نظرسنجی: با تغییر نام کلبه والیبالی ها موافقید؟نام پیشنهادی تونو رو برام بنویسید
بله
خیر
نظری ندارم!
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

****کــــلـــبــــه والـــیــبالـــــی هـــا‌****

(16-09-2014، 14:47)اگوری پگوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 14:11)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 13:27)اگوری پگوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 12:10)Nazanin♥Xavi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2014، 12:07)اگوری پگوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نازنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین!!:p325:
این چی بود گفتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سکته کردم واقعا!!:159:
قلبم اومد تو دهنم!
واااااااااای خدا رو شکر شوخی بود....Angel
ههههههههه!
درکت میکنم اگه منم راجبه محمد همچین چیزی بشنوم خب سکته میکنم!
واقعا خدارو شکر
راستی این محمد چرا ریشاشو نمیزنه ؟
دیگه واقعا رو مخه ین ریشاشAngry

والا فقط امیدمون به کاپی و سیده!اگه اینام ازدواج کنن دیگه امیدمون برا ادامه زندگی از دست میره!Big GrinTongue
موافقم ریشاش خیلی رو مخه!شبیه اشکان دژاگه شده!کاش موهاشم نمی زد قبلا خیلی جیگرتر بود!Heart
خدایی وقتی صورتشو شیش تیغ میکنه من یکی که غش و ضعف میکنم واسش!HeartHeartHeart
نه بابا داش فرهائم مجردهHuhفک کنم میلاد و آرمین و امیر و مجتبی هم مجردن!
راس میگیا مث اشکان شده!موهاش قابل تحمله ریشاش منو اذیت میکنه!Undecided
آره خیلی جیگر میشه!

آره اونام به جز مجتبی مجردن ولی به جیگری این دوتا نیستن!مجتبی نامزد داره اسمشم نیلوفره!(خخخخخ)خیـــــــــــلی زود داره ازدواج میکنه!
ولی خدایی شهرام حیف شد...کاش حداقل زنش یه خوشگلی طبیعی داشت که انقد دل آدم نسوزه!Sadلامصب تورش کرده...
هعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی شهراااااااااااااااااام....crying
وووویییییییی جدی میگی؟خاک ب سرم مجتبی کی نامزد کرد آخه؟؟؟؟
آره شهرام ک حیــــــــــــــف شد
دعا کن محمد و سعید حیف نشن!
****کــــلـــبــــه والـــیــبالـــــی هـــا‌****
پاسخ
 سپاس شده توسط اگوری پگوری

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ****کــــلـــبــــه والـــیــبالـــــی هـــا‌**** - Nazanin♥Xavi - 16-09-2014، 15:15

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان