امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راز محبوبیت "بیانسه" چیست؟ +عکس

Star 
درود!!!

بیانسه ” خواننده مشهور هالیوودی از محبوبیت فراوانی در سراسر دنیا برخوردار است. این ستاره ۳۲ ساله هالیوودی به دلیل حرکات انسانی و اعمال بشردوستانه اش به محبوبیت و شهرت جهانی رسیده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فانیگما ، به نقل از پرداد، او همواره سعی میکند ارتباط نزدیکی با هوادارانش داشته باشد. در تازه ترین اقدام ، بیانسه در یکی اجراهای زنده اش به آرزوی یک هوادار سرطانی جامه حقیقت پوشاند.

راز محبوبیت "بیانسه" چیست؟ +عکس 1

یک دختر نوجوان هوادار بیانسه که مبتلا به سرطان است آرزو داشت وی را از نزدیک ببیند و با او برقصد. بیانسه نیز با کمک یک آژانس تحقق آرزوها ، این دختر ۱۲ ساله و مادرش را به کنسرت خود دعوت کرد تا آرزوی این کودک سرطانی بر آورده شود. این دختر بچه در مصاحبه اش گفته است : هرگز این صحنه ها را باور نمیکردم، بارها از مادرم پرسیدم شاید دارم خواب می بینم، من کنار بیانسه بودم و با او آواز میخواندم و در کنارش رقصیدم. این دختر بچه که نوعی نادر سرطان استخوان متبلاست بسیار هیجانزده به نظر می رسید و با چشمانی اشکبار این خواننده هالیوودی را ساعتها در آغوش گرفته بود. چندی قبل نیز بیانسه با اهدای ۷۵۰ کارت هدیه ۵۰ دلاری در یک فروشگاه به مردم حاضر آنجا باعث خوشحالی آنان شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  هدف تلویزیون از رواج موسیقی بی‌کیفیت چیست؟ | انتقاد کاکایی، ساکت و مهدوی از پخش موسیق
  دلایل رفتاری و روانشناختی محبوبیت سلنا گومز
  رپ چیست ؟ رپر کیست ؟
Music خواننده بسیار معروف بیانسه بالاخره نام نوزادان دوقلویش را مشخص کرد+ عکس
  هدف داریوش از آهنگ هرت چیست
  ماجرای بغ بغو گفتن امیر تتلو چیست ؟ :|||
  اریانا گرنده بیشترین افت محبوبیت را داشته است!!
  سبک گنگ چیست ؟
  فاز آهنگ های بابک جهانبخش چیست؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان