشت .
به نظر می رسد که عضلات پای گرت عضلاتی ویرانگر و کشنده هستند و بازیکن ولزی حتی الممکن زهرش را به حریفان می رساند.

(Aiden Pearce)
پاسخ
عکس اینستاگرام گرت بیل

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط esiesi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیوگرافی گرت فرانک بیل ( Gareth Franc Bale ) بازیکن رئال مادرید و تیم ملی ولز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان