امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mark Cerny: من به بازی‌های بزرگ علاقه دارم

Mark Cerny طراح ارشد کنسول نسل هشتمی شرکت سونی، یعنی PlayStation 4 می‌باشد. در حالی که شرکت سونی به بازی‌های مستقل زیاد توجه می‌کند، طراح ارشد PlayStation 4 می‌گوید که به بازی‌های بزرگ علاقه بیش‌تری دارد و امیدوار است که کنسول PlayStation 4 به رشد و توسعه آن‌ها کمک کند.
او در Develop Confrence Keynote که در همین هفته در برایتون برگزار شده بود توضیح داده است که:
نقل قول:
به عنوان یک بازی‌باز، من به عناوین بزرگ علاقه دارم. می‌توان گفت که بازی‌های بزرگ از بعضی جهات ضعیف نیز هستند. به خاطر این که برای ساخت آن‌ها بسیار زیاد هزینه شده و وقت زیادی را از تیم سازنده گرفته است، و اگر مطمئن نباشیم که ثبات سطح سخت‌افزاری وجود دارد، آن عناوین هرگز منتشر نمی‌شوند. اگر شما به چند سال قبل نگاه کنید متوجه می‌شوید که من به ساخت محیطی کمک کرده‌ام که اجازه می‌دهد آن عناوین رشد و توسعه یابند.
شرکت سونی از عناوین مستقل بسیار حمایت کرده است به شکلی که خشم بعضی از طرفداران خود را نیز بر‌انگیخته است. به خاطر این که طرفداران می‌گویند که عناوین انحصاری و بزرگی در سال ۲۰۱۴ عرضه نمی‌شود که آن‌ها بتوانند تجربه بکنند.
Mark Cerny: من به بازی‌های بزرگ علاقه دارم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  تاریخ عرضه‌ی به‌روزرسان بزرگ بازی Warframe تاخیر خورد
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰
  لو رفتن کد‌های اصلی دو بازی CS:GO و TF2 باعث نگرانی بازی‌بازها شده است
  شایعه: تولید GTA VI از سال ۲۰۱۴ آغاز شده است و نقشه‌ی بازی بسیار بزرگ خواهد بود
  شایعه: مایکروسافت دو رویداد دیجیتالی بزرگ را در دو ماه آینده برگزار خواهد کرد
  آخرین به‌روزرسان بزرگ Terraria ماه آینده منتشر خواهد شد
  شایعه: تیم توسعه‌ی Resident Evil 4 Remake از سایر بازسازی‌های مجموعه بزرگ‌تر است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان