امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حجاب اینترنتی

(09-07-2014، 14:12)ارویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 13:33)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 11:03)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 10:58)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی اخرین مد کفن است¿¡¡¡¡¿¿¿¿¡

همین طرز فکراس که جامعمون از فرهنگش عقب مونده 

خانوم رویا شما علاقه شدیدی به مردن و کفن و جسد دارید به طور واضح معلومه 

متاسفانه طرز فکر شما گذشته رو قبول داره گذشته برای هر کس درسیه برای اینده هر کسی این نیست که ما با طرز فکر دیویست سال پیش به زندگیمون ادامخ بدیم یقین داشته باشید هیچ وقت با این طرز فکرا پیشرفتی صورت نمیگیره چون مال گذشتس و فقط باید از گذشته اموخت
اوه یعنی منظور شما این می تونه باشه که با بی حجابی جامعه پیشرفت می کنه تازه مگه چه جوری رعایت حجاب جامعه رو از فرهنگش عقب می ندازه .منظور شما ازواژه ی فرهنگ چیه؟؟؟!!!
اوه اوه ببین من نه از بی حجابی دفاع میکنم نه از با حجابی چون نه اینکه همه چیه مملمتمون گل و بلبله فقط یه حجاب کمه ¡¿¿¿¿ من به عقاید دیگرون احترام میزارم چه بی حجابش چه باحجابش. کشور با بی حجابی و با حجابی پیشرفت نمیکنه خودتونو گول نزنید باید فرهنگمونو بالا ببریم شما خیلی سنتی فکر میکنی یا خودمونی بگیم عصر حجری حالا من به عقایدتون احترام میزارم منظور من اینه
 اونوقت شما که عصر حاضری فکر می کنیدعقایدتون چیه

ببینم اونایی که به عقاید دیگرون احترام میزارن و به بی حجابا و باحجابا احترام میزارن کار بدی میکنن ¿¿¿¿¿¿¡¡¡¡¡¡¡ 

ببین هر کی به صورت امروزی پیش بره موفقیت خودشو به راحتی میتونه پیدا بکنه من منظورم مد و اینجور چیزا نیست به عنوان مثال قدیما همین افکار شمارو داشتن دیگه هر کیو میدیدن بی حجابه به چشم بد نگاش میکردن که امروزه باز بهتر شده ولی هنوزم هستش و اگه بخوایم اینو به امروزی تبدیلش کنیم میشه احترام گذاشتن به عقاید دیگران یا به طور کلی هم زیستی 

اصن یه سوال چرا به نظر شما چت کردن بده ؟؟؟؟؟
حجاب اینترنتی 6
پاسخ
آگهی
باید کودکی ازاد باشه ولی یه ذره عادت داشته باشه ب پوشش بد نیس : /
چآدر مقدسه توهین نکنین بهش
دلیل نمیشه چون از چادر بدت میاد بهش توهین کنی
افکارتم نگه دار برا خودت : /
پاسخ
بد نبود ولی ب نظر من انسان بعد از سن خاصی دیگه دنبال آرایشو بی حجابی و روزه خواری نمیره اینا فقط مال یه مدت کوتاهه بعدا انسان ایمانش قوی میشهAngel
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril.
(09-07-2014، 12:45)ارشيا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 12:10)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 11:46)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 11:44)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 10:05)ارشيا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر مسخره ....چادر چيه دقيقا؟؟اقا خدا خودش گفت فقط گرديه صورت مچ دست و پا دليلي نداره بياي پوشه بزني و... تازه بچه رو ازبچگي به حجاب عادت بدي كه چي ...ولمون كنين با اين طرز فكراتون

طرز فکر تو مسخرس...

سپاس از مطلب بسیار زیبات:|
ای بابا آخه چرا اینقدر با چادر مخالفید

من مخالف نیستم که :|
برات متاسفم واقعا من شايد با حجاب تر از همتون باشم ولي چادري نيستم شما دارين دينمونو عوض ميكنيند شما دارين يه مشت چرندياتو گوش ميدين ....اگه اطلاعاته كاملو ميخواي تو پ.خ ميتونم بگم اينجا بگم درگري پيش مياد

تو پ خ جوابتو تو دادم...|:نمیدونم قانع شدی یا نه؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجاب اینترنتی 6
پاسخ
(09-07-2014، 9:51)ASHEGH * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک عکس:|
تو فقط یه عکس دیدیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟Dodgy

(09-07-2014، 10:58)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه طرز فکر شما گذشته رو قبول داره گذشته برای هر کس درسیه برای اینده هر کسی . این نیست که ما با طرز فکر دیویست سال پیش به زندگیمون ادامه بدیم یقین داشته باشید هیچ وقت با این طرز فکرا پیشرفتی صورت نمیگیره چون مال گذشتس و فقط باید از گذشته درس گرفت
ناراحت نشیا ولی خیلی تو دنیات غرقی به آخرتتم فکر کن....

فکر میکنین چادر واسه چیه دخترا ؟؟؟؟
باعث شرمه که برجستگی بدنتون و لباس زیرتون معلوم بشه....
دیدم که میگم!!!!
واسه اینه که اینا معلوم نباشه..
دختره مانتو گشاد پوشیده بود خیر سرش اما جنس لباسش یه طوری بود که قوز میکرد لباس زیرش معلوم می شد....
کاری نداریم حجاب شما مال خودتون حجاب ما مال خودمونSleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجاب اینترنتی 6

زندگیه من اختصاص داره به {ALLAH}

and I should say...
I really love
Muhammad
پاسخ
کاشکی میشد حجابو رعایت کرد Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط m.r.gomez
آگهی
خوشم نیومد
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون
حجاب اینترنتی 6

پاسخ
(09-07-2014، 19:18)گیلدا 15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشم نیومد
اشکال نداره به هر حال هرکی یه سلیقه ای داره
حجاب اینترنتی 6
پاسخ
 سپاس شده توسط ℜ. mti
مر30Heart
حجاب اینترنتی 6
باهم بودن عیب نیست
باهم بودن وقت نمی خواهد
باهم بودن حوصله نمی خواهد 
 باهم بودن عشق می خواهد
پاسخ
(09-07-2014، 19:03)Avril. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 9:51)ASHEGH * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک عکس:|
تو فقط یه عکس دیدیییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟Dodgy

متاسفانه طرز فکر شما گذشته رو قبول داره گذشته برای هر کس درسیه برای اینده هر کسی . این نیست که ما با طرز فکر دیویست سال پیش به زندگیمون ادامه بدیم یقین داشته باشید هیچ وقت با این طرز فکرا پیشرفتی صورت نمیگیره چون مال گذشتس و فقط باید از گذشته درس گرفت
ناراحت نشیا ولی خیلی تو دنیات غرقی به آخرتتم فکر کن....

فکر میکنین چادر واسه چیه دخترا ؟؟؟؟
باعث شرمه که برجستگی بدنتون و لباس زیرتون معلوم بشه....
دیدم که میگم!!!!
واسه اینه که اینا معلوم نباشه..
دختره مانتو گشاد پوشیده بود خیر سرش اما جنس لباسش یه طوری بود که قوز میکرد لباس زیرش معلوم می شد....
کاری نداریم حجاب شما مال خودتون حجاب ما مال خودمونSleepy
عزیز من یه نگاهی به صفحات قبلی بندازی میبینی چی نوشتم 

من نوشته بودم : من به بی حجابا و باحجابا احترام میزارم زیرا از این که به عقاید دیگرون احترام میزارم لذت در بودن در جامعه را حس میکنم اما شما فقط طرف باحجابارو میگرید و فکر میکنید بی حجابا ادمای درستی نیستن همه باید با هم هم زیستی کنیم من منظورم این بود

اگر تاپیکی هم بود که به باحجابا توهین میکرد منم همین حرفارو میزدم
حجاب اینترنتی 6
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی فروشگاه اینترنتی نی‌نی شیک
  قیمت ریبون وکس رزین در فروشگاه اینترنتی لیبل لند
  شبکه اینترنتی صدرا تیوی | sadra tv
  چرا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به نفع شماست؟
  دختران با حجاب به اینا میگن !! ☻♥☺
  طلاق زن زیبا به خاطر رعایت حجاب!!!
  سئو سایت:سئو و بازاریابی اینترنتی در آینده چگونه است؟
Thumbs Up مراسم عقد و مهریه دختران اینترنتی.خخخخخخخ
  پردرآمد ترین شغل اینترنتی دنیا (میلیاردر شوید )
  مسابقه اینترنتی اربعین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان