امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه به جای کلمه ی (دست)(چیز)اختراع میشد..!!!!

هیچ میدونستین اگه کلمه ی " دست " اختراع نشده بود و به جاش از کلمه ی " چیز " استفاده می کردیم روزانه چه جمله هایی می شنیدیم...؟ زیاد به ذهنتون فشار نیارین ! خودم مثال میزنم ... توی کتاب علوم می نوشتن: چیز خیلی مفید است ! با چیز میتوان اجسام را بلند کرد ! بعضی از چیزها مو دارند و برخی دیگر بی مو هستند ! ولی کف چیز مو ندارد ! هیچوقت چیز خود را توی سوراخ نکنید ! چون ممکن است جانوران نوک چیزتان را گاز بگیرند ! همیشه قبل از غذا چیز خود را با آب و صابون بشویید ! هیچوقت با چیز کثیف غذا نخورید ! .....خانمها همیشه دوست دارند به چیز خود لاک و کرم بمالند ! این عمل برای محافظت از چیز خوب است ! آدم وقتی سردش میشود چیزش را روی بخاری یا زیر بغل میگیرد ! ... در کتاب تاریخ نوشتند: اردشیر دراز چیز به هندوستان لشکر کشی کرد و چیز اجانب را کوتاه نمود.....! مردم توی کوچه و بازار میگفتند: لامصب چیز ما نمک نداره ! به هر کسی خوبی کردیم جوابش بدی بود ! از قدیم میگفتند با هر چیز بدی با همون چیز پس میگیری.....! پدری به پسرش درس ادب میداد : پسرم هیچوقت پیش مردم چیزتو دراز نکن.....! توی بیمارستانها آدمهایی رو میدیدیم که چیزشون توی تصادف قطع شده و مجبورند تا آخر عمر از چیز مصنوعی استفاده کنند.....! دزدهای مسلح موقع زدن بانک میگفتند : چیزها بالا ! چیزهاتونو بندازین پشت سرتون ! اگه کسی چیزش به زنگ خطر بخوره چیزشو میشکنیم ! و رییس بانک به پلیس میگفت : چیزم به دامنتون دزدها رو بگیرین ! و پلیسها هم چیز از پا درازتر از ماموریت برمیگشتند.......!هر روز در اخبار میشنیدیم که : اینبار چیز استکبار جهانی از آستین فلانی بیرون آمده ! و پسر جوانی در دفترچه ی خاطراتش می نوشت : اون روز من با دختر خانمی آشنا شدم ... او چیزش را دراز کرد و من چیزش را گرفتم و کمی فشار دادم ! چه چیز گرم و لطیفی داشت ! از خجالت چیزش خیس شد ! و دوستی ما از همون روز شروع شد ! دیروز باز اونو توی اتوبوس دیدم ... چیزم رو به میله گرفتم و رفتم جلو ! از دیدن من خوشحال شد و گرم صحبت شدیم... اتوبوس خیلی تند میرفت و من برای اینکه اون نیفته چیزم رو گذاشتم پشتش ! از این کارم خوشش اومد و تشکر کرد ... اون دو ایستگاه بعد پیاده شد و من چیزم رو یراش تکون دادم ! امروز هم توی کافه تریا قرار داشتیم... رفتیم و سر یه میز نشستیم ... فضای اونجا خیلی تیره و تار بود ... من چیزمو گذاشتم روی چیزش و گفتم : چقدر چیزت کوچیک و نرمه ! اونم گفت : چیز تو بزرگ و داغه ! بعد از نوشیدن قهوه بیرون اومدیم ... چیزامون توی چیز همدیگه توی خیابون راه رفتیم و مردم هم مارو نگاه میکردن ! اونو به خونشون رسوندم و دوباره چیزمو گرفت و من چیزشو فشار دادم ! ازش دور شدم و از دور چیزم واسش تکون دادم ... هوا خیلی سرد بود ... چیزم داشت یخ میزد ! برای همین چیزمو گذاشتم توی جیبم !
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، میم بده ، دختر شاعر ، f.z.13 ، "♥sadaf♥" ، black devil ، sarsar
آگهی
هههههههه وای خدا مردم از خنده قرمز شدم
فلشخور به خاطره ها پیوست! Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط f.z.13
ههههههههههههههههههههههههههههههههههه
باحال بود
طناب را بر گردنم انداختن گفتن اخرین ارزویت چیست گفتم دیدن یارم
گفتن خسته است تا صبح  طناب بافته......cryingcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ♛اگر دنیا دست خانمها بود چی میشد؟!♛
  تکواندو را چه کسانی اختراع کردند (طنز)
  میدانید اگرپسر ها نبودند چه میشد بیاین بخونین♣♥♠
Heart اگه دخترا نبودن چی میشد ؟؟؟؟؟؟؟
  بیا بیا بیا بیا بیا بیا سنگم بود دلش اب میشد میومد
  فقط یه کلمه میگم بیااااااااااااااااااااااااااا توووووووووو2
  فقط یه کلمه میگم بیااااااااااااااااااااااااااا توووووووووو3
Lightbulb بازی کلمه بر عکس ({باحاله})
  فقط یه کلمه میگم بیااااااااااااااااااااااااااا تووووووووووووووووو
  رمانتیک ترین و زشت ترین کلمه عاشقانه دنیا

پرش به انجمن: