امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Phil Spencer: من از دست Bungie عصبانی نیستم

با اینکه استدیو Bungie قصد دارد پرمتقاضی ترین عنوان شوتر MMO خود یعنی Destiny را برای Xbox One و Xbox 360 هم منتشر کند، حمایت و تبلیغات آن برای پلتفرم های مذکور چنگی به دل نمیزند. نه تنها دائما این برند جدید با کنسول های PlayStation نمایش داده می شود، بلکه کنسول های نسل هفتم و هشتم شرکت سونی از بخش Beta و Alpha مخصوص در کنار محتویات انحصاری بهره می برند. Bungie روابط بسیار نزدیکی با سونی دارد طوری که حتی کمک شایانی هم در طراحی کنترل Dualshock 4 داشته است. با این توصیف ها به نظرتان مایکروسافت چگونه با چنین مسئله ای مواجه می شود؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اعضای حاضر در استدیو Bungie همان کسانی هستند سری بازی محبوب Halo را برای کنسول های Xbox و Xbox 360 ساختند. با این حال در سایت توئیتر از آقای Phil Spencer به عنوان رئیس کل بخش Xbox در شرکت مایکروساف سوال شده است که آیا از Bungie به دلیل  حمایت های این چنین در برابر PlayStation و سونی ناراحت هستند؟ ایشان پاسخ می دهند:
نقل قول:
خیر به هیچ وجه … من فقط می خواهم که آنها بازیهای خوب بسازند.
همانطور که PlayStation در بازی های مختلف محتویات انحصاری دارد، Xbox نیز چنین است و در حقیقت آقای Phil Spencer دلایل چندانی هم نخواهند داشت که از دست Bungie احیانا شاکی باشند. بالاخره آنها هر دو کنسول مایکروسافت را قبول کرده اند در حالی که خبری از نسخه PC و Wii U نیست. البته در رابطه با PC باید صبر پیشه کرد چرا که سازندگان در گذشته اعلام کرده بودند که سر آنها با نسخه های کنسولی به شدت شلوغ است. شاید آنها بعد از اتمام پروژه فعلی نگاهی نیز به PC انداختند.
نسخه نهایی و کامل بازی Destiny که به عنوان جدیدترین اثر استدیو Bungie شناخته می شود  در ۹ سپتامبر (مصادف با ۱۸ شهریور) برای PS3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.
Phil Spencer: من از دست Bungie عصبانی نیستم 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  Bungie لیستی از تغییرات اعمالی آپدیت آینده خود منتشر نمود
  مدیر عامل Activision: اعضای Bungie به فکر ایجاد داستانی در وسعت ارباب حلقه ها برای De
  Bungie انتشار یک بسته بهینه ساز را در روز اول عرضه Destiny تایید کرد
  Gamescom 2014: نرخ فرم از رزولوشن مهمتر است | Phil Spencer توضیح می دهد
  شیطنت های Bungie شروع شد | تصویر جدید از آمار نسخه ی بتا دارای Easter Egg است!
  یک اینفوگرافیک از بخش بتا بازی Destiny منتشر شد | قدرت نمایی Bungie با IP جدید
  Destiny : Bungie بزرگترین بازی ای هست که تا به حال ساخته ایم
  تغییرات عمده سایت Bungie به دلیل برگزاری مرحله بتا بازی Destiny
  Bungie در پی ساختن app کمکی برای Destiny
  Bungie: هزینه ساخت بازی Destiny هرگز نزدیک ۵۰۰ میلیون دلار نبوده است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان