امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مملکته داریم2(خیلی طنز)

به طرف میگی به خدا راس می گم، میگه نه! اگه راس میگی بگو به جون مامانم! مملکته داریم؟
طرف سوار اسب شده، عکسشو گذاشته فیس بوک، میگه اون بالاییه منم! مملکته داریم؟
قبلا برق میرفت بابامون سری فحش رو میکشید به اداره برق، الان برق میره خوشحال هم میشه!! مملکته داریم؟
به راننده تاکسی میگم سیگارتو خاموش کن به دودش حساسیت دارم، برمیگرده میگه
جوونای سن تو کراک میکشن تو به دود سیگار حساسی! مملکته داریم؟
هر روز تو دانشگاه میبینیم ۱۰۰ تا دختر مدرسه ای رو به صف کردن، معلمشونم
جلو، آوردن بازدید از دانشگاه ، مگه باغ وحشه اینا رو هر روز میارین
بازدید! مملکته داریم؟
اینم از مجلس ختم، با کفش رفتیم با دمپایی برگشتیم! مملکته داریم؟
یارو رو آوردن تو تلویزیون، زیر اسمش نوشته: کارشناس مسائل یمن!
من موندم این بنده خدا تو این ۴۰ سال از چه راهی نون در میآورده! مملکته داریم؟
خانومه ناراحت توی تاکسی: به فاصله چند روز هم شوهرم بهم خیانت کرد هم دوست پسرم!! مملکته داریم؟
فدراسیون فوتبال فقط تو ۶ ماه، نیم میلیارد تومن از فحاشی فوتبالیستها
درآمد داشته! یعنی به عبارتی قیمت فحش از قیمت طلا زده بالاتر! مملکته
داریم؟
طرف رفته خواستگاری، دختره بهش گفته شهید مورد علاقه شما کیه؟!؟! مملکته داریم؟
واسه داداشمون رفتیم خواستگاری، ننه جون طرف در اومده میگه ۲۰۱۲ تا سکه مهریه به نییت المپیک لندن! مملکته داریم؟
هر بار که صفحه ی فیلترینگ رو دیدم یه صلوات فرستادم! مامانم میگه همینطور ادامه بدی جات تو بهشته! مملکته داریم؟
یه عمر رفتیم سینما آخر نفهمیدیم دسته های صندلیش ماله خودمون یا بغل دستیمون ! مملکته داریم؟
ایران که هستیم توی سوپرمارکت دنبال جنس خارجی میگردیم؛ نوتلا! بی تو هرگز!
بعد خارج که میریم، میافتیم دنبال جنس ایرانی! وای عزیزم! پفک نمکی!
مملکته داریم؟
یارو گیتار الکتریک تو اتاقم دیده میگه تو هم شیطان پرست شدی؟؟ مملکته داریم؟
سالای پیش جایزه بانک ملت یه منزل مسکونی بود، امسال شده ۶۰ لیتر بنزین،
سال دیگه میشه یه شونه تخم مرغ، سال بعدشم دوتا تافتون یه بربری هم وسطش!
مملکته داریم؟
میری از خودپرداز پول بگیری، رمزتو میزنی پول بر میداری، بار دوم کارتو
میذاری، رمز رو اشتباه میزنی، یکی از پشت میگه: آقا رمزتو اشتباه زدیها!
مملکته داریم؟
بابام نشسته یه میزگرد به زبون آلمانی میبینه، میگم مگه میفهمی چی میگن!؟
میگه قیافههاشونو که میبینم میفهمم در مورد چی حرف میزنن!! مملکته داریم؟
بغل دستیمون توی هواپیما از اول تا آخر به اسلام فحش میداد، وسطهای پرواز هواپیما یه تکون خورد، گفت «یا ابالفضل»! مملکته داریم؟
خبرنگار رفته تو یه روستا سوال میکنه با یارانتون چیکار کردین؟ مرده میگه:
قبض هامونو پرداخت کردیم، چندتا قسط دادیم، شهریه دانشگاهه دخترمو دادیم،
یه تراکتور هم خریدیم! تازه یه مقداری هم پس انداز کردیم!! مملکته داریم؟

به کجا چنین شتابان؟
ریال از دلار پرسید!مملکته داریم؟
دختر ۱۱ ساله به مامانش میگه: آخه تو از عشق چی می‌دونی؟”، مملکته داریم؟
یه مام خریدم، خودش بوی عرق می‏ده! مملکته داریم؟
بچه‌ها دور هم جمع شدن مثلا دارن می‌جنگن، بهشون می‌گم اسم چند تا پهلوان ایرانی رو بگین، می‌گن: بن تن ،اسپایدرمن، جومونگ، مختار! مملکته داریم؟
فقط یه ایروونی میتونه یه جمله با ۲۰ فعل بسازه
داشتم می رفتم برم دیدم گرفت نشست گفتم بذار بپرسم بیبینم میاد نیمیاد دیدم میگه نمیخوام بیام بذار برم بگیرم بخوابم !
سر چهار راه سی ثانیه هست چراغ سبز شده هر چی بوق میزنم ماشین جلویی نمیره ; پیاده شدم میگم چرا نمیری ؟؟؟
میگه مگه خبر نداری جریمه ها گرون شده ، کار از محکم کاری عیب نمیکنه . . . !!!
فقط تو ایرانه که وقتی راننده میخواد دنده عقب بگیره همه سرنشینای ماشینم سرشونو به عقب برمیگردونن! مملکته داریم؟
آنقدر که ذرت مکزیکى توى ایران اشتغال زایى کرد، تو خود مکزیک نکرد !! مملکته داریم؟
دلار گرون میشه، ملت بیشتر میخرن
طلا گرون میشه، ملت بیشتر میخرن
ماشین گرون میشه، ملت بیشتر میخرن
بنزین گرون میشه، ملت بیشتر میزنن ! مملکته داریم؟
ایران تنها جایی است که برای حفظ زبانش به جای “ایمیل” از “پست الکترونیکی” استفاده می‌شود که هم “پست” و هم “الکترونیک” واژه‌های انگلیسی‌اند! مملکته داریم؟
موقع استفاده از خودپرداز بعضیا آنچنان بهم زل میزنن که مجبور میشم به جای ۵ تومن ۱۰ تومن بردارم آبروم نره!
می‌ریم تو مغازه می‌پرسیم آقا شارژ دوتومنی ایرانسل چند؟مملکته داریم؟
ایران جاییه که وقتی کسی موقع رانندگی حق تقدم تو رو رعایت میکنه اینقدر تعحب میکنی که مجبور میشی ازش تشکر کنی ! مملکته داریم؟
وقتی با کسی دعوات میشه و در برابر بی ادبی هاش سکوت میکنی همه تشویقت میکنن اما از فردا اگه خودشون با اون فرد بحث شون بشه میگن :
من فلانی نیستم مث اسکلا نیگات کنما میزنم دهنتو … حواست باشه !
پلوپز خریدم، ساخت ایران (نمی‌گم کدوم شهر تا توهین حسابنشه!) روش نوشته «اتوماتیک» ولی توی دفترچه‌اش نوشته: اگه ته‌دیگ قهوه‌ای کمرنگدوست دارین نیم ساعت، قهوه‌ای پررنگ ۴۵ دقیقه و قهوه‌ای تیره یک ساعت صبر کنین وبعد پلوپز رو خاموش کنین! مملکته داریم؟
دزدگیر ماشینمو دزدیدن! مملکته داریم؟
اولین سوال یک ایرانی قبل از دانلود نرم افزار:
کرَک/سریال داره یا نه؟
ساعت دوازده شب چنان برفی اومد که نگو، بعد یهو ابرارفتن برفا آب شد کم مونده بود خورشیدم نصفه شبی طلوع کنه… مملکته داریم؟
رفتم سوپر مارکت میگم آقا کرم کارامل دارین میگه کرم فقط ساویز داریم. مملکته داریم؟
زنگ زدم (سامانه هواگو) برای هواشناسی، میگه هوا هم اکنون صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر، وزش باد و گردوغبار، با بارش پراکنده برف و باران و مه صبحگاهی. مملکته داریم؟
ساعت جدید قدیم کم بود، پول رو هم میخوان جدید قدیم کنن! مملکته داریم؟
اونقدر کنسرتها رو لغو میکنن که آخرش شهرام ناظری و سید حسام الدین سراج هم بشن خواننده زیرزمینی! مملکته داریم؟
رستوران چینی و لبنانی زدن، غذای اصلی منوهاشون چلوکباب و جوجهکبابه! مملکته داریم؟
بازیکنای پرسپولیس حرکت جوانمردانه نکردن، بازیکنای استیل آذین گرفتن زدنشون! مملکته داریم؟
جشن میگیرن گوسفند میکشن، عزاداریه گوسفند میکشن، ماشین میخرن گوسفند میکشن، پسر اقدس خانوم رو ختنه میکنن گوسفند میکشن! بعد به گاوبازای اسپانیایی فحش میدن! مملکته داریم؟
غار علیصدر به قندیلاش معروفه؛ اونوقت ملت میرن قندیلاشو میکنن یادگاری میبرن با خودشون! یکی نیست بگه آخه با اون قندیل میخای چیکار کنی؟ مملکته داریم؟
تو پروفایلش جلو ورزش نوشته حکم چهار نفره! مملکته داریم؟
بابائه خودش یه منشی همهکاره استخدام کرده؛ بعد به دخترش میگه: دخترم جامعه پر از آدمای کثیفه صلاح نیست بری سر کار! مملکته داریم؟
تبلیغ پارک آبی نشون میدن یارو با شلوار لی و پیراهن مردونه سر میخوره رو سرسره های پارک آبی، مملکته داریم؟
طرف سوار اسب شده، عکسشُ گذاشته فیسبوک، میگه اون بالاییه منم! مملکته داریم؟
میخوایم با هواپیما یه سفر خانوادگی بریم، مامانمون نشسته داره وصیت نامه می نویسه! مملکته داریم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط maede yaghobi ، any body ، ssaajjaadd ، *Nafas* ، hani eh ، ALI_K ، مینا92 ، Artmis2000 ، L.A.78 ، Bahador1 ، unruly ، fati sheyton ، saraaslani ، ÐeaÐ GiЯl ، ƝeGaЯ ، titan ، joe(parsa)m ، *larmes de Feu* ، vida1994 ، MINA JOON ، Lordlas ، armxx ، پيشي ي ملوس ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Yasmin30 ، arman jj ، *yoksel* ، sama00
آگهی
این موضوع اسب رو دوبار نوشتی باهوش
پاسخ
 سپاس شده توسط fati sheyton ، ƝeGaЯ
عالی ممنون
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
ممنون جالب بود
اسمم احمدرضاست دوست دارم خلبان هواپيماي مسافربري بشم اگه نشد مهماندار
پاسخ
طرف رفته خواستگاری، دختره بهش گفته شهید مورد علاقه شما کیه؟!؟! مملکته داریم؟ از این جمله ات خیلی بدم اومد AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry:
از نظر من این بهترین سواله
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
مملکته داریم2(خیلی طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00
آخ حرف دلمو زدیTongue
پاسخ
آگهی
خیلی ممنونSleepy
گاهی اوقات می توان سرنوشت را از سر نوشت.Rolleyes
پاسخ
(15-08-2012، 17:02)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرف رفته خواستگاری، دختره بهش گفته شهید مورد علاقه شما کیه؟!؟! مملکته داریم؟ از این جمله ات خیلی بدم اومد AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry:
از نظر من این بهترین سواله

چی بهترین سواله؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahador1 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، omid13790
بله بهترین سواله این سوال یعنی اوهوی یادتون باشه شهدا برا من ارزششون خیلی بیشتر از پول و ماشینه
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، sama00
(16-08-2012، 12:53)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بهترین سواله این سوال یعنی اوهوی یادتون باشه شهدا برا من ارزششون خیلی بیشتر از پول و ماشینه

نبابا؟میتونم بپرسم الان کی این طوریه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، omid13790

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه یه زمانی یه جن خیلی ترسناک دیدی چیکار میکنی. خاطراتتون اگه جن یا روح دیدید هم بگی
  نامه ای از یک پسر به پدرش!! (خیلی باحاله)
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  اوضاع خیلی جدیه وقتی...
  تاحالا شده از کسی که بهت خیلی بد کرده انتقام بگیری؟چجوری؟
  زیبا ترین دختر فقیر جهان !!!!!!!!!!!!!!!!!! (خیلی خوشگله )
  اگربه این 5سئوال جواب بدهید باهوشییییییدگر به این 5سوال ساده پاسخ دهید، خیلی باهوش هس
  وقتشه متوجه قدرت اصلی چشمت بشی.... خیلی جالبه بیا تو
Thumbs Up family...بخون خیلی جالبه..
Heart ♛فروردینی یعنی عشق(خیلی جالبه بیا بخون تا تهش)ஜ۩۞۩ஜ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان