امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حجاب اینترنتی

چادر برترین حجابه میگی نه بروتحقیق کن
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، farnaz007
آگهی
(09-07-2014، 10:05)ارشيا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر مسخره ....چادر چيه دقيقا؟؟اقا خدا خودش گفت فقط گرديه صورت مچ دست و پا دليلي نداره بياي پوشه بزني و... تازه بچه رو ازبچگي به حجاب عادت بدي كه چي ...ولمون كنين با اين طرز فكراتون

طرز فکر تو مسخرس...

سپاس از مطلب بسیار زیبات:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Avril. ، ✓SHINE AGAIN✓
(09-07-2014، 11:44)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 10:05)ارشيا(دختر) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر مسخره ....چادر چيه دقيقا؟؟اقا خدا خودش گفت فقط گرديه صورت مچ دست و پا دليلي نداره بياي پوشه بزني و... تازه بچه رو ازبچگي به حجاب عادت بدي كه چي ...ولمون كنين با اين طرز فكراتون

طرز فکر تو مسخرس...

ای بابا آخه چرا اینقدر با چادر مخالفید
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar
(09-07-2014، 11:41)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چادر برترین حجابه میگی نه بروتحقیق کن
من دینی رو رفتم انتخاب کردم که توش حقیقت رو بگه ولی متاسفانه تو دین اسلام برای مردم ایران بد فرهنگ سازی کردن
در زمان پیامبر دوخت وجود نداشت و چیزی به نام چادر نبوده و ابریشم گرون بوده که بیان برای خودشون چادر درست کنن دین اسلام برای عرب ها امده چون قومی وحشی بودن بویی از انسانیت نبرده بودن وتمدنی درست نداشتن
درسته تو دین زردشت یا مسیحیت و یهودیت برای عبادت زنان ومردان باید پوشش صحیحی داشته باشن چون معتقدن که برای عبادت خدا باید اراسته و تمیز باشن و پوشیده باشن چون جلو ی یه قدرت برتر ایستادن
اگه میخوای پوشش اصلی رو بدونی چیه
برو کتاب حجاب در زمان پیابر رو داتلود کن معتبر هم هست و معتقدان دینی این کتاب رو خودن رد نکردن ولی اجازه چاپ ندادن ولی برای جست وجو تحقیق اجازه مطالعه دادن.

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
به نظر من همین بی حجاب ها هستن که جامعه رو خراب کردن ، منظور من از حجاب این نیست که فقط چشم ها معلوم باشه و روی دست ها دستکش باشه ، به نظر من یه مانتوی چادری می تونه موثر باشه تا گردی صورت و دست ها معلوم باشه و خیلیم راحته !باور کنید حجاب برای ما پسرا و شما دخترا بهتره ! Smile
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، ℜ. mti
(09-07-2014، 11:46)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-07-2014، 11:44)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرز فکر تو مسخرس...

کجای قران گفته چادر

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
(09-07-2014، 11:46)رویا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرز فکر تو مسخرس...

من مخالف نیستم که :|
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
(09-07-2014، 12:00)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرز فکر تو مسخرس...

کجای قران گفته چادر
اینجا گفته :
« یا ایها النبی قل لازوا جک و بناتک و نساء المومنین یدنین علیهن من جلابیبهن ذالک ادنی ان یعرفن فلا یوذین وکان الله غفورا رحیما . »
ترجمه : ای پیامبر ، به زنان و دختران خود و زنان مومنان بگو که پوشش خود را بر خود فرو پوشند . این مناسب تر است ، تا به عفت شناخته شوند و مورد آزار واقع نگردند . و خدا آمرزنده مهربان است .

سوره احزاب ، آیه 59
                                         و یکی دیگر :

« قل للمومنین یغضوا من ابصارهم و یحفظوا فروجهم  ذالک ازکی لهم ان الله خبیر بما یصنعون و قل للمومنات یغوضضن من ابصارهن و یحفظن فروجهن و لا یبد ین زینتهن الا ما ظهر منها ... »
ترجمه : ای پیامبر به مردان مومن بگو چشم های خود را از نگاه به نامحرم فرو گیرند ، و دامان خود را از گناه حفظ نمایند ، که این برای آنان پاکیزه تر است . زیرا خداوند به آنچه می کنند آگاه است . و به زنان مومن بگو چشم های خود را از نگاه به نامحرمان فرو گیرند ، و دامان خود را از گناه حفظ نمایند ، و زینت خود را آشکار نکنند ، جز آن مقدار مانند گردی صورت که نمایان است .

سوره نور  ، آیه های 30 و 31

حالا چی ؟ خدا همه ما را بیامرزد . crying
حجاب اینترنتی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط farnaz007 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ℜ. mti
هع بامزه بودBig Grin
آره تو راست میگی که بد شدم

آروم میگی که جون به لب شدم

امشب بمون اگه بری چیزی درست نمیشه

ساده نمیشه بی خبر بری عشقم

بگو نمیشه بگذری از من

بگو کنارمی همیشه

تورو خدا ببین چه حالییم نگو که میری

دلم میخواد که دستامو بگیری

نرو بدون تو شکنجه میشم

پیشم بمون

دیگه چیزی نمیگم اخریشه

کسی واسم شبیه تو نمیشه

یمون الهی من برات بمیرم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی فروشگاه اینترنتی نی‌نی شیک
  قیمت ریبون وکس رزین در فروشگاه اینترنتی لیبل لند
  شبکه اینترنتی صدرا تیوی | sadra tv
  چرا خرید اینترنتی بلیط هواپیما به نفع شماست؟
  دختران با حجاب به اینا میگن !! ☻♥☺
  طلاق زن زیبا به خاطر رعایت حجاب!!!
  سئو سایت:سئو و بازاریابی اینترنتی در آینده چگونه است؟
Thumbs Up مراسم عقد و مهریه دختران اینترنتی.خخخخخخخ
  پردرآمد ترین شغل اینترنتی دنیا (میلیاردر شوید )
  مسابقه اینترنتی اربعین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان