امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوک فوتبالی(ازخنده میمیری)

Wink 
از این به بعد موقع خواب به جای اینکه گوسفند بشمرم، حساب می‌کنم که مثلا اگه بازی 500 دقیقه طول می‌کشید، آلمان چند گل دیگه به برزیل می‌زد؟ جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

آلمان خطاب به برزیل: اومدیم نود دقیقه خودتون رو ببینیم ... همش توی دروازه دارین توپ جمع میکنین ... جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

اسکولاری تو مصاحبه بعد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی : دسته خرابه رو دادن دست ما 
جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

اما اگه کسی نتیجه این بازی رو پیش‌بینی کرده باشه میشه به عنوان پیشوا پذیرفتش و کلا پرسید به چی اعتقاد داره، به همون معتقد شد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

الان اسکولاری به یوآخیم لو میگه داداش ما هم یه گل بزنیم؟ لو میگه نه! اسکولاری میگه پس من یه موز برداشتم جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

حالا دیگه بقال سر کوچه هم طرفدار آلمان شده جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

کاری که کل دنیا می‌گفتند آرژانتین با تیم ایران می‌کنه، آلمان با برزیل کرد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

خبر فوری: دقایقی پیش فرمانداری آبادان تقاضای پناهندگی اسکولاری را رد کرد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

سردبیر مجله TIME طی تماسی با فردوسی‌پور گفته عکس اونایی که درست پیش‌بینی کردن رو بفرسته تا شماره بعد روی جلد کار کنن جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

خداییش با این باخت برزیل به ارزش‌های تیم ایران خیلی اضافه شد. خداوکیلی ایران خیلی بهتر از برزیل در این جام جهانی حاضر شد. به نظرم مردم باید بریزن تو خیابون جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

خب لامصبا جنگ جهانی رو هم پنج - هیچ می‌بردین! فقط فوتبال و بنز و ب.ام.و و صنعت و نظم و ... بلدن جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

از آلمان فقط میشه با این وضع شکایت حقوق بشری کرد. بابا اومدی فوتبال بازی کنی یا حساب شکست در جنگ جهانی دوم رو صاف کنی؟ جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

این طرفداران برزیل به چه امیدی نشستن و دارن بازی رو میبینن؟ خب اون صندلی‌های بی‌صاحابو پرت کنید وسط زمین دیگه! آخه طرفدار اینقدر با ادب؟ جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

آقا نکنید این کارها رو. حرمت صابخونه رو نگه دارید. خداییش من به عنوان طرفدار آلمان دارم ناراحت می‌شم جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

خاک تو سرتون. یه دعوا راه بندازید زمینو ترک کنیم. حداقل 3 تا حساب میشه جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

یعنی الان ممد مایلی کهن مربی آلمان بود الان همون لب خط نشسته بود داشت واسه برزیل گریه میکرد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

لیک آزادگان با حضور شموشک و برزیل جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

آلمان گند زد به هیجان نیمه‌نهایی جام جهانی! انقدر تپ و تپ 5 تا زد که کلا یادمون نیست کی چی رو چه جوری زد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

بنا بر گمانه زنی‌ها، فیلیپه اسکولاری مربی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برزیل  قرار است در برنامه امشب ماه عسل حضور پیدا کرده و بینندگان را مهمان احساسات خود کند 

رونوشت به رئیس صداوسیما: لطفا در بازی برزیل - آلمان، حرکات آهسته نشان ندهید. ممکن است در همین فاصله، آلمان گل بعدی‌اش را هم بزند جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

کاری که آلمان با برزیل کرد "کاکرو" با بچه‌های تیم امید تو فوتبالیستا نکرد جوک فوتبالی(ازخنده میمیری) 1

آدم حیفش میاد بره دستشویی 4 تا گل دیگه از دست بده

پایان
سپاس یادت نره
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط مریم14 ، BlAcK dAy ، Titiw ، رزايتا ، | NEON DEMON | ، virjinia ، Unnamed ، anita299 ، AMIN.......... ، mohpoolad ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، مهردخت ، یاسمن144 ، لرد سیاه ، **zeinab** ، armity
آگهی
مردم از خندهBig Grin
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نکرد من از سکوت موریانه ها میترسم
پاسخ
 سپاس شده توسط [χσℓσνєѕтєя] ، Unnamed
خخخخخخ مرسی
پاسخ
دروغ نگم زياد بود نخوندم ولي بعدا ميخونم ممنون
من و عشقممممممممممممم شما و همممممممممممممه 
❤️
پاسخ
المان 7 تا گل زد نه 5 تا
love
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed
آلمان گل کاشت
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed ، ghgbggf
آگهی
(16-07-2014، 12:48)چشم طوسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

المان 7 تا گل زد نه 5 تا
حالاکه چی فکرکردی خودم نمیدونم ایناروکپی کردمDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

(16-07-2014، 12:48)چشم طوسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

المان 7 تا گل زد نه 5 تا
گزارش شد
چون ..........DodgyAngry
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed
قربون هرکی سپاس دادHeart
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed
باحال بود
ولی من از خنده نمردم تکلیف چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed
(16-07-2014، 18:00)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باحال بود
ولی من از خنده نمردم تکلیف چیه؟
خودم میکشمت نگران نباش
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Unnamed ، anita299

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  اینجا از خنده میمیری!
  بچه هاجوک خفن بگیدبترکیم ازخنده
  تاحالاشده ازخنده حیوانات خندتون بگیره؟؟؟؟؟؟
  دردودل های گوسفندان درعیدقربان...........ازخنده میمیری بیاتو
  بازی فوتبالی بوزینه سیاه (+18)
  طنز فوتبالی:هدایای عروسی مسی
  داستان خیلی باحال..خوشت اومد سپاس بده میمیری از خنده
Rainbow یکی از فانتزیام اینه...............بخونی میمیری از خنده........
Star سال 2060 ( طنز ) ( میمیری از خنده )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان