امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من میخواهم در بارسلونا بمانم اما باید توافقی دوطرفه باشد!

بنا به گزارش AS، دنی آلوز بعد از پشت سر گذاشتن جام جهانی اکنون به بارسلونا بازگشته است؛ این مدافع کناری که مصمم است لوئیز انریکه را متقاعد کند، به خبرنگاران گفت: "می خواهم قراردادی را که امضاء کرده ام به پایان برسانم."

من میخواهم در بارسلونا بمانم اما باید توافقی دوطرفه باشد! 1
آینده: "من در بارسلونا بسیار خوشحالم. ما سالهای بسیار زیادی کنار هم لذت برده ایم، شاید آخرین فصل ما چندان فوق العاده نبوده باشد اما حالا زمان بازگشت به لحظات خوب است و باید از فلسفه باشگاه لذت برد."
لوئیز انریکه: "من باید با او صحبت کنم. من واقعاً امیدوارم که به همکاری با هم ادامه دهیم. من هنوز یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم و وقتی بر سر میز مذاکره بنشینیم، تصمیم خواهیم گرفت که آیا اینجا به بازی ادامه دهم یا نه. آرزوی من این است که پایان قراردادی که امضاء کرده ام را ببینم، اما ما باید به یک توافق دو طرفه برسیم."
محرومیت لوئیس سوارز: "حرکات بدتر از این بدون مجازات باقی مانده اند؛ کاری که او انجام داد بر اثر یک لحظه تنش اتفاق افتاد. اجازه ندادن به معارفه رسمی او کمی عجیب است. داشتن او در بارسلونا واقعاً یک نعمت واقعی است."
نیمار: "او خوب است، هرچند هنوز نمی تواند به طور عادی راه برود. وقتی ما به تمرینات بازگردیم، او به بهترین فرم خود بازخواهد گشت – هیچ جای نگرانی از این بابت وجود ندارد."
جام جهانی: "نتایج اخیر ما بسیار سخت بود. تعداد زیادی از مردم با غم و ناراحتی به خانه های خود بازگشتند چرا که آنها با تمام وجود به تیم ملی باور داشتند که خوب نتیجه خواهد گرفت. اما زندگی به همین ترتیب است، و من تنها امیدوارم که آنها به سخت کوشی ما در این تورنمنت شک نداشته باشند."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخواهم در بارسلونا بمانم اما باید توافقی دوطرفه باشد! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی
الاهیSad
ګناه داره دنی خودشم میخواد بمونهcrying
من میخواهم در بارسلونا بمانم اما باید توافقی دوطرفه باشد! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  باید بیشتر راه برویم
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  مخالفت هافبک ناکام با جدایی از بارسلونا
  ستاره برزیلی بارسلونا راهی میلان می شود؟
  این را باید پذیرفت؛ زیدان نابغه تاکتیک است
  مربی فولاد: السد باید خوشحال باشد، نه ما
  توتولو: باید سختی‌ها را به جان بخریم
  افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار
  بارسلونا، متهم ردیف اول شب تلخ هلندی ها در آتاترک! (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان