امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیش بینی بزرگان ورزش دنیا از بازی فینال

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - شخصیت های برجسته ورزش جهان با رسیدن مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ به ایستگاه آخر و در آستانه برگزاری فینال این دوره از رقابت ها، به پیش بینی نتیجه این دیدار پرداختند. فینال جام بیستم امشب (یکشنبه) بین دو تیم آلمان و آرژانتین در ورزشگاه معروف ماراکانای ریودوژانیرو برگزار می شود.

پیش بینی بزرگان ورزش دنیا از بازی فینال 1

پیش بینی برخی از شخصیت های برجسته فوتبال دنیا از نتیجه این بازی به شرح زیر است:

** لوسیو (کاپیتان سابق برزیل)

من طرفدار تیم آلمان هستم. اول به خاطر اینکه دوستان واقعا خوبی در آنجا دارم و دوم چون فرزندان من واقعا تیم آلمان را دوست دارند. ما مدت ها در این کشور زندگی کردیم. فکر می کنم مسابقه خوبی خواهد بود ولی آلمان می برد. پیش بینی من ۳ بر یک به سود آلمان است.

** تیم کرول (دروازه بان هلند)

فقط امیدوارم بازی فینال انعکاس مسابقات فوق العاده و جذاب این دوره جام جهانی باشد و بهترین تیم قهرمان شود.

** جوی بارتون (هافبک سابق منچسترسیتی و انگلیس)

قبل از شروع جام جهانی طرفدار تیم آرژانتین بودم ولی سپس نظرم به سمت آلمان تغییر کرد. این تیم آماده ترین تیم جام جهانی بود و برد ۷ بر یک تاریخی آنها مقابل برزیل هم این را نشان داد. پیش بینی نتیجه فینال سخت است اما به نظر من آلمان ۲ بر صفر می برد.

** گری پلیر (یکی از بزرگترین گلف بازان تاریخ از آفریقای جنوبی)

همه ما می دانیم که آلمان باید ببرد. این تیم با نظم و قدرت یک فوتبال تهاجمی و دفاعی را به نمایش گذاشت. برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم. با وجود این دوست دارم مسی و آرژانتین معادلات را بر هم بزنند و جام قهرمانی را با خود به خانه ببرند. برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

** مایکل ووگان (کاپیتان سابق تیم کریکت انگلیس)

آلمان ۳ بر یک می برد. قدرت خط میانی این تیم و حضور مولر نتیجه را به نفع این تیم رقم خواهد زد. اگرچه مسی هم می تواند گل بزند.

** مایکل سیلوستره (مدافع سابق فرانسه)

مسابقه دشواری خواهد بود چون هر دو تیم تعادل خود بین حمله و دفاع را پیدا کرده اند. به نظر من نتیجه این بازی در ضربات ایستگاهی به سود آلمان تمام می شود.

** کنی فلوریان (بازیکن سابق آمریکا)

گزینه نخست من برای قهرمانی آرژانتین است ولی آلمان تا کنون بهتر کار کرده است. آرژانتین در نیمه نهایی دفاعی بازی کرد که نشانه خوبی است. از روی احساسم آرژانتین را انتخاب می کنم. مسی و مارادونا خدایان فوتبال آرژانتین هستند.

** بنیامین فال (بازیکن تیم راگبی فرانسه)

شاهد فینال فوق العاده ای به خصوص با توجه به قدرت هجومی دو تیم خواهیم بود. عاشق دوئل بین مسی و مولر هستیم ولی آلمان را قهرمان می دانم.

** سیدنی گوو (مهاجم سابق فرانسه)

آلمان می برد ولی فقط به خاطر مسی واقعا دوست دارم قهرمانی به آرژانتین برسد.

** کالوشا باوالیا (اسطوره فوتبال زامبیا و بهترین بازیکن سابق سال آفریقا)

آلمان در بازی با برزیل از ابتدا تا انتها تیم برتر میدان بود. فکر نمی کنم آرژانتین اجازه چنین کاری را به آنها بدهد. انتظار بازی سختی را دارم.

** ژولین بنتو (تنیس باز فرانسوی)

آلمان بخت نخست قهرمانی است ولی باید مراقب مسی باشد چون به تنهایی می تواند نتیجه بازی را عوض کند.

** روبرتو مارتینز (سرمربی اسپانیایی تیم اورتون)

در ابتدای مسابقات فکر می کردم که فینال بین دو تیم آلمان و آرژانتین باشد و آرژانتین در نهایت به قهرمانی برسد. چنین اتفاقی برای مسی خیلی مهم است ولی هر تیمی که یک بازی را در ضربات پنالتی می برد معمولا مسابقه بعدی را می بازد. بنابراین باید طرفدار آلمان بود. آمار هم به نفع آلمان است. ولی اگر بخواهم به پیش بینی قبلی ام پایبند باشم، باید دوباره آرژانتین را انتخاب کنم.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی بزرگان ورزش دنیا از بازی فینال 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  نعمتی: می‌خواهیم پله پله به فینال برسیم
  فینال کم تاثیر است؛ مسی تصمیمش را گرفته
  سولسشر: ما فینال و بردن جام را می خواهیم
  باخت «تاریخی» الاهلی مقابل استقلال در حضور وزیر ورزش عربستان
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  سوار بر تراکتور، با کفش آبی و قرمز در اراک(عکس). بزرگ ترین زرشک دنیا رو گفتن بهش
  نگران کننده؛خون ریزی بینی کومان حین صحبت(عکس)
  ورزش جدید اسلم بال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان